kuz

0

Real dziś odpada? :P Może Celta będzie miała dzień konia.

kuz

1

Kiedyś byłoby mi szkoda Bilbao, bo nawet ich szanowałem jako klub, ale teraz po tych wszystkich atakach na Barcę to bardzo dobrze, niech odpadają :P

kuz

42

Najgorzej trafić na atencyjną idiotkę internetową, która wszystko wywleka na zewnątrz. Nie lepiej pogadać ze swoją rodziną, przyjaciółką, a może nawet prawnikiem? Wszystko trzeba wywalić do internetu? Nie wiem jaki jest ten Vitor ale niech ucieka jak najszybciej od tej głupiej baby.

kuz

4

https://x.com/thexdeaf/status/1879621198692430215
Już odklejeńców pełno się takich pojawia. Nikt nie będzie lepszym i bardziej kompletnym piłkarzem od Leo, przynajmniej w najbliższej przyszłości się nie zapowiada. Jak Yamal strzeli 90 goli w sezonie, odnotuje 6 sezonów z rzędu z 45g/a+, zdobędzie kilka złotych piłek + mundial to i tak nie zaczniemy rozmawiać bo Leo to Leo, on robił rzeczy niemożliwe.

kuz

5

Jak Tigrinho będzie się cieszył to dzban 1000% xD

kuz

1

Teraz Betis 6 bramek i sędzia dostanie premię z Madrytu

kuz

1

O jest Pawełek Torres bez s

kuz

1

Oni za spalony przeciw nam mają jakąś premię?

kuz

3

Kounde był na spalonym i patrzył na bramkarza, anulować

kuz

0

Yamal sam chciał to kończyć ale się odbiła do Raphy :P wcinke tam robił

kuz

1

Już manita powinna być, Betis nie istnieje a Ci cudują

kuz

5

Nie dopuszczą bo przy 3-0 będzie po meczu i zawodnicy odpoczną. Szmaciarze. Dwie akcje cofnęli.

kuz

0

Zaraz jakieś czerwo wyczarują

kuz

4

Hahahaha ten spalony chcieli po prostu gwizdnąć

kuz

1

Czemu tam nie ma bramki?

kuz

3

Ten te zewniaki nawala jakby mu się przycisk na padzie wcisnął na stałe

kuz

1

No są znowu w gazie chłopaki, dobrze że kryzys przyszedł na grudzień teraz na wiosnę będzie lepiej

kuz

0

Żul co załadował

kuz

2

Yamal z późno ... I tak spalony

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

@LionelM95 A co ma się podniecać początkową rundą pucharu króla?

kuz

2

Olmo dziś zasłużył na bramkę

kuz

0

Olmo łapie formę z początku sezonu :)

kuz

1

Ale to chodzi ja cie

kuz

0

Już mi się kręci w głowie od kółeczek Dingodnga a jeszcze się mecz nie zaczął :P

kuz

0

@krol211 Po prostu Lewy musi odpocząć

kuz

0

Łojezu Dingdong i Martin xD Puchar Króla chyba nie tak ważny :D

kuz

0

@chavez 1.8 miliona do 11 milionów €. Spora różnica :P

kuz

0

Piłkarze chyba serio nie interesują się piłką i nie oglądają meczów, że taki Kvicha idzie do tego PSG. Nic poza pieniędzmi za nimi nie przemawia, solidni zawodnicy stamtąd uciekają jak Mbappe. Dembele rozumem nie grzeszy ale Kvara? Szkoda.

kuz

1

Betis to nie jest słabeusz, ale nie jest też topem, więc dziś spokojne 2-0 bez większych problemów z nimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?