Piłkarze chyba serio nie interesują się piłką i nie oglądają meczów, że taki Kvicha idzie do tego PSG. Nic poza pieniędzmi za nimi nie przemawia, solidni zawodnicy stamtąd uciekają jak Mbappe. Dembele rozumem nie grzeszy ale Kvara? Szkoda.
@Ojciec5tkidzieci Ludzie świadomie słuchają Bambich czy innych Okich, oglądają i jarają się życiem freak fightów, królowych życia i tak dalej, więc czego można się spodziewać? Mamy strasznie głupie społeczeństwo. Oczywiście pomijam starszych z alzcheimerem, tu już wina dzieci/rodziny, że pozwalają im trzymać takie pieniądze pod swoją opieką.
@Krozzzyx Nie, i tak z tego co czytałem będą musieli zapłacić dodatkowo w ramach corocznej subskrypcji. Dokładnie takie same zasady mamy z tym jak na Bernabeu, media namieszały.
@Foton No ja zawsze czuję paliwo lotnicze nawet w środku, wiadomo, że tankują to czuć, ale i tak zawsze coś czuję, że wybuchnie, eksploduje, a przy jakiejkolwiek awarii przy starcie i tak nie ma czasu na reakcję,
@Foro Oglądałem wszystkie filmy Pana Dariusza na Youtubie, znam praktycznie na pamięć kokpity Airbusa i Boeinga, nauczyłem się podstaw jakbym miał zostać pilotem, myślałem, że to pomoże, wiedza na ten temat jakoś rozproszy ten strach, ale nadal myślenie katastroficzne nie pozwala mi spokojnie lecieć, cały lot to siedzenie jak na szpilkach, słuchanie każdego dźwięku, obserwowanie wszystkiego. Chyba nigdy nie przejdzie chociaż też już kilka razy leciałem.
Szperam w internetach z nudów, i dopiero teraz dowiedziałem się, że Bergkamp panicznie bał się latać samolotem. Do tego stopnia, że omijał niektóre mecze, a podczas meczu myślał tylko o locie powrotnym i rozpraszało go to niesamowicie. Ciekawe info dla osoby jak ja, która też ma lęk przed lataniem i nic nie pomaga. :D Zastanawiam się ilu piłkarzy jeszcze boi się latać, bo przecież to ich chleb powszedni w tych czasach, czy po kilkudziesięciu lotach staje się to normą?
2
Yamal z późno ... I tak spalony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LionelM95 A co ma się podniecać początkową rundą pucharu króla?
2
Olmo dziś zasłużył na bramkę
0
Olmo łapie formę z początku sezonu :)
1
Ale to chodzi ja cie
0
Już mi się kręci w głowie od kółeczek Dingodnga a jeszcze się mecz nie zaczął :P
0
@krol211 Po prostu Lewy musi odpocząć
0
Łojezu Dingdong i Martin xD Puchar Króla chyba nie tak ważny :D
0
@chavez 1.8 miliona do 11 milionów €. Spora różnica :P
0
Piłkarze chyba serio nie interesują się piłką i nie oglądają meczów, że taki Kvicha idzie do tego PSG. Nic poza pieniędzmi za nimi nie przemawia, solidni zawodnicy stamtąd uciekają jak Mbappe. Dembele rozumem nie grzeszy ale Kvara? Szkoda.
1
Betis to nie jest słabeusz, ale nie jest też topem, więc dziś spokojne 2-0 bez większych problemów z nimi.
3
@lucca87 Gaviego Pedriego i Yamala
3
@blakkudium Flick chciał obudzić Jego najlepszą wersję, ale w McDonalds
0
Drzewka w tym roku top forma :p
0
@Ojciec5tkidzieci W większości to patologia, nie rozumiem. Trzeba być albo chorym albo upośledzonym umiarkowanie po prostu.
2
@Ojciec5tkidzieci Ludzie świadomie słuchają Bambich czy innych Okich, oglądają i jarają się życiem freak fightów, królowych życia i tak dalej, więc czego można się spodziewać? Mamy strasznie głupie społeczeństwo. Oczywiście pomijam starszych z alzcheimerem, tu już wina dzieci/rodziny, że pozwalają im trzymać takie pieniądze pod swoją opieką.
0
@MOLESTA Kolejny pajacyk :P
2
Kvara w PSG, rip kariera
1
@Krozzzyx Nie, i tak z tego co czytałem będą musieli zapłacić dodatkowo w ramach corocznej subskrypcji. Dokładnie takie same zasady mamy z tym jak na Bernabeu, media namieszały.
4
@OzzyFCB To będziemy mieli dwóch topowych DMF, gdzie wady?
0
@th@les Puchacz z Barcelony
1
@colossus Ja już go przepraszałem, warto się w pierś uderzyć bo większość chciała go sprzedać :)
0
@Foton No ja zawsze czuję paliwo lotnicze nawet w środku, wiadomo, że tankują to czuć, ale i tak zawsze coś czuję, że wybuchnie, eksploduje, a przy jakiejkolwiek awarii przy starcie i tak nie ma czasu na reakcję,
1
@Foro 12 lutego lecę do Rzymu z żoną :D I już od zakupu biletów jest grzany temat awiacji codziennie, w głowie, internecie, telewizji, smartfonie :D
1
@Foro Oglądałem wszystkie filmy Pana Dariusza na Youtubie, znam praktycznie na pamięć kokpity Airbusa i Boeinga, nauczyłem się podstaw jakbym miał zostać pilotem, myślałem, że to pomoże, wiedza na ten temat jakoś rozproszy ten strach, ale nadal myślenie katastroficzne nie pozwala mi spokojnie lecieć, cały lot to siedzenie jak na szpilkach, słuchanie każdego dźwięku, obserwowanie wszystkiego. Chyba nigdy nie przejdzie chociaż też już kilka razy leciałem.
4
@sergio5 Vinicious też coś zapowiadał po skradzionej mu złotej piłce, ale nie wyszło :D
2
Szperam w internetach z nudów, i dopiero teraz dowiedziałem się, że Bergkamp panicznie bał się latać samolotem. Do tego stopnia, że omijał niektóre mecze, a podczas meczu myślał tylko o locie powrotnym i rozpraszało go to niesamowicie. Ciekawe info dla osoby jak ja, która też ma lęk przed lataniem i nic nie pomaga. :D Zastanawiam się ilu piłkarzy jeszcze boi się latać, bo przecież to ich chleb powszedni w tych czasach, czy po kilkudziesięciu lotach staje się to normą?
15
@Eklerek Przestało się dziać na jej socialach to i Lewy lepiej zaczął grać, chyba znowu zaczyna. Co za głupia baba, serio.
0
@Antimadridista~ Może nie tyle zasłonięty, co piłka była bardzo mocna po prostu.