- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 909 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 909 Culés
5
O proszę. To niespodzianka akurat:
@michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @JimMorrisonFCB @hayek @Comentateiro
2
@Kgorecki2500 Może poprostu z dystansem do plotek. Bo prezesa Orlenu też pojechaliście na podstawie plotek.
1
@tbas No to nie do końca plotka tylko to było planowane:
"Manuela Schwesig nie przyjedzie do Warszawy w lutym, tak jak to wstępnie planowano. Deutsche Welle potwierdziło w dziale prasowym Senatu, że spotkanie zostało odwołane. Informacja została też nieoficjalnie potwierdzona przez źródło związane z niemiecką dyplomacją. Nie wyznaczono nowego terminu wizyty."
"Planowana wizyta została skrytykowana przez posłów polskiej opozycji. – Manuela Schwesig nie powinna zostać przyjęta w Polsce przez czynniki oficjalne. Prowadziła krytykowaną przez nas politykę resetu zbieżną z interesami Rosji Putina – podkreślił w rozmowie z DW poseł Prawa i Sprawiedliwości Arkadiusz Mularczyk. – Odwołanie spotkania byłoby czytelnym sygnałem dla strony niemieckiej, że pamiętamy tę politykę i jej nie akceptujemy – zaznaczył polityk opozycji.
Jeszcze we wtorek (16.01.2024) biuro prasowe Bundesratu potwierdzało redakcji Deutsche Welle, że wizyta i spotkanie przewodniczącej Bundesratu z polską marszałek Senatu odbędzie się zgodnie z planem. Schwesig planowała zabrać do Polski także przedstawicieli niemieckich firm z Meklemburgii-Pomorza Przedniego, czyli landu, w którym sprawuje funkcję premiera.
W środę senackie biuro prasowe w odpowiedzi na wysłane przez DW pytania dot. wizyty poinformowało, że „terminy wizyty w lutym 2024 r. nie są aktualne”." [DW]
3
@Kgorecki2500 Po co ma przyjeżdżać? Elektrownia jądrowa już uwalona, znaczy zmiana lokalizacji co jest równoznaczne. CPK tak samo. Wszystko po co miała przyjechać już załatwione. Może spokojnie zostać w Niemczech i lobbować nad ponownym uruchomieniem NS2.
0
@hayek tamtym to przynajmniej płacili te 500zł, Ty to robisz za frajer :]
3
@arasz1819 Trafnie o sobie :D
0
@hayek o matko, co za cios, co za kreatywność.
0
@arasz1819 Misiaku odbij, ja nie komentuje Twoich postów, ani Twój fanatycznych kolegów. Wszyscy na tym skorzystamy. Ja nie chce wchodzić z tobą w interakcje, a ty patrząc po komentarzach ze mną. Miłego wieczoru :D
0
@Kgorecki2500 Może Braun zaprosił. On lubi się z Afd
0
@hayek raz było warto, żeby ten potencjał intelektualny poczuć na sobie. I wystarczy :]
@tbas Grzegorz to już chyba bilet do Moskwy zabukowany.
0
@arasz1819 a mimo to nadal mnie zaczepiasz, bardzo logiczne :D