0

@MesQueUnClub96 Cos ktoś pisał ze nie mogą jak City również gra

0

@mleczkoo nie wiem, autor tweeta. "White House Correspondent for Polish Radio, Korespondent Polskiego Radia w Białym Domu." nie no name internetowy

1



Taki Pisior, wieczne kłamstwo

0

@joloskyy masz racje, po co ci auto w garazu które nie jeździ?

0

@joloskyy nie, nie jest ważny, nie ma kompletnie znaczenia.

0

@joloskyy https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/verletzungen/spieler/85370

proszę , odpowiedz mi na pytanie. Po co ci piłkarz z taka historia kontuzji?

1

@joloskyy dla lekarzy jest. Zobacz historie kontuzji, jego nie ma. Po co tobie piłkarz który 85% czasu ma kontuzje?

0

@LM10GOAT kto kur przedłużył mu kontrakt wiedząc to co transfermarkt pokazuje.
https://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/verletzungen/spieler/85370

Kontuzji ten koleś ma na 3 strony, nie chce mi się sumować. Nie wiem czy znam drugiego zawodnika z taka ilością kontuzji

3

@Barcelonamojaitylkomoja No to się ciesz. zarobiłeś chociaż prawda?

2

@tristan87 Powiedział wszystko to co kibic Barcy wie. No ale co miał powiedzieć.

0

Ale beznadziejny jest sinner

0

@MeAndSwan Posłuchajmy co ekspert wymyślił.

0

Jaki to jest częsty widok. Finał wielkiego szlema. Zawodnik gra świetne zawody, przychodzi finał i jakby już to wystarczyło. Tak grający spinner to 3-0 Med, bez wysyłki rosjanina.

0

@takisobiektos taki drop shot to my byśmy dobiegli

0

Hurkacz by tu więcej zdziałał. Słabiutki Sinner, bardzo słabiutki dziś

0

Sinner dwóch trenerów ma. Idze by się przydało kogoś dodatkowo dać do Tomka.

0

Siner co gowniane ma te skróty. Słabo to wyglada

0

Jak Siner tak dalej będzie serwował, to będzie szybko na chatę

0

@LM10GOAT No jak patrzysz ze 5 bramek słabiutki villareal nam wrzuca. To ciężko nie być wkurzonym.

0

Siner słabiutko. Nie ma serwisu nie ma mocy w tenisie.

0

@Fabik87 Jedyne co może sport dziś napisać to jaki kolor maja ściany w kiblu dziennikarza, który wymyśla te głupoty.

0

@maroon gorzej się nie da. Ewentualnie tak samo. Pena każdy strzał wpuszcza

0

@maroon może. Tylko zastanawia mnie co Biden się uparł

1

@mrboom bramkarz jest po to by bronić i 100% sytuację. Nasze mistrzostwo było dzięki również ts co wyciągał sam na sam. Jeśli ma ktoś puszczać wszystkie sytuację to nic nie ugrasz nigdy

0



Ktoś wie o co chodzi Bidenowi? Co on się uparł by imigrantów wpuszczać?

0

@takisobiektos Med musi dziś dostać wprdl.

0

@siuuu to patrz na Lunina z RM. Grał jeszcze mniej i jakoś sobie radzi

0

@FcPortoFan1999 oby przegrał

0

@mrboom mógł lepiej się zachować?. On ręka podał pod nóżkę pilkarzowi Villarreal. To patologia a nie lepsze zachowanie

0

@Bartula żenujące propozycje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?