kuz

4

Celta zasługuje na awans i tyle, przekręcana jak się da a i tak mają remis. Szkoda że Guler na boisku bo coś tam potrafi wykreować z niczego.

kuz

4

Zawsze to 30 minut w nogach więcej, bo chyba się nie łudzimy ?

kuz

1

Hahah brzydal przyjęcie jak Lewandowski grudzień 23' a jeszcze pretensje ma

kuz

0

A brzydal po co się tam miesza?

kuz

0

Oliwa sprawiedliwa Panie i Panowie :)

kuz

0

Teraz zepsuje i cały Real mamy

kuz

0

Haha a teraz? Karny? Hahahaha no teraz musi

kuz

2

Szpaku pijany xD Asensio co on pier**li xD

kuz

0

Dwie minutki doliczy?

kuz

1

@norbi77 oczywiście

kuz

0

Sędzia smutny bo walił w Jana z tym anulowaniem gola a teraz będzie miał problem xd

kuz

1

Haha teraz ich cisnąć, a karny jednak coś by zmienił.

kuz

0

Zaraz cofną, coś znajdą xd

kuz

0

Ten karny nic by nie zmienił XD

kuz

0

O, znaleźli Stopklatke xd pewnie przed podaniem

kuz

3

Nie ma klatki do pokazania xd na każdej jest spalony haha

kuz

0

Rudiger znowu fauluje i nic :S

kuz

5

Nie dziwię się Celcie że im się już nie chce grać jak w przerwie zobaczyli ten wałek. Szkoda sił.

kuz

1

Tu czubków buta nie szukają?

kuz

2

Nie wiem co bardziej ewidentne faul Rudigera czy ten karny? Śmiech na sali.

kuz

2

Haha jeszcze wczesniej Rudiger wjechał jak lokomotywa w gościa, ja nie mam pytań, dziś po prostu nie mogą przegrac, kompromitacja była by zbyt duża. Celta niech to bojkotuje.

kuz

7

Na miejscu Celty zszedł bym z boiska, nie ma sensu grać

kuz

0

Hahahahhaha nie ma karnego? To już wiemy kto ma wygrać

kuz

0

To jest karny, teraz idealnie widać, wjechał mu w nogi

kuz

0

Z tej powtórki nic nie widać, czemu oni tak odpuścili?

kuz

0

Przeciwko Realowi się nie gwiżdże :P

kuz

2

Ten Real ma tragiczną formę. Na bank w lidze stracą punkty, trzeba to wykorzystać.

kuz

1

@MesQueUnClub96 drużyna typu "nie mamy stylu ale coś tam zawsze strzelimy"

kuz

1

Real sprawia wrażenie zlepku indywidualności, jakby nie mieli żadnej kontroli póki co :P

kuz

0

Wow, w końcu Carlo przejrzał na oczy i usadził Bellinghama :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?