@bartas97 Nikt nic nie drąży tylko luźno komentujemy meczyk wieczorkiem na stronie o Barcy. Nie podoba Ci się to idz sobie na rm.pl, tam będą komentarze przychylne Realowi i nie będziesz musiał walczyć z każdym jednym postem.
@bartas97 Nie przytoczę bo nie mam na to czasu. Ręka nie miała wpływu na gola bo sędzia musiałby wcześniej zatrzymać grę, mógł to zrobić ale nie zrobił i tyle. Idź drążyć gdzieś indziej.
@bartas97 No to Ty sobie coś wmawiasz, bo w każdym innym meczu tak samo by to wyglądało czy to Barca czy kto inny, według przepisów powinna być gra zatrzymana przynajmniej, ale to hiszpanie więc mają to w dupie.
Sędzia puścił grę jako przywilej, nie zatrzymał, nie użył gwizdka, a Rodrygo zatrzymał piłkę ręką. Powinna być kartka za takie coś w sumie, albo chociaż piłka dla Mallorcy. :)
@Krzysztof1987 To jest randomowy gość z twittera, siurek którego jakimś cudem przez te wypisywanie głupot obserwuje więcej osób. Był raz zaproszony do KS jako "EKSPERT" od ligi japońskiej ale potem chyba poszli po rozum do głowy i zrozumieli swój błąd. To wszystko w sumie bo ta osoba nie jest warta żadnej uwagi.
@Lionel_Messi10 Chyba, że Majorka padnie w drugiej połowie i się posypią gole. Jest jeszcze szansa na tzw. gol z dupy po rykoszecie albo petarde Valverde zza pola karnego. Mają duży wachlarz możliwości jak im nie idzie i grają kupę.
Jak ktoś niżej zauważył, finał z klasykiem to jest mega siano, więc Mallorca nawet jak będzie grała jak Barca Guardioli i tak niczego nie ugra bo coś ukręcą :)
@Szakalaka12369 A skąd wiesz, że nie wierzy? Może modlił się jak miał potrzebę, ale w domu? Bóg jest wszędzie, nie tylko w kościele, możesz sobie wierzyć i modlić się w domu, księdzu nic do tego, a na pewno nie może decydować.
@Szakalaka12369 I ksiądz decyduje o tym komu będą odpuszczone grzechy? A podobno bóg kocha wszystkich i wybacza nawet niewiernym? Takie sytuacje i spowiedź to najbardziej absurdalne rzeczy w kościele katolickim. Grubi w piżamach mają się za bogów.
@mrboom Senność to też problem, bo mam wrażenie, że mógłbym spać 24/7 :D Śpię po 8-10 godzin dziennie a po 2 godzinach od wstania z łóżka oczy się zamykają. Zwalam to na pogodę, ale może i racja, warto zrobić wyniki krwi.
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś właśnie tylko w tym okresie było gorzej, ale teraz już nawet latem było podobnie. Na pewno okres październik-kwiecień jest dużo gorszy, ale chciałbym coś z tym zrobić bo męczyć się co pół roku? Trochę słabo.
Czy ktoś z Was kiedykolwiek zażywał jakieś środki typu Positivum czy temu podobne na poprawę nastroju, chęci do życia i motywacji? Zauważyłem u Siebie od dłuższego czasu nagły spadek nastroju, nie mam chęci zupełnie do niczego, coś co sprawiało mi radość teraz staje się krok po kroku uciążliwe. Zastanawiam się nad wizytą u psychologa bo wiadomo, to może być jakiś zalążek depresji a jej nie wolno ignorować. Chciałbym najpierw spróbować jakichś środków typu witaminy czy właśnie jakieś "kolorowe tabletki z reklam na poprawę nastroju." Czy one w ogóle mają jakieś działanie czy to ściema i skok na kasę?
@Gregor1899 Co? Ty czytałeś w ogóle artykuł? Przecież Tebas z Perezem się nienawidzą i tutaj o tym Tebas wspomina, że RMTV milczy bo Perez nie wchodzi w drogę Barcelonie i nie stoi po stronie La Liga.
0
@bartas97 Nikt nic nie drąży tylko luźno komentujemy meczyk wieczorkiem na stronie o Barcy. Nie podoba Ci się to idz sobie na rm.pl, tam będą komentarze przychylne Realowi i nie będziesz musiał walczyć z każdym jednym postem.
0
@bartas97 Nie przytoczę bo nie mam na to czasu. Ręka nie miała wpływu na gola bo sędzia musiałby wcześniej zatrzymać grę, mógł to zrobić ale nie zrobił i tyle. Idź drążyć gdzieś indziej.
0
@bartas97 Nie znam hiszpańskiego ale ktoś tu kiedyś wrzucał przepisy odnośnie zagrań ręką ze strony hiszpańskiego związku i tłumaczył.
0
@bartas97 No to Ty sobie coś wmawiasz, bo w każdym innym meczu tak samo by to wyglądało czy to Barca czy kto inny, według przepisów powinna być gra zatrzymana przynajmniej, ale to hiszpanie więc mają to w dupie.
