tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 wystarczy kilku panów odsunąć od meczy Barcy i RM. Gil Manzano, Hernandez i trzeci nazwiska nie pamiętam.
2
@KrychaFCB trochę racji mają, Perez działa, a Laporta tylko gada. Były złe decyzję na RM to poszła taka nagonka że efekty szybko przyszły, ba Vini anulowana czerwień, Nacho odwołania skracają absencje. U nas, nic.
0
@hayek zapytaj rodziców co było lepiej przed unia czy w niej. Zapytaj dziadków i rodziców jak to było za czasów towarzyszy ze wschodu. Afd to naziole, oni wymordowali miliony twoich rodaków nie przysłowiowy Hans, a właśnie naziści. Wolyn was boli, a armia czerwona stoją pod Warszawą podczas powstania i patrzącą jak Niemcy wybijają twoich rodaków już nie.
@Kgorecki2500 tak samo jak na szczęście twoje brednie są mało istotne. 7% szczekaj dalej.
2
@Kgorecki2500 a jak będzie to co zrobisz? Wyjdziesz z UE? Droga wolna ci powiedzą. I co dalej dzieciaku zrobisz. Ty nawet nie wiesz jak to jest być po za Unia, a cały czas brniesz w te swoje nacjonalistyczne brednie.
9
@HighestInTheRoom nie tylko Pisowcy. Zobacz Konfiarzy, tak stoliki rozwalają, że skazancow bronią :)
2
@hayek oswiec nas zatem. Czego nie wiemy, skazani są prawomocnie. Dawaj co nie wiemy
12
Andrzej uwalnia. Za 1,5 roku pójdziesz tam gdzie jego miejsce.
2
@messiiiiik Dyskomfort, wiec w terminologi szamanów Barcy. Od 2 dni do roku
2
@Colon on lubi sciemniać. Pamietny mecz z Alcarazem z przed roku. Medyczna przerwa, słaniał sie na nogach, umierał. Po przeriwe jakby 20 lat miał.
2
@kuz nie bądź rasistą
1
@adi7adi8 statystyki jest kozak
0
@Encore a jak to u Igi wygląda, ktoś wie?
1
@Kuba_1 Hernandeza weryfikujcie, a nie Kur. Młodziaka bo to ta Kur. Z varu winna tu
41
Patologii ciąg dalszy. U nas by były 4 mecze, karny, czerwien, kary, skandale, pisma, no rasizm, srasizm. Zamknąć klub
4
@blakkudium Nico dyskomfort 2dni. Nasi dyskomfort miesiąc
6
@NeroTFP1 Czyli jak morderca powie, prdl nie jem, to trzeba go uwolnic bo biedak umrze?
0
@IrekPOL no Wipler też PIS. A teraz Konfa. Konfa - PiS jeden pies
4
@konrad1661 bo zaraz Madryt go od zdrajców zwyzywa. To patole
6
@Compadre nie to jest udowodnienie że oni są ponad wszystkimi
0
@Pawlak1992 na pewno bo? Doswiadczenie ? Mowisz o shachtarze? Czy Klopp sobie poradzi, ma doswiadczenie w prowadzeniu wielkiego klubu i zdobyl z tym klubem LM. Porównanie z kosmosu obu panów.
2
@Pawlak1992 milion trenerów sprawdziło się w jednym klubie, a jak poszli dalej tyle ich widzieli . Co De Zerbi zrobił dobrego oprócz prowadzenia 1 klubu? Jaka masz pewność że w takim klubie jak nasz sobie poradzi?
0
@lajcior Valverde ty na powage obiektywny próbujesz być?
3
@LM10GOAT U nas dyskomfort to moze byc tydzien ale i 3 miesiace
0
@Pedri16Future albo 20lat temu.
0
@lajcior wczoraj grali pierwszym garniturem i bez sedziów na pewno pkt by stracili.
0
Wczorajszy mecz fajnie sie ogladało, otwarta piłka, sporo sytuacji, szybka piłka. Takie PL troche. Ale z Betisem my tak zawsze mamy. Poczekać trzeba do środy i meczu z Bilbao gdzie bedzie znacznie ciężej.
1
Hernandez wczoraj dał popis. Zreszta jak zawsze
0
@Pedri16Future to tu w jednym meczu masz więcej. Może pogadamy o naszym klasyku z tego roku. Faul na Araujo i 2-1 Real. Tonę mógłbym wymieniać. Sama tabela var pokazuje że powinniśmy być liderami. Obiektywnie patrz a nie z dupy przypadek jeden wrzuciłeś
0
@FCB24 Mysle ze 16-latek powinien grac wszystko, od dechy do dechy.
0
@MarioVeB! Anka siłke odpala w Barcelonie, on nie odejdzie, zobaczysz.