La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1146 Culés

11

Skoro PiS jest tak "sprawnym" inwestorem, to (odchodząc od faktycznych zamiarów rządzących) serio są ludzie, którzy uważają, że obecni rządzący powinni kontynuować budowę atomu, zakupy sprzętu za granicą i CPK po PiSie w ciemno bez wcześniejszego drobiazgowego audytu?
Tej kwestii w sprawie CPK głównie brakuje - tzn. ja też jestem zwolennikiem CPK, ale ten nacisk by kontynuować budowę natychmiast, bez przeanalizowania tego co zostawili poprzednicy przypomina trochę scenę z króla Juliana ("a teraz szybko, zanim do nas dotrze, że to bezsensu").

@michal26 @Comentateiro @macio_944 @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @mekston


4

@Aragorn33 ale chociaż zaczęli budować. Nie to co Tfusk

9

@tbas z Ostrołęką byli sprawniejsi bo zdążyli wybudować i zburzyć - i to wszystko w 8 lat ;p

3

@Aragorn33 cokolwiek dla prawicy nie zrobi Tusk będzie źle i odwrotnie. Z tym nie ma co się kopać. Poprostu.

2

@Aragorn33 postaram się odnieść do tego, bo temat bardzo ciekawy

0

@Aragorn33 Oczywiście że nie bardzo dobrze że sprawdzają ale po co na dzień dobry już podchodzą negatywnie do tego..

1

@adi7adi8 no Tusk mówi, że powstanie. Z tego co obserwuję to na razie politycy Szymona Hołowni jednoznacznie opowiadają się przeciw CPK (Petru, Kobosko).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?