Santos i tak musi go sprzedać w tym roku, jeśli chcą zarobić(a widać, że chcą). Jeżeli Ney poważnie myśli o grze dla Blaugrany i jest tym zainteresowany to sam będzie naciskał zarząd na ten transfer. Barca działa bardzo mądrze, nie daje z Siebie wycisnąć więcej niż może zaoferować i to mi się podoba. Wg. mnie Santos pęknie. Jeżeli informacja o dzisiejszej konferencji Neymara jest prawdziwa, to pewnie dziś w nocy wszystkiego się dowiemy.
Po tym jak Santos odrzucił wartą 20 milionów euro ofertę za Neymara, FC Barcelona nie zamierza składać kolejnej oferty, a jej przedstawiciel Raul Sanllehi powrócił do Hiszpanii.
Wczoraj wieczorem Santos odrzucił ofertę Barcelony w wysokości 20 mln euro. Była to ostateczna oferta Dumy Katalonii za Neymara, więc negocjacje zostały zawieszone, a przedstawiciel Blaugrany, Raul Sanllehi, powrócił przed paroma minutami do Katalonii.
Wszystko zatem wskazuje, że kolejny ruch należy do Santosu. To od nich bowiem zależy, czy wznowione zostaną rozmowy w sprawie brazylijskiego piłkarza. Oczywistym jest, że Barcelona ma już dość negocjacji i nie zamierza się licytować w sprawie Neymara.
Tito po raz kolejny pokazuje, że nie zależy mu na pokonaniu bariery 100pkt... Thiago, Song, Tello, Alexis. Bartra - ławka. I my chcemy rozwijać młodzież wystawiając Xaviego, który gra teraz piach i przydałby mu się odpoczynek. Nie nauczyli się jeszcze, że Fabregas lepiej radzi sobie, gdy ma u boku Alexisa. Tello, który wciąga nosem Ville i Pedro siedzi na ławce, dostanie pewnie 20 minut. PORAŻKA.
Cena nie gra tutaj roli. Przykład, transfer Ronaldo do Realu, który zwrócił się po 2 tygodniach z samej sprzedaży koszulek. Koszulkę Neymara blaugrana na pewno kupi też dużo kibiców, kampanie reklamowe i inne załatwią sprawę więc powtarzam jeszcze raz, tutaj nie liczą się pieniądze.
0
Mamy go! http://www.espn.com.br/post/331850_neymar-e-do-barcelona-por-28-milhoes-de-euros-real-pagaria-mais
0
BREAKING - Neymar has chosen FC Barcelona as his new club over Real Madrid.
0
Półtora godziny.
0
Podobno podbeskidzie walczy z Barcą o Neymara.
0
OFFICIAL NOW - Neymar has transferred to FC Barcelona. Yes it's true, believe it, the most complicated saga ever has finally been resolved!
0
Najgorzej denerwuje mnie to, że inne serwisy prowadzą relacje na żywo z transferu a na FCBarca cisza jak makiem zasiał. Szkoda.
0
Mówię wam to oficjalnie: NEYMAR FICHADO!
0
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295020_10151523747312701_1855644810_n.jpg
0
Ostateczna oferta Barcy to 25mln. Do spotkania miało dojść wczoraj a SPORT wpadł w posiadanie zdjęcia Raúla Sanllehíego z prezydentem Santosu.
0
Tyle, że Villa jest cieniem samego Siebie nie ważne na jakiej pozycji.
0
Sory, ale więcej niż 15mln Barca by za Niego nie dała. Lepiej kupić kogoś ze starych wyjadaczy jak Aguero, Falcao.
0
Messi? :O
0
Santos i tak musi go sprzedać w tym roku, jeśli chcą zarobić(a widać, że chcą). Jeżeli Ney poważnie myśli o grze dla Blaugrany i jest tym zainteresowany to sam będzie naciskał zarząd na ten transfer. Barca działa bardzo mądrze, nie daje z Siebie wycisnąć więcej niż może zaoferować i to mi się podoba. Wg. mnie Santos pęknie. Jeżeli informacja o dzisiejszej konferencji Neymara jest prawdziwa, to pewnie dziś w nocy wszystkiego się dowiemy.
0
Po tym jak Santos odrzucił wartą 20 milionów euro ofertę za Neymara, FC Barcelona nie zamierza składać kolejnej oferty, a jej przedstawiciel Raul Sanllehi powrócił do Hiszpanii.
Wczoraj wieczorem Santos odrzucił ofertę Barcelony w wysokości 20 mln euro. Była to ostateczna oferta Dumy Katalonii za Neymara, więc negocjacje zostały zawieszone, a przedstawiciel Blaugrany, Raul Sanllehi, powrócił przed paroma minutami do Katalonii.
Wszystko zatem wskazuje, że kolejny ruch należy do Santosu. To od nich bowiem zależy, czy wznowione zostaną rozmowy w sprawie brazylijskiego piłkarza. Oczywistym jest, że Barcelona ma już dość negocjacji i nie zamierza się licytować w sprawie Neymara.
0
Agent Barcelony wrócił z Brazylii co oznacza, że Barca nie będzie składać lepszej propozycji dla Santosu i negocjacje zostały zawieszone. /MD
0
WIdać, że Thiago lubi hamburgery :D
0
Najlepszy zawodnik ever, pomimo, że to Madridista, szanuję go i będzie moim ulubionym zawodnikiem na zawsze!
0
Jakie 520tys? Ja słyszałem o 130tys. gdzie dotychczas zarabiał coś między 70 a 80tys.
0
Ancelottiemu dajesz 90% to skąd masz jeszcze 40% dla pozostałych? Inteligentnie.
0
I dobrze, brak mu tego czegoś czego potrzeba w Barcy, ale to tylko moje zdanie.
0
Mówi, żeby dać im szansę, a sam nie wystawia młodzieży kiedy liga już wygrana.
0
0
Tito po raz kolejny pokazuje, że nie zależy mu na pokonaniu bariery 100pkt... Thiago, Song, Tello, Alexis. Bartra - ławka. I my chcemy rozwijać młodzież wystawiając Xaviego, który gra teraz piach i przydałby mu się odpoczynek. Nie nauczyli się jeszcze, że Fabregas lepiej radzi sobie, gdy ma u boku Alexisa. Tello, który wciąga nosem Ville i Pedro siedzi na ławce, dostanie pewnie 20 minut. PORAŻKA.
0
Trzymam za słowo heheh :D
0
-ESPN Brazil reports that FC Barcelona have reached an agreement with Santos to sign Neymar.
0
Za 14 dni :D
0
Dzięki za link :) pewnie tak.
0
Wyłącz fifę.
0
Spotkanie dobiegło końca, oczekiwanie na konferencje prasową.
0
Cena nie gra tutaj roli. Przykład, transfer Ronaldo do Realu, który zwrócił się po 2 tygodniach z samej sprzedaży koszulek. Koszulkę Neymara blaugrana na pewno kupi też dużo kibiców, kampanie reklamowe i inne załatwią sprawę więc powtarzam jeszcze raz, tutaj nie liczą się pieniądze.