16 stycznia 2025, 23:28
4
Celta zasługuje na awans i tyle, przekręcana jak się da a i tak mają remis. Szkoda że Guler na boisku bo coś tam potrafi wykreować z niczego.
16 stycznia 2025, 23:25
Zawsze to 30 minut w nogach więcej, bo chyba się nie łudzimy ?
1
Hahah brzydal przyjęcie jak Lewandowski grudzień 23' a jeszcze pretensje ma
16 stycznia 2025, 23:22
0
A brzydal po co się tam miesza?
16 stycznia 2025, 23:20
Oliwa sprawiedliwa Panie i Panowie :)
Teraz zepsuje i cały Real mamy
16 stycznia 2025, 23:19
Haha a teraz? Karny? Hahahaha no teraz musi
16 stycznia 2025, 23:17
2
Szpaku pijany xD Asensio co on pier**li xD
16 stycznia 2025, 23:16
Dwie minutki doliczy?
@norbi77 oczywiście
16 stycznia 2025, 23:13
Sędzia smutny bo walił w Jana z tym anulowaniem gola a teraz będzie miał problem xd
Haha teraz ich cisnąć, a karny jednak coś by zmienił.
16 stycznia 2025, 23:12
Zaraz cofną, coś znajdą xd
16 stycznia 2025, 23:07
Ten karny nic by nie zmienił XD
16 stycznia 2025, 22:51
O, znaleźli Stopklatke xd pewnie przed podaniem
16 stycznia 2025, 22:45
3
Nie ma klatki do pokazania xd na każdej jest spalony haha
16 stycznia 2025, 22:42
Rudiger znowu fauluje i nic :S
16 stycznia 2025, 22:39
5
Nie dziwię się Celcie że im się już nie chce grać jak w przerwie zobaczyli ten wałek. Szkoda sił.
16 stycznia 2025, 22:38
Tu czubków buta nie szukają?
16 stycznia 2025, 22:36
Nie wiem co bardziej ewidentne faul Rudigera czy ten karny? Śmiech na sali.
16 stycznia 2025, 22:23
Haha jeszcze wczesniej Rudiger wjechał jak lokomotywa w gościa, ja nie mam pytań, dziś po prostu nie mogą przegrac, kompromitacja była by zbyt duża. Celta niech to bojkotuje.
16 stycznia 2025, 22:12
7
Na miejscu Celty zszedł bym z boiska, nie ma sensu grać
16 stycznia 2025, 22:10
Hahahahhaha nie ma karnego? To już wiemy kto ma wygrać
To jest karny, teraz idealnie widać, wjechał mu w nogi
16 stycznia 2025, 22:09
Z tej powtórki nic nie widać, czemu oni tak odpuścili?
16 stycznia 2025, 22:08
Przeciwko Realowi się nie gwiżdże :P
16 stycznia 2025, 21:51
Ten Real ma tragiczną formę. Na bank w lidze stracą punkty, trzeba to wykorzystać.
16 stycznia 2025, 21:42
@MesQueUnClub96 drużyna typu "nie mamy stylu ale coś tam zawsze strzelimy"
16 stycznia 2025, 21:39
Real sprawia wrażenie zlepku indywidualności, jakby nie mieli żadnej kontroli póki co :P
16 stycznia 2025, 21:35
Wow, w końcu Carlo przejrzał na oczy i usadził Bellinghama :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Celta zasługuje na awans i tyle, przekręcana jak się da a i tak mają remis. Szkoda że Guler na boisku bo coś tam potrafi wykreować z niczego.
4
Zawsze to 30 minut w nogach więcej, bo chyba się nie łudzimy ?
1
Hahah brzydal przyjęcie jak Lewandowski grudzień 23' a jeszcze pretensje ma
0
A brzydal po co się tam miesza?
0
Oliwa sprawiedliwa Panie i Panowie :)
0
Teraz zepsuje i cały Real mamy
0
Haha a teraz? Karny? Hahahaha no teraz musi
2
Szpaku pijany xD Asensio co on pier**li xD
0
Dwie minutki doliczy?
1
@norbi77 oczywiście
0
Sędzia smutny bo walił w Jana z tym anulowaniem gola a teraz będzie miał problem xd
1
Haha teraz ich cisnąć, a karny jednak coś by zmienił.
0
Zaraz cofną, coś znajdą xd
0
Ten karny nic by nie zmienił XD
0
O, znaleźli Stopklatke xd pewnie przed podaniem
3
Nie ma klatki do pokazania xd na każdej jest spalony haha
0
Rudiger znowu fauluje i nic :S
5
Nie dziwię się Celcie że im się już nie chce grać jak w przerwie zobaczyli ten wałek. Szkoda sił.
1
Tu czubków buta nie szukają?
2
Nie wiem co bardziej ewidentne faul Rudigera czy ten karny? Śmiech na sali.
2
Haha jeszcze wczesniej Rudiger wjechał jak lokomotywa w gościa, ja nie mam pytań, dziś po prostu nie mogą przegrac, kompromitacja była by zbyt duża. Celta niech to bojkotuje.
7
Na miejscu Celty zszedł bym z boiska, nie ma sensu grać
0
Hahahahhaha nie ma karnego? To już wiemy kto ma wygrać
0
To jest karny, teraz idealnie widać, wjechał mu w nogi
0
Z tej powtórki nic nie widać, czemu oni tak odpuścili?
0
Przeciwko Realowi się nie gwiżdże :P
2
Ten Real ma tragiczną formę. Na bank w lidze stracą punkty, trzeba to wykorzystać.
1
@MesQueUnClub96 drużyna typu "nie mamy stylu ale coś tam zawsze strzelimy"
1
Real sprawia wrażenie zlepku indywidualności, jakby nie mieli żadnej kontroli póki co :P
0
Wow, w końcu Carlo przejrzał na oczy i usadził Bellinghama :P