La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

2

Ale jak to? Przecież Puchar Wieśniaków Zakaukaskich to miał być ogromny sukces Romy i wielkiego Jose? :] żegnamy Pana M. już chyba definitywnie z prawdziwej piłki.

0

@arasz1819 zaraz w Barcie wyląduje :)

1

@tbas a co nie mamy tłumacza?

0

@arasz1819 Może znajdzie jeszxze zatrudnienie w Portugalii @FcPortoFan1999 ? A jak nie, to pewnie Arabia.
W ogóle jakim bobkiem musi być Arne Slot, że przegrał z potężnym Mou ten Puchar Wieśniaków Zakaukaskich. :P

0

@Ojciec5tkidzieci ale jakim budżetem dysponuje Roma, a jakim Feyenoord. Mówiłem, że tam się liczy awans do LM, a nie jakieś 3rzedne puchary. W tym sezonie tez by nie awansował więc w koncu ruszyli głowami w zarządzie.

0

@arasz1819 Tak naprawde Roma była najblizej LM sezon temu - bedac w finale LE. W ligowym maratonie im ciagle czegoś brakowało. To za mało.
Liczyłem bardzo, że wrócą do LM, bo Romę lubię i uważałem, że Portugalczyk coś tam jednak wyciśnie z nich. Zawiódł on jednak oczekiwania kibiców i zarządu, wiec rozstanie sie jest dobrym rozwiazaniem. Ciekawe kto tam przyjdzie? Byle nie jakiś Garcia jadący na fejmie sprzed 13 lat. :D

0

@Ojciec5tkidzieci może jakiś holenderski magik :]

0

@Ojciec5tkidzieci Jak w Portugalii to tylko FC Porto.Ja bym nie mógł na niego patrzeć jakby wybrał Lizboniaków do trenowania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?