kuz

0

@Marian_Pazdzioch wypłacaj, gol Realu i będzie mniej

kuz

13

Żeby tylko nie przyszło Flickowi do głowy odpoczywać i bronić bo z nimi to najgorsza taktyka

kuz

6

Ale spokojnie Panowie, żebyśmy się nie zesrali w drugiej połowie bo w kompromitację jesteśmy dobrzy. Kciuki.

kuz

2

Real faworytem xdddddd ktoś tam coś pisał hahaha

kuz

1

Druga połowa odwołana!!!!

kuz

5

Gdyby nie ten Tibo to by nie musieli wychodzić na drugą połowę bo by 6 wpadło

kuz

2

Do czego te 10 minut? Chyba arabusy zapłaciły za długie show.

kuz

0

Pan złota piłka to w ogóle wyszedł na ten mecz? xd Jude to samo. Jedna kontra i nic więcej.

kuz

1

Żółta może za faul taktyczny? Nie?

kuz

0

Gala już nie wie czy wina Negreiry, czy sędziów, czy Anczelottiego i Camavingi hahaha ale ma karuzele emocjonalną chłop. Teraz na 100% wiem że on baituje dla zasięgów.

kuz

3

Brudna gra w ich stylu, Rudiger Ty...

kuz

0

Welcome back Rapha!!!!

kuz

0

Wracamy!!!! Od początku jesteśmy lepsi

kuz

0

Po co tyle powtórek???

kuz

0

To jest karny i żółta

kuz

0

Hahah tam chyba faul

kuz

0

Rapha na razie od kilku meczów szereg złych decyzji, oby dziś się odblokował

kuz

0

Psycha mu siądzie teraz, najczarniejszy scenariusz się dzieje.

kuz

2

Nieeeeee Inigo... Nie teraz.

kuz

1

Ale pewność ma Yamal, 17 lat...

kuz

0

Ale meczycho się zapowiada :D oby nie siadło tempo

kuz

1

Meeeeessiiii meeeeessiiii meeeeeeesssiiii

kuz

0

Rapha jest wszędzie nawet w sztabie medycznym Realu

kuz

0

LO potrzebny od zaraz

kuz

1

Nie było faulu Casado teraz :P

kuz

2

Pech już w 10 minut 3 bramki, jak żyć ?

kuz

0

Sam sie poślizgnął

kuz

0

Balde w formie xd

kuz

1

Już Tibo ich ratuje od 2:0;

kuz

12

@Cvzx Jeden wyleciał na cały sezon, drugi nie chce tu grać i leje na klub, a trzeci to już w ogóle nie wie co tu robi. Świetne trio. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?