La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 909 Culés

1

Ale Jadwiga Świątek zrobiła Thriller nocno-wczesnoporanny.Dobry to był mecz po trzeciej zmianie do obejrzenia,w szczególności ten trzeci set.

0

@FcPortoFan1999 nie oglądałem, ale patrząc po returnie i ilości nieywkuszonych i statach. To chyba serwis słabo u Igi? Takie męczarnie z Colins nie wróży nic dobrego

1

@tbas Serwis często ratował "1" często +180, wiadomo dwójka zagrożenia nie robi. Collins postawiła trudne warunki jak to ona jak trafia (cały drugi set) to jest to przypadek Penko nie do pokonania jak nie trafia to inna zawodniczka. Wiadomo jeszcze nie jest to to ale widać że był trenowany serwis w przygotowaniach a później może być tylko lepiej.

1

@adi7adi8 podoba mi się wypowiedź Igi po meczu. Po pierwsze mówiła że już prawie była w domu, ale ze nie myślała już o Colins, a swojej grze co ma zrobić. Mocno rośnie w głowie mental i spokój. A nie panika, dobry kierunek

0

@tbas Ta drabinka jest bardzo ciężka,i od teraz będzie tylko ciężej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?