La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

3

Jest ćwierćfinał Igi, jutro być może Pani Penko. Serwis i backhand po linii dzisiaj świetne ;)

1

@adi7adi8 Czyli faworytką Iga nie będzie.

0

@FcPortoFan1999 Mówisz? :d

1

@FcPortoFan1999 Dużo od Ostapenko zależy. Gra jak chłop tymi Returnami. Ale serwis Igi wybitny dziś

1

@adi7adi8 Na Ostapenko,Iga nie będzie faworytką. @tbas Serwis wybitny itd.ale inna gra jest jak przychodzi do walki na Łotyszkę.Tutaj głowa zawodzi.

1

@FcPortoFan1999 nie tylko głowa, Ostapenko gra to czego Iga nie lubi. Dlatego pisze o serwisie, bo to będzie kluczowe. Jak dojdzie do meczu obu pan postawie jak będzie dobry kurs na Ostapenko.

1

@tbas Łotyszka jeśli przejdzie Azarenkę,to będzie faworytką na Igę i cóż..nawet bez patrzenia na kursy.Iga ma swoje nemesis,to jest oczywiście Ostapenko a w dalszej perspektywie-Rybakina.

0

@FcPortoFan1999 na razie zatem dobrze dla niej

0

@tbas 6/0 XD.Mimo wszystko wolałbym aby to Jelena awansowała niż Azarenka,bo takie unikanie Ostapenko wcale nie pomaga,sama Iga musi ją kiedyś w końcu pokonać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?