tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Cos ktoś pisał ze nie mogą jak City również gra
0
@mleczkoo nie wiem, autor tweeta. "White House Correspondent for Polish Radio, Korespondent Polskiego Radia w Białym Domu." nie no name internetowy
1
Taki Pisior, wieczne kłamstwo
0
@joloskyy masz racje, po co ci auto w garazu które nie jeździ?
0
@joloskyy nie, nie jest ważny, nie ma kompletnie znaczenia.
0
@joloskyy https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/verletzungen/spieler/85370
proszę , odpowiedz mi na pytanie. Po co ci piłkarz z taka historia kontuzji?
1
@joloskyy dla lekarzy jest. Zobacz historie kontuzji, jego nie ma. Po co tobie piłkarz który 85% czasu ma kontuzje?
0
@LM10GOAT kto kur przedłużył mu kontrakt wiedząc to co transfermarkt pokazuje.
https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/verletzungen/spieler/85370
Kontuzji ten koleś ma na 3 strony, nie chce mi się sumować. Nie wiem czy znam drugiego zawodnika z taka ilością kontuzji
3
@Barcelonamojaitylkomoja No to się ciesz. zarobiłeś chociaż prawda?
2
@tristan87 Powiedział wszystko to co kibic Barcy wie. No ale co miał powiedzieć.
0
Ale beznadziejny jest sinner
0
@MeAndSwan Posłuchajmy co ekspert wymyślił.
0
Jaki to jest częsty widok. Finał wielkiego szlema. Zawodnik gra świetne zawody, przychodzi finał i jakby już to wystarczyło. Tak grający spinner to 3-0 Med, bez wysyłki rosjanina.
0
@takisobiektos taki drop shot to my byśmy dobiegli
0
Hurkacz by tu więcej zdziałał. Słabiutki Sinner, bardzo słabiutki dziś
0
Sinner dwóch trenerów ma. Idze by się przydało kogoś dodatkowo dać do Tomka.
0
Siner co gowniane ma te skróty. Słabo to wyglada
0
Jak Siner tak dalej będzie serwował, to będzie szybko na chatę
0
@LM10GOAT No jak patrzysz ze 5 bramek słabiutki villareal nam wrzuca. To ciężko nie być wkurzonym.
0
Siner słabiutko. Nie ma serwisu nie ma mocy w tenisie.
0
@Fabik87 Jedyne co może sport dziś napisać to jaki kolor maja ściany w kiblu dziennikarza, który wymyśla te głupoty.
0
@maroon gorzej się nie da. Ewentualnie tak samo. Pena każdy strzał wpuszcza
0
@maroon może. Tylko zastanawia mnie co Biden się uparł
1
@mrboom bramkarz jest po to by bronić i 100% sytuację. Nasze mistrzostwo było dzięki również ts co wyciągał sam na sam. Jeśli ma ktoś puszczać wszystkie sytuację to nic nie ugrasz nigdy
0
Ktoś wie o co chodzi Bidenowi? Co on się uparł by imigrantów wpuszczać?
0
@takisobiektos Med musi dziś dostać wprdl.
0
@siuuu to patrz na Lunina z RM. Grał jeszcze mniej i jakoś sobie radzi
0
@FcPortoFan1999 oby przegrał
0
@mrboom mógł lepiej się zachować?. On ręka podał pod nóżkę pilkarzowi Villarreal. To patologia a nie lepsze zachowanie
0
@Bartula żenujące propozycje