Najgorzej trafić na atencyjną idiotkę internetową, która wszystko wywleka na zewnątrz. Nie lepiej pogadać ze swoją rodziną, przyjaciółką, a może nawet prawnikiem? Wszystko trzeba wywalić do internetu? Nie wiem jaki jest ten Vitor ale niech ucieka jak najszybciej od tej głupiej baby.
https://x.com/thexdeaf/status/1879621198692430215 Już odklejeńców pełno się takich pojawia. Nikt nie będzie lepszym i bardziej kompletnym piłkarzem od Leo, przynajmniej w najbliższej przyszłości się nie zapowiada. Jak Yamal strzeli 90 goli w sezonie, odnotuje 6 sezonów z rzędu z 45g/a+, zdobędzie kilka złotych piłek + mundial to i tak nie zaczniemy rozmawiać bo Leo to Leo, on robił rzeczy niemożliwe.
Piłkarze chyba serio nie interesują się piłką i nie oglądają meczów, że taki Kvicha idzie do tego PSG. Nic poza pieniędzmi za nimi nie przemawia, solidni zawodnicy stamtąd uciekają jak Mbappe. Dembele rozumem nie grzeszy ale Kvara? Szkoda.
0
Real dziś odpada? :P Może Celta będzie miała dzień konia.
1
Kiedyś byłoby mi szkoda Bilbao, bo nawet ich szanowałem jako klub, ale teraz po tych wszystkich atakach na Barcę to bardzo dobrze, niech odpadają :P
42
Najgorzej trafić na atencyjną idiotkę internetową, która wszystko wywleka na zewnątrz. Nie lepiej pogadać ze swoją rodziną, przyjaciółką, a może nawet prawnikiem? Wszystko trzeba wywalić do internetu? Nie wiem jaki jest ten Vitor ale niech ucieka jak najszybciej od tej głupiej baby.
4
https://x.com/thexdeaf/status/1879621198692430215
Już odklejeńców pełno się takich pojawia. Nikt nie będzie lepszym i bardziej kompletnym piłkarzem od Leo, przynajmniej w najbliższej przyszłości się nie zapowiada. Jak Yamal strzeli 90 goli w sezonie, odnotuje 6 sezonów z rzędu z 45g/a+, zdobędzie kilka złotych piłek + mundial to i tak nie zaczniemy rozmawiać bo Leo to Leo, on robił rzeczy niemożliwe.
5
Jak Tigrinho będzie się cieszył to dzban 1000% xD
1
Teraz Betis 6 bramek i sędzia dostanie premię z Madrytu
1
O jest Pawełek Torres bez s
1
Oni za spalony przeciw nam mają jakąś premię?
3
Kounde był na spalonym i patrzył na bramkarza, anulować
0
Yamal sam chciał to kończyć ale się odbiła do Raphy :P wcinke tam robił
1
Już manita powinna być, Betis nie istnieje a Ci cudują
5
Nie dopuszczą bo przy 3-0 będzie po meczu i zawodnicy odpoczną. Szmaciarze. Dwie akcje cofnęli.
0
Zaraz jakieś czerwo wyczarują
4
Hahahaha ten spalony chcieli po prostu gwizdnąć
1
Czemu tam nie ma bramki?
3
Ten te zewniaki nawala jakby mu się przycisk na padzie wcisnął na stałe
1
No są znowu w gazie chłopaki, dobrze że kryzys przyszedł na grudzień teraz na wiosnę będzie lepiej
0
Żul co załadował
2
Yamal z późno ... I tak spalony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LionelM95 A co ma się podniecać początkową rundą pucharu króla?
2
Olmo dziś zasłużył na bramkę
0
Olmo łapie formę z początku sezonu :)
1
Ale to chodzi ja cie
0
Już mi się kręci w głowie od kółeczek Dingodnga a jeszcze się mecz nie zaczął :P
0
@krol211 Po prostu Lewy musi odpocząć
0
Łojezu Dingdong i Martin xD Puchar Króla chyba nie tak ważny :D
0
@chavez 1.8 miliona do 11 milionów €. Spora różnica :P
0
Piłkarze chyba serio nie interesują się piłką i nie oglądają meczów, że taki Kvicha idzie do tego PSG. Nic poza pieniędzmi za nimi nie przemawia, solidni zawodnicy stamtąd uciekają jak Mbappe. Dembele rozumem nie grzeszy ale Kvara? Szkoda.
1
Betis to nie jest słabeusz, ale nie jest też topem, więc dziś spokojne 2-0 bez większych problemów z nimi.