kuz

0

I teraz wjazd na Szczęsnego jak pierw spier**lił Balde a potem nie było żadnego kontaktu. Super.

kuz

0

Jak tam nie było żadnego kontaktu on go przeskoczył i mógł grać dalejj... co do uja

kuz

2

Nie dotknął go Wojtek

kuz

0

Oj Wojtek teraz to już Twoja wina PS. on go nie dotknął

kuz

0

Ale to wszystko zapier**la

kuz

0

Wypiłem 5 piw i nie nadążam xD

kuz

0

Ale gniotą nas xddd

kuz

0

@kcule14 Oczywiście.

kuz

0

@Bilon87 Codziennie się uśmiecham niezależnie od opcji rządzącej bo mam ich w trąbce

kuz

0

Przewrotna może być ta Liga Mistrzów :D jak przegramy dziś i z Atalanta a Real wygra dwa mecze to zrównają się z nami punktami. Przegrają jeden to już bardzo gorąco będą mieli, nam wystarczy wygrać dziś i raczej mamy spokój, no i do tego różnice bramek na końcu będą kluczowe a u nas dobrze to wygląda.

kuz

0

@Bilon87 Zdecydowanie :D PO też kradnie ale nie są takimi wieśniakami i fanami dyktatury jak pisiory, coś jeszcze? Nienawidzę PiSu i tyle.

kuz

0

@Bilon87 No dokładnie, żeby pozbyć się pisowskiego motłochu

kuz

5

@Roobo Każdy prezydent byle nie pisowskie popychadło, udało się pogonić ich od koryta to teraz trzeba odciąć ostatnią możliwość wpływu na cokolwiek. Reszta nie ma znaczenia, bo nie ma dobrego kandydata.

kuz

0

@koziar Nieee raczej, Szczena czerwona dostanie tylko jakby Mbappe szedł sam na sam, a raczej będzie na spalonym.

kuz

3

Myślicie, że Szczęsny zagra w finale Superpucharu? 96,91% głosów już ma w ankiecie, myślę, że Flick się ugnie jak ją zobaczy.

kuz

2

@Kazragore Nie raz i nie dwa był przypadek, czy to w zoo czy w domu, że amstaff, pitbull albo inne dzikie zwierze nagle zaatakowało właściciela bez przyczyny. To jest zwierze jak każde inne i lepiej uważać.

kuz

3

@MesQueUnClub96 Ja bym się cykał, że nagle mu się włączy instynkt i przegryzie mi tętnice ;d

kuz

0

Ansu to też jest dobry herbatnik, pociąg mu już dawno odjechał a ten stoi na peronie z hamburgerem w ręku, colą w drugim i czeka z biletem w ręku aż pociąg w końcu zawróci i go zabierze. Chłop mógłby jeszcze gdzieś pograć na średnim poziomie to się uparł, zero ambicji sportowej tylko pobieranie kasy. Nie wierzę, że sztab i sam Flick z nim nie rozmawiali, skoro nie dostaje powołania nawet w przypadku braków kadrowych. Człowiek mem.

kuz

0

@LambiPL Sranie do własnego gniazda a mówienie, że ulubionym piłkarzem i najlepszym na świecie jest Ronaldo bo kontrakt tak mówi to co innego :P Po odejściu potem nagle Messi jest najlepszy a Ronaldo to tam nic wielkiego. Wystarczyło by powiedzieć, że sędziowie są słabi po prostu, dla La Ligi było by to mega kopnięcie w dupę jakby piłkarze zaczęli głośno o tym mówić, ale oni mają z tego korzyść i wolą grać głupich, że nic się nie stało.

kuz

1

@partymaker Pięknie wyjaśnieni madryccy hipokryci. Grając/trenując w Realu chyba przestawiają Ci mózg i możesz mówić tylko wybrane rzeczy (te przychylne klubowi), bo wiele razy już było, że po odejściu piłkarze nagle zmieniali zdanie, które powtarzali będąc zawodnikiem Realu. Śmiech na sali i tyle, wszyscy wiedzą co się wydarzyło w meczu z Celtą, Bayernem a nawet Atleti, ale oni nadal będą bronić swojego. Ja wiem, co się stało w meczu Barcy z Chelsea, Overbo popełnił masę błędów i dzięki temu udało nam się awansować do finału, chociaż w stronę Chelsea też popełnił ich masę, to nie był tylko jeden dwumecz. W Madrycie przyznanie się do awansu/tytułowi dzięki błędowi jest niemożliwe, oni są zakochani w sobie albo kontrakt im zabrania cokolwiek złego powiedzieć o klubie/zawodnikach/legendach.

kuz

0

@RezerwowyWojtus dobrze ale źle, bo gramy z nimi w lidze za tydzień w xd

kuz

1

Byłem przekonany że Real jak pokazali Leganes. Pchanie do finału bedzie, już współczuje zawodnikom Leganes, bo mogą zagrać mecz życia a i tak nic to nie da.

kuz

0

Dwa mecze z nietoperzami, chyba git

kuz

0

@Konradowskyy Nie wiem czy takie pocieszenie, że odbijają się od dna przed samym meczem z nami :P

kuz

0

HeavyGoat póki co fajne wejście w drużynę, a pewnie będzie tylko lepiej jak się zgrają :P

kuz

0

@tbas Nie napisałem, że my wygramy wszystko, ale wystarczy przegrać mniej niż Real i wygrać z nimi :P Atleti stawiam, że spuchnie i się nie będzie liczyło, chociaż różnie może być, nikt nie przewidzi.

kuz

0

@adamek20151 Drużyny które sprzedają największe gwiazdy za ogromne pieniądze w końcu trafią na kilka sezonów posuchy, Porto raczej do takich należy.

kuz

0

@tbas Ale w tym wypadku 7 pkt to nie jest jakaś ogromna różnica, mecz bezpośredni i robią się 4 pkt, Real na pewno nie wygra wszystkiego do końca, ten sezon jest ciężki, muszą wrócić do punktowania w LM, mają sporo kontuzji, nie wiem czemu ludzie już skreślają Barcę jakby były 4 kolejki do końca

kuz

2

@AmigoBlancos A to nie jest założenie wielkiego Pintusa? Budowanie formy na luty? :D Co sezon tak jest i co sezon wszyscy zdziwieni.

kuz

1

Wolelibyście, żeby Barca dostała 5-2 na łeb od Realu w finale SPH ale była 7 pkt przed nimi w lidze? Patrząc, że jeszcze tyle meczów do rozegrania to ja chyba wolę jak jest. A idioci się podniecają żeby sobie osłodzić te 5 bramek i kompromitację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?