La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

konto usunięte

1

Chyba kończy się Girona. Ciężko powtórzyć drugie Leicester.

konto usunięte

0

@Emhyr to było do przewidzenia. Kiedyś Levante miało mocarną jesień po czym zjazd do środka tabeli :D

4

@Emhyr pisałem to od Grudnia. Że farcik się skończy. Fajny grali, wesoła piłkę. I mieli ogromne ilości szczęścia, bo dużo wpadało. Co było pewne że wkoncu przestanie. Nie wiem czy top 4 utrzymają.

1

@Emhyr oni to już widać, że ugotowani od jakiegoś czasu - bez szans na powtórkę z Leicester

4

@Emhyr Przypadek Leicester,pokazuje że aby taki klub walczył o mistrza musi złożyć się wiele niecodziennych rzeczy.Po pierwsze,rywalem Girony po tytuł musiałby być klub na poziomie Tottenhamu,po drugie to nie często się zdarza aby takie City w 38 kolejkach nie zdobywa nawet 70 punktów.Po trzecie,Real ma bardzo dobre punktowanie,jedno z lepszych od lat w lidze.Tylko jedna porażka w prawie 30 meczach,to im się zbyt często w La Liga nie przytrafia.

konto usunięte

1

@tbas Myślę że mają za dużo punktów żeby się nie utrzymać. Bilbao też puchnie. Wszystkie te co narzuciły taki chory styl gry odpadają powoli. Sociedad pierwsze odpadło

0

@Emhyr Musiało by dojść do podobnych cudów co w sezonach 2013/2014 i 2020/2021.

0

@Emhyr dokładnie, na styk myślę będzie te 4 miejsce dla Bilbao albo Girony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?