12 stycznia 2025, 21:06
0
@Marian_Pazdzioch wypłacaj, gol Realu i będzie mniej
12 stycznia 2025, 21:01
13
Żeby tylko nie przyszło Flickowi do głowy odpoczywać i bronić bo z nimi to najgorsza taktyka
12 stycznia 2025, 21:00
6
Ale spokojnie Panowie, żebyśmy się nie zesrali w drugiej połowie bo w kompromitację jesteśmy dobrzy. Kciuki.
12 stycznia 2025, 20:56
2
Real faworytem xdddddd ktoś tam coś pisał hahaha
12 stycznia 2025, 20:55
1
Druga połowa odwołana!!!!
12 stycznia 2025, 20:52
5
Gdyby nie ten Tibo to by nie musieli wychodzić na drugą połowę bo by 6 wpadło
12 stycznia 2025, 20:50
Do czego te 10 minut? Chyba arabusy zapłaciły za długie show.
12 stycznia 2025, 20:47
Pan złota piłka to w ogóle wyszedł na ten mecz? xd Jude to samo. Jedna kontra i nic więcej.
12 stycznia 2025, 20:45
Żółta może za faul taktyczny? Nie?
12 stycznia 2025, 20:44
Gala już nie wie czy wina Negreiry, czy sędziów, czy Anczelottiego i Camavingi hahaha ale ma karuzele emocjonalną chłop. Teraz na 100% wiem że on baituje dla zasięgów.
12 stycznia 2025, 20:43
3
Brudna gra w ich stylu, Rudiger Ty...
12 stycznia 2025, 20:39
Welcome back Rapha!!!!
12 stycznia 2025, 20:36
Wracamy!!!! Od początku jesteśmy lepsi
12 stycznia 2025, 20:35
Po co tyle powtórek???
12 stycznia 2025, 20:34
To jest karny i żółta
12 stycznia 2025, 20:33
Hahah tam chyba faul
12 stycznia 2025, 20:30
Rapha na razie od kilku meczów szereg złych decyzji, oby dziś się odblokował
12 stycznia 2025, 20:28
Psycha mu siądzie teraz, najczarniejszy scenariusz się dzieje.
12 stycznia 2025, 20:27
Nieeeeee Inigo... Nie teraz.
12 stycznia 2025, 20:26
Ale pewność ma Yamal, 17 lat...
12 stycznia 2025, 20:22
Ale meczycho się zapowiada :D oby nie siadło tempo
12 stycznia 2025, 20:21
Meeeeessiiii meeeeessiiii meeeeeeesssiiii
12 stycznia 2025, 20:16
Rapha jest wszędzie nawet w sztabie medycznym Realu
12 stycznia 2025, 20:12
LO potrzebny od zaraz
12 stycznia 2025, 20:11
Nie było faulu Casado teraz :P
12 stycznia 2025, 20:09
Pech już w 10 minut 3 bramki, jak żyć ?
12 stycznia 2025, 20:07
Sam sie poślizgnął
12 stycznia 2025, 20:05
Balde w formie xd
12 stycznia 2025, 20:04
Już Tibo ich ratuje od 2:0;
12 stycznia 2025, 17:04
12
@Cvzx Jeden wyleciał na cały sezon, drugi nie chce tu grać i leje na klub, a trzeci to już w ogóle nie wie co tu robi. Świetne trio. :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Marian_Pazdzioch wypłacaj, gol Realu i będzie mniej
13
Żeby tylko nie przyszło Flickowi do głowy odpoczywać i bronić bo z nimi to najgorsza taktyka
6
Ale spokojnie Panowie, żebyśmy się nie zesrali w drugiej połowie bo w kompromitację jesteśmy dobrzy. Kciuki.
2
Real faworytem xdddddd ktoś tam coś pisał hahaha
1
Druga połowa odwołana!!!!
5
Gdyby nie ten Tibo to by nie musieli wychodzić na drugą połowę bo by 6 wpadło
2
Do czego te 10 minut? Chyba arabusy zapłaciły za długie show.
0
Pan złota piłka to w ogóle wyszedł na ten mecz? xd Jude to samo. Jedna kontra i nic więcej.
1
Żółta może za faul taktyczny? Nie?
0
Gala już nie wie czy wina Negreiry, czy sędziów, czy Anczelottiego i Camavingi hahaha ale ma karuzele emocjonalną chłop. Teraz na 100% wiem że on baituje dla zasięgów.
3
Brudna gra w ich stylu, Rudiger Ty...
0
Welcome back Rapha!!!!
0
Wracamy!!!! Od początku jesteśmy lepsi
0
Po co tyle powtórek???
0
To jest karny i żółta
0
Hahah tam chyba faul
0
Rapha na razie od kilku meczów szereg złych decyzji, oby dziś się odblokował
0
Psycha mu siądzie teraz, najczarniejszy scenariusz się dzieje.
2
Nieeeeee Inigo... Nie teraz.
1
Ale pewność ma Yamal, 17 lat...
0
Ale meczycho się zapowiada :D oby nie siadło tempo
1
Meeeeessiiii meeeeessiiii meeeeeeesssiiii
0
Rapha jest wszędzie nawet w sztabie medycznym Realu
0
LO potrzebny od zaraz
1
Nie było faulu Casado teraz :P
2
Pech już w 10 minut 3 bramki, jak żyć ?
0
Sam sie poślizgnął
0
Balde w formie xd
1
Już Tibo ich ratuje od 2:0;
12
@Cvzx Jeden wyleciał na cały sezon, drugi nie chce tu grać i leje na klub, a trzeci to już w ogóle nie wie co tu robi. Świetne trio. :D