- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
6
Warto poczytać jak od strony technicznej wygląda budowa 1 polskiej elektrowni jądrowej i dlaczego jej audyt jest potrzebny. Wygląda to jak budowa EJ na gębę ;p
@michal26 @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @Comentateiro @macio_944 @AxelF @Bobo25
10
@Aragorn33 Brawo Donald. Jak zawsze dba o przyszłość Polski.
7
@tristan87 a przeczytałeś chociaż jak wybrano Amerykanów? Tu nie chodzi o pochwałę Tuska tylko o to jak niekompetentnie działał PiS.
0
@Aragorn33 cena do 100 mld moim zdaniem jest dobra oferta.
1
@tbas ale przeczytałeś, że to na gębę i faktyczne koszty byłyby znane dopiero w momencie, gdy nie moglibyśmy już negocjować?
2
@Aragorn33 szkoda tylko, że do inwestycji, które są potrzebne na wczoraj zabierają się jak pies do jeża. Wręcz wypada sprawdzać to co zrobili poprzednicy, ale póki co to jest narracja żeby uwalać wszystko co związane z PiS, a w ten sposób do końca ich kadencji nie zacznie się żadna budowa, kolejna ekipa zrobi swój audyt, aż zostaniemy z ręką w nocniku bo UE dojedzie nas podatkami. Myślę, że z tym mają ludzie problem.
4
@Kozinho. Co do CPK - mam podobne odczucia, podchodzili jak z zamiarem uwalenia tego. Obecnie Tusk czuje nacisk społeczny i przestawia wajchę. Natomiast co do pozostałych inwestycji, w tym atomu - to jest narracja PiSu a nie faktyczna intencja nowego rządu.
PiS boi się audytów, więc stworzył propagandowy spin, że Tusk uwali wszystkie inwestycje. Celem spinu jest oczywiście wywarcie nacisku, by nowy rząd budował bez wcześniejszych audytów.
0
@Kozinho. "Wręcz wypada sprawdzać to co zrobili poprzednicy, ale póki co to jest narracja żeby uwalać wszystko co związane z PiS, a w ten sposób do końca ich kadencji nie zacznie się żadna budowa, kolejna ekipa zrobi swój audyt, aż zostaniemy z ręką w nocniku bo UE dojedzie nas podatkami."
Jak to co zrobili? Nic. Sam minister Grad brał tylko kilkadziesiąt tysięcy pensji. Ale PiS również nie ma się za bardzo czym chwalić. Bo chodzi o to, żeby gonić króliczka, a nie go złapać.
https://www.money.pl/gospodarka/elektrownia-atomowa-panstwowa-spolka-pochlonela-juz-prawie-pol-miliarda-zlotych-6364261429319809a.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Atomowe-zarobki-w-nieistniejacej-elektrowni-3351336.html
0
@Aragorn33 wydaje mi się, że Tusk boi się, że PiS ogłosił kilka fajnych projektów takich jak cpk, atom, izera, intel, umowa z Koreańczykami na produkcję broni, itp i to nie jest sexy dla obecnej władzy. Jakby to kontynuowali, to zasługi i tak spadną na PiS. Audytami mogą to przeciągać w nieskończoność