0
Sędzia puścił grę jako przywilej, nie zatrzymał, nie użył gwizdka, a Rodrygo zatrzymał piłkę ręką. Powinna być kartka za takie coś w sumie, albo chociaż piłka dla Mallorcy. :)
2
@Piotrek1993 To nie wchodź, zablokuj. Dzięki temu, że wchodzisz ten idiota dalej będzie baitował.
1
@michal26 Przecież dla Realu będzie 10 minut doliczone dogrywki w razie czego :P Na co Wy liczycie ludzie xD
2
@Krzysztof1987 To jest randomowy gość z twittera, siurek którego jakimś cudem przez te wypisywanie głupot obserwuje więcej osób. Był raz zaproszony do KS jako "EKSPERT" od ligi japońskiej ale potem chyba poszli po rozum do głowy i zrozumieli swój błąd. To wszystko w sumie bo ta osoba nie jest warta żadnej uwagi.
2
@Lionel_Messi10 Chyba, że Majorka padnie w drugiej połowie i się posypią gole.
Jest jeszcze szansa na tzw. gol z dupy po rykoszecie albo petarde Valverde zza pola karnego. Mają duży wachlarz możliwości jak im nie idzie i grają kupę.
1
Komentarz usunięty
1
@Kidd była, Real i Barca oddają im 200 klocków
0
Jak ktoś niżej zauważył, finał z klasykiem to jest mega siano, więc Mallorca nawet jak będzie grała jak Barca Guardioli i tak niczego nie ugra bo coś ukręcą :)
0
@AlwaysBlaugrana Ale może Taha mają dogadanego już zimą? Ten zarząd to mem więc wszystkiego można się spodziewać.
0
@Szakalaka12369 A skąd wiesz, że nie wierzy? Może modlił się jak miał potrzebę, ale w domu? Bóg jest wszędzie, nie tylko w kościele, możesz sobie wierzyć i modlić się w domu, księdzu nic do tego, a na pewno nie może decydować.
2
@Szakalaka12369 I ksiądz decyduje o tym komu będą odpuszczone grzechy? A podobno bóg kocha wszystkich i wybacza nawet niewiernym? Takie sytuacje i spowiedź to najbardziej absurdalne rzeczy w kościele katolickim. Grubi w piżamach mają się za bogów.
12
@bartas97 Co Ty bredzisz, przecież Real by się nie zniżył do poziomu Laporty i takich rzeczy nie robił, tam wszystko jest przemyślane.
6
@macio_944 Ja myślę, że gwoździem do trumny był błąd w meczu z PSG. Siadła psycha od tamtego momentu całkowicie + kontuzja nie pomogła.
11
@barcanawieki Duda broni przestępców? Nie pierwszy raz.
2
@Kgorecki2500 Czeski najlepiej odda klimat, podobnie jak Stalker po ukraińsku
0
@Krzysztof1987 Najtrudniej będąc już w takim dołku nastrojowym się do tego zmusić na początku i zacząć.
0
@luki9v Według mediów Flick jest Jego fanem i chce wydobyć najlepszą wersję... a potem wywala go ze składu na SPH :P
0
@mrboom Senność to też problem, bo mam wrażenie, że mógłbym spać 24/7 :D Śpię po 8-10 godzin dziennie a po 2 godzinach od wstania z łóżka oczy się zamykają. Zwalam to na pogodę, ale może i racja, warto zrobić wyniki krwi.
0
@NeroTFP1 Z drugiej strony leki działające może przepisać tylko psychiatra :(
0
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś właśnie tylko w tym okresie było gorzej, ale teraz już nawet latem było podobnie. Na pewno okres październik-kwiecień jest dużo gorszy, ale chciałbym coś z tym zrobić bo męczyć się co pół roku? Trochę słabo.
0
Czy ktoś z Was kiedykolwiek zażywał jakieś środki typu Positivum czy temu podobne na poprawę nastroju, chęci do życia i motywacji? Zauważyłem u Siebie od dłuższego czasu nagły spadek nastroju, nie mam chęci zupełnie do niczego, coś co sprawiało mi radość teraz staje się krok po kroku uciążliwe. Zastanawiam się nad wizytą u psychologa bo wiadomo, to może być jakiś zalążek depresji a jej nie wolno ignorować. Chciałbym najpierw spróbować jakichś środków typu witaminy czy właśnie jakieś "kolorowe tabletki z reklam na poprawę nastroju." Czy one w ogóle mają jakieś działanie czy to ściema i skok na kasę?
2
@kanver_ Ale wypożyczenie z obowiązkiem wykupu latem? Spoko.
2
@Gregor1899 Co? Ty czytałeś w ogóle artykuł? Przecież Tebas z Perezem się nienawidzą i tutaj o tym Tebas wspomina, że RMTV milczy bo Perez nie wchodzi w drogę Barcelonie i nie stoi po stronie La Liga.
6
@esem91 To De Jong jest modny od trzech sezonów
0
@insp1re To wejdz na Twittera madryciokow xd
2
Zdarza się słabszy mecz, Rapha wróci jeszcze :) może w niedzielę?