La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 734 Culés

6



Niech on już skończy, właśnie dlatego są takie wyniki. Piłkarze gówno grają i nikt ich nie opierdala. A właśnie w zarządzaniu trzeba opierdolic, a nie wiecznie bronić. Zobaczcie na reakcje Klopa, Pepa jak drą się na swoich. Każdy potrzebuje opierdolu, każdy.

1

@tbas Jak czytałem tę wypowiedź to spodziewałem się, że niżej pochwalisz Xaviego, że wreszcie bierze coś na siebie, a nie mówi, że jest dobrze. A co do opierdzielania piłkarzy, to było:

1

@KamQiX A daj spokój.
Operdzielil by to zły
Nie opierdzielil to zły że nie opierdzielil.

A jeszcze by się znalazł ekspert od opierdzielu, który by stwierdził że opierdzielił źle.

1

@PatrykBarca Dokładnie. Ostatnio cały czas czytam, że Xavi nie przyznaje się do błędów. Teraz bierze na siebie odpowiedzialność i też źle. Krytyka niezależnie od wszystkiego. To już chyba hejt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?