kuz

3

Byle De Jong dziś nie wszedł na boisko i nie będzie źle.

kuz

8

@Nightraider Trzask będzie słychać na całej kuli ziemskiej, i tego nam życzę.

kuz

4

@tbas Mecz był pod nasze dyktando do wejścia De Jonga i Ferrana w 73 minucie, na ostatnie 15 minut Bilbao zaczęło nas dociskać i to po błędach wyżej wymienionego. Oglądałeś mecz? Co takiego Real zagrał z Majorką żeby powiedzieć, że zagrali pewniej? Dorzucając, że Baskowie to jest ciut trudniejszy rywal od Majorki. Miłego dnia.

kuz

2

@tbas Z BVB wygraliśmy w lepszym stylu niż Real z Atalantą, z Bilbao na pewno mieliśmy większą kontrolę niż Real z Mallorcą bo tam nie pokazali nic nadzwyczajnego, Mallorca padła z sił i przegrali w końcówce. Bilbao > Mallorca jeżeli chodzi o intensywność. Po prostu obiektywnie obie ekipy nie są na TOP poziomie więc kursy powinny być identyczne, tym bardziej, że to finał i kompletna loteria może być jeżeli chodzi o wynik.

kuz

0

Skąd większy kurs na Barcę? :P Wiadomo, że ostatnio nie gramy zbyt dobrze, ale z mocnymi rywalami nie mieliśmy chyba słabego meczu, wszystko praktycznie to dominacja. Real z kolei wygrywa ale formą nie zaskakuje i te mecze przepycha wręcz. Kusi na Barcę rzucić 2.60

kuz

1

Kurde oby Olmo dziś był kluczowy to się zesrają tam w Madrycie xd

kuz

2

@norbi77 Ja też :P Od 2011 taki sam

kuz

0

@MOLESTA Uszaty

kuz

0

Strona działa na incognito jakby co, nie trzeba VPN. Normalnie jest error.

kuz

0

@BorzyKrzys Piłeś coś?

kuz

1

@BorzyKrzys Nikt nie mówi, że przed nim nikogo nie było. Przecież napisałem, że inspirował się innymi artystami, których podziwiał w młodości. Po prostu miał tę energię, której widocznie innym brakowało aby zaistnieć/wynieść smutnego bluesa/jazz pachnącego popielniczką i burbonem na największe amerykańskie estrady, podbić serca ludzi i zarazić ich Rocknrollem. Dlatego każdy mówi, że to jest ikona, bo w sumie nie jest to kłamstwo. Po co mu cokolwiek odbierać? Ja fanem Elvisa nie byłem i nie jestem, ale nigdy nie będę negował Jego wkładu w pchanie tego gatunku ku lepszemu.

kuz

1

No to w niedziele za to dwa karne dla Realu jak nic :D

kuz

2

@BorzyKrzys Wiadomo, że Elvis zaraził się muzą od czarnoskórych w małych, obskurnych jazzowych pubach, ale to on wyniósł tę muzykę do mainstreamu dodając jeszcze energię jakiej wtedy ludzie nie widzieli.

kuz

31

Już wszyscy odetchnęli, zasada 1:1 wróciła, udało się tymczasowo zarejestrować Olmo, finał superpucharu przed nami, Wojtek w bramce, wszystko super. Niestety każdy zapomniał, że będziemy musieli zapłacić zaległe 8m€ Manchesterowi City jeżeli Ferran wygra Złotą Piłkę w tym sezonie. Jesteśmy w dupie.

kuz

6

Kamil Gala wraz z ekipą robią co w ich mocy, wytrzymajcie!

kuz

4

@ObiwanKenobi Rapha wyrasta na najbardziej lubianego zawodnika w tym klubie, przynajmniej u mnie. Nie dyskutuje, pokazuje wzorowe zachowania i gra na wysokim poziomie. Ogromna przemiana.

kuz

0

@goldensun Format dysku c pozostał, miałem tak rok temu

kuz

5

Nazwa użytkownika: GalsonHM
Hasło: choroszcztworki69

Nie mogę się zalogować coś...

kuz

2

Jak Barca dziś wygra i zagra Olmo albo Victor, to Real odbierze nam trofeum w sądzie.

kuz

3

Oni serio chyba chcą Araujo za 20 milionów oddać... Czemu my się zawsze dajemy dymac? Placki do PL szły za 60-80M, brak słów jak do tego dojdzie.

kuz

5

Mamy kreta w administracji. @Kapitan hawk wiesz co robić?

kuz

0

@ViscaelBarca2007 Ale o chłopie od początku sezonu nic nie słychać. On ma kontuzję czy gra normalnie? xD Serio pytam.

kuz

0

@!34RC3!_0N4 Podały to już takie źródła, że to nie są już tylko plotki a coś jest na rzeczy. :)

kuz

1

@Kozinho. Bardziej piękny Francuz, bo Kounde się ostatnio nim zajmuje pod nieobecność właściciela Araujo. Wyprowadza go dorywczo.

kuz

9

@Bilon87 I cała Twoja teoria legła w gruzach, bo nie ma dogrywki tylko karne :D

kuz

0

@Messinino Opcja zablokuj, widzisz mnie? Ja mam długą listę i nic mnie nie piecze gdy czytam Ramblę.

kuz

23

Z tym zlaniem Realu to się wstrzymajcie lepiej. Obie ekipy nie zagrały super spotkań, widać, że ten SPH u arabów to nie jest już tak ważne trofeum a drużyny nie grają na 100%, byle kasa się zgadzała i tyle. W niedziele wynik może być jakikolwiek, raczej nie ma faworyta.

kuz

0

@Messinino Jestem tylko użytkownikiem portalu o piłce nożnej, na którym możesz sobie swobodnie pogadać i wyrazić swoją opinię na dany temat. A Ciebie boli dupa.

kuz

5

@MesQueUnClub96 @aaaaaaaa123 nie widzieliście jak trzymali Viniego we dwójkę czy trójkę bo już chciał wbiegać na murawę i swoje dodać? Znowu koledzy go powstrzymali przed kolejnymi protestami i darciem japy, albo szarpaniną. On się nigdy nie nauczy, paskudny zawodnik.

kuz

40

Nie ma Cię już na boisku, Twoja drużyna wygrywa mecz, awansujecie do finału. Mógłbyś ze względu na ostatni wybryk się wstrzymać, przemyśleć, że nie warto, lepiej iść do szatni świętować. Ale jesteś Viniciousem, w głowie zamiast mózgu masz sieczkę i szukasz tylko okazji żeby o Tobie mówili. Chory człowiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?