La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

12

"Wicemarszałek [Czarzasty] powiedział, że "podniósłby rękę" za likwidacją CBA. - W tej sprawie mamy jasne stanowisko. Jeżeli chodzi o CBA, jeżeli chodzi o IPN, uważamy, że te instytucje powinny być zlikwidowane - dodał." [TVN24]

To już chyba tylko komunista mógł wpaść na pomysł likwidacji organu który ma dbać aby w państwie nie było korupcji XD
@tomek8756 @Barca1992 @michal26 @hayek @Mathew16 @FcPortoFan1999

2

@Kgorecki2500 świetnie się to CBA sprawdza

13

@Nieznajomy A, nie spoko. To zlikwidować zamiast zreformować. Spoko, luz.

17

@Kgorecki2500 IPN zlikwidować xD i teczki swoich kumpli przejąć najlepiej. Śmieszny facecik w sweterku.

0

@Kgorecki2500 no trzeba przyznać, korupcji u nas nie ma. :)

0

@Kgorecki2500 Akurat co do CBA to rozwinął tę wypowiedź i to nie brzmiało tak,że chce zlikwidować i koniec. Ale co do IPN to już nic nie wyjasniał.

0

@Kgorecki2500 ten śmieszny organ jest reformowany od 15 lat i jedyne co potrafi to ścigać przeciwników aktualnie rządzącej klasy politycznej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?