La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

0



To jakiś fake? Przegrali 4-1

6

@tbas "w meczu ligowym" tam, było 2-1 dla Realu. Jednak nie, nie zagraliśmy dobrze xD

1

@tbas Ale o co konkretnie pytasz? on mówi o meczu ligowym, a nie finale.

1

@hayek Nie zagraliśmy tak ujowo jak w SPH, ale dobre to nie było :P

0

@MesQueUnClub_87 ok, nie załapałem,

2

@tbas Chodzi o mecz domowy z Realem gdzie byliśmy lepsi przez większość czasu, a przegraliśmy go.
I ja się z tymi słowami zgadzam. Nie ma znaczenia na końcu, ze jesteś lepszy jeżeli przegrywasz.

0

@PatrykBarca Spoko, spoko, rozumiem, myslalem ze on o ostatnim. Tylko co to zmienia jak zagralismy pol roku temu? Obecna forma od dłuższego czasu to pion w dół a nie progres.

konto usunięte

0

@tbas To jest problem Xaviego, on się zafiksował na tym meczu ligowym z Realem i zamiast wyjąć z tego jakieś wnioski i się rozwijać to on leci na tym meczu ligowym, bo przecież Barcelona tam zagrała dobre 60 minut. Nie da się rozwijać jako trener jeśli nie posiadasz samokrytyki

0

@tbas Takie dostaje pytania to na takie odpowiada.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?