0

@jacobFCB w sumie tak samo twój poziom. Wszystko się zgadza

0

@FcPortoFan1999 Sam sobie zasłużył w szczególnosci w AO. Gdy wyzywał sedziego i panoszył sie jak król. Najwiekszy buc w swiecie tenisa.

0

Jak tam Med już wyzywa kibiców, sędziów i każdego dookoła że jest plackiem?

0

@AlwaysBlaugrana Ansu i Abde to placki. Abde jest rezerwowym Betisu kur. Gdzie mu do Barcy? Ansu co pokazał w Brighton?

1

Hubi uspokoił Hejterów. Auuuuu

1

@AlwaysBlaugrana tak jest. Ma 14 piłkarzy pierwszego zespołu. Betis wchloniemy 16-0. Nie bronię Xaviego, ale czasem mam wrażenie że wy myślicie ze my mamy nie wiem jaka pakę. Nie, nie mamy

4



No to nas dobili.

1

@mekston mecz, meczowi nie równy. Iga nie lubi grac z Rybka. A rybka z tą Blinkova też nigdy nie wygrała.

0

Biedny Hubi, co zaczną go wszyscy wyzywać :)

1

@mekston Blinkova 7 meczowych, nawet Iga nie byłą w takiej dupie.

1

@takisobiektos Dawno nie widzialem takiego meczu. 7 pilek meczowych i ja odcina za kazdym razem

1

Ta Blinkova co to psuje 3 meczowe już

0

Kur ta blinkova to przegra. Meczowa była ehh szkoda

0

Blinkova ciśnij! I się zesrała

1

@arasz1819 to nie ważne. Pamiętaj CPK. Będziemy dzięki temu mistrzami świata.

0

@MarioVeB! To nie ważne. Jak cpk i atom. Bo plotki ze nie będzie.

0

@ranger3120 czyli wiesz ze to raczej chory człowiek.

0

@ranger3120 Czytałeś książkę?

0

Rybka sie meczy, jakby odpadła to byłyby świetne wieści dla Igi

0

@Rewolucja123 Jeśli ty słuchasz Gogginsa to współczuje. :)

0

@michal26 Moga, zostawmy. Ogladalem kilka meczy Igi z Colins i było gładko. Tak Colins gra agresywnie, ale wtedy gdy może przy serwisie rywalki. Dlatego pisze, że gdyby Iga miała poprawny serwis to Colins nic by tu nie ugrała.

0

@Tuc Rozumiem ze wolisz by odpadli?

7



Mądra psina.

1

@adi7adi8 podoba mi się wypowiedź Igi po meczu. Po pierwsze mówiła że już prawie była w domu, ale ze nie myślała już o Colins, a swojej grze co ma zrobić. Mocno rośnie w głowie mental i spokój. A nie panika, dobry kierunek

0

@MarioVeB! IGA musi mieć serwis, a po ilości returnow słabej bądź co bądź Colins to wtedy zaczynają się u Igi schody. No ale wyciągnęła przegrany mecz. Na Wimbledonie też wyciągnęła przegrany mecz, a później odpadła. Nie będzie serwisu to nie za wojuje AO nigdy

0

@michal26 Colins niewygodna? Nie jest to rywalka z którą Iga tak powinna krwawić.

0

@FcPortoFan1999 nie oglądałem, ale patrząc po returnie i ilości nieywkuszonych i statach. To chyba serwis słabo u Igi? Takie męczarnie z Colins nie wróży nic dobrego

0

@Barcelonka070 dawaj te korupcje, wymieniaj. Sprzątaczka za pis więcej wyciągnęła od całości PO.

1

@La Pulgaa bo wrócił po kontuzji podstawowy piłkarz trenera. Torre to średniak i mam nadzieję że cokolwiek na nim da się zarobić

1

@NeroTFP1 wystarczy spojrzeć dzięki czemu ta sekta żyje i z czyich pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?