kuz

1

@MesQueUnClub96 On już chyba nie potrzebuje się wybić. Jego sufit to właśnie taka średnia liga i max Galata/Fener. Żadne top europejskie bo pokazał w Milanie jak go gniecie wyższy poziom. Tak jak napisał @lithotripter on już jest za stary żeby się "wybić", nie ma 20 lat :D

kuz

1

@Borry Chłop dopiero co zaczął znowu regularnie strzelać w lidze, chyba uczy się na błędach z przeszłości i zostanie w tej Turcji na dłużej, nie ma sensu teraz w Jego przypadku żadna zmiana klubu tymbardziej na Barcę gdzie znowu zacznie grać jak patałach.

kuz

1

@MesQueUnClub96 Z niczym nie przesadziłem, bo Rashford to nie jest jakiś top i młody talent, ale wypożyczenie bez opcji wykupu na pół roku? Zero ryzyka a jakość na pewno większa niż Torres. @Faro Trochę ryzyko wykładać kilkadziesiąt milionów licząc, że u nas odpali. Pewnie by odpalił, ale wiadomo jak jest.

kuz

0

@Faro Zjechał z formą po zamieszaniu z transferem latem i trzeba to głośno powiedzieć :P Nie wiem, czy jest teraz nr jeden do transferu, są chyba lepsze opcje, nawet Rashford na pół roku.

kuz

0

@QQL5 Nigdy nie będzie kandydata, który ma coś w głowie. Oni w głowie mają tylko władzę i pieniądze, tylko trochę inaczej ubierają to w słowa. :)

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

1

@ShawnC Chciałem wspomnieć o Sanchezie, ale czy on aż tak pracował w obronie? Niech będzie.

kuz

7

@BezglutenowyPedri Pedro :) Może jeszcze Giuly ale to już trochę inne czasy.

kuz

3

@daniel32778 Nikt nie pamięta o Dembele, jedynie od czasu do czasu się pośmiejemy jak coś odwali w PSG. Gość zjechał na poziom dno i niedługo każdy o nim zapomni. I nie, te gole w LM przeciwko nam nic nie zmieniają.

kuz

5

Bramka Yamala czy bramka Raphy po asyście Kounde? Nie wiem która piękniejsza, ciężko się zdecydować. Yamal to Messi vibe a Rapha? Przepiękne podanie i jeszcze lepsze wykończenie.

kuz

21

@Marian_Pazdzioch Ale tak na serio, niby nie ma co się przedwcześnie jarać ale Yamal to jest jakiś inny poziom.

kuz

2

@Kapitan hawk Psychiatryk

kuz

3

Wojtek Szczęsny mastermind. Teraz Pena zagra w PK z Betisem a na ligę wróci Szczena. Hierarchia zmieniona.

kuz

0

@bartekvisca Jednak przy takim natłoku meczów i minut, przy takiej kadrze trzeba trochę zwolnić momentami. Nie da się tak cisnąć cały sezon.

kuz

0

@D10SLEO Nie wiemy co tam mają w tych kontraktach zapisane ;)

kuz

0

@Michael24 Real potrzebuje dwumeczu żeby się pochwalić wynikiem 5-1, Barca w sumie jednej połowy xd

kuz

4

Idealnie odwzorowana forma obu zespołów. My może i daliśmy ciała ze słabeuszami, ale z mocnymi rywalami prawie zawsze dominowaliśmy i graliśmy swoje. Mecz z Atleti też był naszą dominacją ale pechowo się skończył.
Real z kolei pudrował strasznie swoją formę przepychając mecze, gra nie wyglądała jakoś zachwycająco, problemy w LM, w lidze też ciut szczęścia i błyski indywidualne.
Dlatego dziwił mnie większy kurs na Barcę przed meczem, bo sportowo jesteśmy przed nimi i mimo wyników i tak jesteśmy w lepszej formie co potwierdził dzisiejszy mecz.

kuz

4

Oby Arucho został

kuz

0

@takisobiektos United podobno bardzo go chciało u Siebie, może Arabowie? :D

kuz

1

Bardzo cieszy to, że Flick chyba w końcu przejrzał kim jest De Jong i dzisiaj darował mu kolejnej kompromitacji. Oby się go pozbyli jeszcze w styczniu a przedłużyli Araujo, byłby niezły plot twist.

kuz

1

@Nazio_87 @mordini123 proszę o wygranąw totka

kuz

7

Eleven tragedia nawet skrótów żadnych, studio w remoncie ale mogliby zostawić komentatorów ze skrótem.

kuz

2

Laporta ma cel, upić Araujo i podsunąć mu umowę do podpisania

kuz

14


Rapha

kuz

4

Lapcio już po głębokim na vipie

kuz

0

Zawodnicy Realu dziwnie szczęśliwi z tymi medalami

kuz

1

Haha Vinniczek nie wie co się dzieje

kuz

0

@Dari0G Gdyby Szczęsny był to nie było by tej akcji

kuz

2

Pena KO na Szczęsnym xd

kuz

2

Lewy zabrał Olmo na 6-2 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?