La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

konto usunięte

31

Jak to jest możliwe, że dzień po tym skandalu Archivo Var czarno na białym tłumaczy, że sędzia wypaczył wynik dwoma wielbłądami, a nie ma z tego żadnych konsekwencji, nawet komunikatu/przeprosin jak w Premier League? Ba, już obsadzili tego klauna z varu na kolejny mecz. Przecież to jest strzał w kolano dla całej ligi, no nie wierzę, że oni na tym nie tracą wizerunkowo i finansowo. Tragikomedia. Dym w całej hiszpańskiej prasie, a oni mordy w kubeł. Wszystko wzorowo, nie ma problemu.

6

@Compadre nie to jest udowodnienie że oni są ponad wszystkimi

0

@Compadre To Ja ci odpowiem krótko.Nie stracą ani finansowo ani wizerunkowo-pewne info.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 No jednak La Liga traci na oglądalności, dlatego musza kombinować i grać Superpuchary w Arabii i grać klasyki o 16. Ja poza meczami Barcy już tego gówna nie oglądam. Tylko Premier League da się oglądać, chociaż są pozory normalności.

2

@FcPortoFan1999 jak nie tracą wizerunkowo ?

2

@Compadre
Bo Negreira.

0

@El Plutoninho @Compadre Ja nie widzę aby nawet tutaj La Liga traciła wizerunkiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?