0

@TheNekro94 wystarczy kilku panów odsunąć od meczy Barcy i RM. Gil Manzano, Hernandez i trzeci nazwiska nie pamiętam.

2

@KrychaFCB trochę racji mają, Perez działa, a Laporta tylko gada. Były złe decyzję na RM to poszła taka nagonka że efekty szybko przyszły, ba Vini anulowana czerwień, Nacho odwołania skracają absencje. U nas, nic.

0

@hayek zapytaj rodziców co było lepiej przed unia czy w niej. Zapytaj dziadków i rodziców jak to było za czasów towarzyszy ze wschodu. Afd to naziole, oni wymordowali miliony twoich rodaków nie przysłowiowy Hans, a właśnie naziści. Wolyn was boli, a armia czerwona stoją pod Warszawą podczas powstania i patrzącą jak Niemcy wybijają twoich rodaków już nie.
@Kgorecki2500 tak samo jak na szczęście twoje brednie są mało istotne. 7% szczekaj dalej.

2

@Kgorecki2500 a jak będzie to co zrobisz? Wyjdziesz z UE? Droga wolna ci powiedzą. I co dalej dzieciaku zrobisz. Ty nawet nie wiesz jak to jest być po za Unia, a cały czas brniesz w te swoje nacjonalistyczne brednie.

9

@HighestInTheRoom nie tylko Pisowcy. Zobacz Konfiarzy, tak stoliki rozwalają, że skazancow bronią :)

2

@hayek oswiec nas zatem. Czego nie wiemy, skazani są prawomocnie. Dawaj co nie wiemy

12

Andrzej uwalnia. Za 1,5 roku pójdziesz tam gdzie jego miejsce.

2

@messiiiiik Dyskomfort, wiec w terminologi szamanów Barcy. Od 2 dni do roku

2

@Colon on lubi sciemniać. Pamietny mecz z Alcarazem z przed roku. Medyczna przerwa, słaniał sie na nogach, umierał. Po przeriwe jakby 20 lat miał.

2

@kuz nie bądź rasistą

1

@adi7adi8 statystyki jest kozak

0

@Encore a jak to u Igi wygląda, ktoś wie?

1

@Kuba_1 Hernandeza weryfikujcie, a nie Kur. Młodziaka bo to ta Kur. Z varu winna tu

41

Patologii ciąg dalszy. U nas by były 4 mecze, karny, czerwien, kary, skandale, pisma, no rasizm, srasizm. Zamknąć klub

4

@blakkudium Nico dyskomfort 2dni. Nasi dyskomfort miesiąc

6

@NeroTFP1 Czyli jak morderca powie, prdl nie jem, to trzeba go uwolnic bo biedak umrze?

0

@IrekPOL no Wipler też PIS. A teraz Konfa. Konfa - PiS jeden pies

4

@konrad1661 bo zaraz Madryt go od zdrajców zwyzywa. To patole

6

@Compadre nie to jest udowodnienie że oni są ponad wszystkimi

0

@Pawlak1992 na pewno bo? Doswiadczenie ? Mowisz o shachtarze? Czy Klopp sobie poradzi, ma doswiadczenie w prowadzeniu wielkiego klubu i zdobyl z tym klubem LM. Porównanie z kosmosu obu panów.

2

@Pawlak1992 milion trenerów sprawdziło się w jednym klubie, a jak poszli dalej tyle ich widzieli . Co De Zerbi zrobił dobrego oprócz prowadzenia 1 klubu? Jaka masz pewność że w takim klubie jak nasz sobie poradzi?

0

@lajcior Valverde ty na powage obiektywny próbujesz być?

3

@LM10GOAT U nas dyskomfort to moze byc tydzien ale i 3 miesiace

0

@Pedri16Future albo 20lat temu.

0

@lajcior wczoraj grali pierwszym garniturem i bez sedziów na pewno pkt by stracili.

0

Wczorajszy mecz fajnie sie ogladało, otwarta piłka, sporo sytuacji, szybka piłka. Takie PL troche. Ale z Betisem my tak zawsze mamy. Poczekać trzeba do środy i meczu z Bilbao gdzie bedzie znacznie ciężej.

1

Hernandez wczoraj dał popis. Zreszta jak zawsze

0

@Pedri16Future to tu w jednym meczu masz więcej. Może pogadamy o naszym klasyku z tego roku. Faul na Araujo i 2-1 Real. Tonę mógłbym wymieniać. Sama tabela var pokazuje że powinniśmy być liderami. Obiektywnie patrz a nie z dupy przypadek jeden wrzuciłeś

0

@FCB24 Mysle ze 16-latek powinien grac wszystko, od dechy do dechy.

0

@MarioVeB! Anka siłke odpala w Barcelonie, on nie odejdzie, zobaczysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?