kuz

0

To tzw. internetowi eksperci. Oni zawsze wiedzą najwięcej jeśli chodzi o takie sprawy. :)

kuz

0

Według ESPN Brasil, za pół godziny prezydent Santosu wystąpi na konferencji prasowej, podczas której ma oficjalnie ogłosić transfer Neymara do FC Barcelony.

kuz

0

VIVA BARCA na facebooku, oni zawsze mają sprawdzone info. "Według ESPN Brasil, za pół godziny prezydent Santosu wystąpi na konferencji prasowej, podczas której ma oficjalnie ogłosić transfer Neymara do FC Barcelony."

kuz

0

Zaraz prezydent santosu ma brać udział w konferencji, obiecał, że powie wszystko na temat Neymara!

kuz

0

Bayern nie wygra LM :P

kuz

0

Lepszy on niż Reina, za którego żeby było bardziej śmiesznie chcą Tello, hahahah!

kuz

0

Czemu Bartra a nie Montoya?

kuz

0

VISCA EL BARCA! ZA ROK POTRÓJNA KORONA!

kuz

0

OLEEEEEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

kuz

0

kobalto policz sobie 38 x 3. Takie trudne?

kuz

0

Atletico chyba nie wystawi najsilniejszego składu... mają zapewnione 3cie miejsce w lidze, a przed nimi najważniejsze trofeum w tym sezonie. Wątpię aby Simeone przemęczał swoich najlepszych piłkarzy i ryzykował kontuzji. Dodajmy, że real to wróg numer jeden Atletico, więc wątpię aby chcieli naszej przegranej.

kuz

0

Miki dobrze mówi, podobno sam Neymar jak i trener mieli powiadomić kolegów z Santosu o tym, że tego lata zawodnik opuszcza klub. Poczekajmy lepiej na oficjalne wiadomości.

kuz

0

Też myślę, że powiedział tak aby odpędzić się od innych ofert.

kuz

0

Na koniec padły pytania o przyszłość portugalskiego szkoleniowca: Czy myślałeś o rezygnacji? -Planowałem kontynuować. Więc chyba wszystko jasne co do przyszłości Mou w Realu.

kuz

0

@CristianoRonaldo
Malaga postraszyła. :D

kuz

0

Podobno było można po nim poznać, że nieźle napoili się na tej loży VIP na Camp Nou.

kuz

0

Hummels lekiem na całe zło, ostatecznie inny, kompletny obrońca.

kuz

0

JA PIERDOLE 3 BABOLE W MINUTE!

kuz

0

Villa...

kuz

0

Historię trzeba zmieniać!

kuz

0

Kupiłem Llorisa w fifie, spisuje się dobrze BIERZCIE GO! :D

kuz

0

Obrona grała bardzo solidnie z Bayernem, ale ile można wytrzymać grając we 3? Pierwszą połowę?

kuz

0

MD dało info, że Abidal nie przedłuży kontraktu.

kuz

0

Dobrze powiedziane, tu ludzie chcą tytułów. Z taką grą poważnie zacząłem obawiać się o ligę, bo takie drużyny jak Betis, Atletico czy Malaga to bardzo ciężki rywal i musimy się teraz w 100% skupić na lidze.

kuz

0

Wywalić vilanove i gmocha, zatrudnić kogoś kto potrafi ich porządnie opieprzyć a nie ciągle nosić na rękach i mówić, że nic się nie stało.

kuz

0

WilliamPedro, Heynckesa.

kuz

0

Nie zrozumiem fenomenu nie wpuszczenia Messiego. Oszczędzany na obiad u babci czy na co?

kuz

0

KURWA ZRÓB TE ZMIANY CZŁIWIEKU!

kuz

0

SONG MVP

kuz

0

Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Bartra Pique Adriano - Xavi Song Iniesta - Pedro Cesc Villa NO TO PO REMONTADZIE!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?