La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 923 Culés

3

Dzień Dobry Serdecznie,z tej strony FC Porto "Dzban" który postawił że Novak Djokovic wygra 3:0 z Jannikiem"Królem Lwem"Sinnerem.

0

@FcPortoFan1999 Jak widzisz, nie zawsze masz racje. Chodź pewnie tez bym postawił na djoko, moze nie 3-0, ale jednak Djoko

0

@tbas To dobrze że nie zawsze mam rację bo postawiłem że Novak zdobędzie klasycznego złotego szlema.

0

@FcPortoFan1999 Najwięcej szans Nole daje na Wimbledon i IO. Chociaż na IO bez formuły do 3 setów nie będzie mógł sobie pozwolić na żaden słabszy moment w całym turnieju.

2

@barcelonaLM Tylko że Australian Open to był jego turniej przez tyle lat..to coś jak u Rafy przez lata był Roland Garros.

0

@barcelonaLM oj bez 3 setów to Djoko może być ciężko. Tym bardziej że mączka

0

@tbas To będzie trudne dla każdego zawodnika,taki przeskok między mączką trawą i znów na mączkę.

0

@barcelonaLM na Wimbledonie bedzie głównym faworytem zapewne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?