kuz

1

@BorzyKrzys Burze zimą w Polsce to jest coś nowego :P Odkąd pamiętam zawsze burza oznaczała początek wiosny, a ostatnie były jakoś wrzesień/początek października. Nie pamiętam żeby w styczniu bywały.

kuz

9

Wracamy do 1:1, teraz Lapcio całkowicie zadłuży klub na kolejne lata :P

kuz

0

@barcelonaLM Nie byliśmy, co Ty ściemniasz?

kuz

0

@FCB24 Co różni? Fart. Nam nie wykładają piłki na 16 metrze w doliczonym czasie tylko bronią się w 15 na swoich 5 metrach

kuz

1

Potężny MENTAL

kuz

2

Przecież to pewniejsze niż zielona trawa

kuz

1

@Senstin Z Leganes sprawdzali dwa razy var + leżeli przez pół meczu na boisku i doliczył 5, jakim cudem?

kuz

6

9 minut hahahaha, mógł trzecią połowę doliczyć xD Valencia to przegra bankowo

kuz

0

Mam przeczucie że oni to wygrają jeszcze, ten MENTAL

kuz

5

Sędzia rasistą, kaftan w szatni już czeka na męczennika

kuz

3

Pajac już przypomina że nie ma mózgu , tęskniłem, a wystarczyło 3 dni nowego roku xD

kuz

0

@AmigoBlancos podaj przepis z La Liga który mówi, że bramkarz nie musi dotknac piłki żeby powtórzyli

kuz

0

Spalony jak byk, widać gołym okiem dzięki linii pk

kuz

0

Powtórza im to hahaha

kuz

0

Nie było karnego, nie ma gola, w końcu los jest sprawiedliwy

kuz

1

I znowu wydrukują im 11stke jak nie idzie? Super.

kuz

0

@KrwawiaceoczyVEB Pomachają chusteczkami do swoich zawodników, którzy przyjmą piątkę w pierwszej połowie :))

kuz

0

@tbas



TotalBarca łyknęło fejka :P

kuz

1

The office have all sat back down now.

It was a false alarm, Laporta was refreshing the wrong bank website.

No money has been received.
@gerardromero

To już są żarty prawda? :D

kuz

3

@sergio5 Bo pieniądze lubią ciszę. Floro ma łeb na karku i załatwia wszystko bez kopania się z Tebasem i łataniem tym problemów. Oni problemów nie mieli i dlatego nic się o tym nie mówi.

kuz

2

@Silencee09 Zastanów się krótko co napisałeś, nie możemy ich zarejestrować = nie są naszymi zawodnikami tylko mają wolną kartę. Jak chcesz ich wypożyczyć? Nie mamy ich karty zawodniczej.

kuz

0

@Nightraider Mam świadomość. To tylko takie inside żarty.

kuz

0

@tbas Może obgadują plan podania się do dymisji?

kuz

1

@Lewy952468xx Ale sprzedaż już poszła, tylko idioci z zarządu nie zdążyli z zaksięgowaniem przelewu. Sami sobie są winni bo mieli czas od sierpnia na ogarnięcie dźwigni i kontakt z La Ligą w celu ustalenia rozwiązań.

kuz

0

@BORO_12 A co jest mniej złym? To, że Laporta którego nienawidzicie zostanie zdymisjonowany a klub będzie po raz kolejny kolebką wstydu w Europie? Przecież to są tylko złe rozwiązania i żadne dla KLUBU nie jest dobre, ale to już trzeba kogoś, kogo się nie zna tak nienawidzić własnie :P Myślenie, że zwolnienie i niepowodzenie Laporty polepszy humor kibicowi Barcy jest dziwne, bo po Laporcie Barca nadal będzie, nadal będą te same problemy i wstyd na cały świat.

kuz

0

1. Cieszymy się z upadku Laporty bo to krętacz i mu się należy.
2. Ubolewamy bo klub znowu się kompromituje i odbija się to na formie i opinii.
Lepiej żeby La Liga zarejestrowała Olmo, ale cała Hiszpania potem nas nienawidziła jeszcze bardziej za "uchylanie" prawa dla nas? Czy lepiej, żeby tego nie zrobiła, Laporta dostał po dupie, ale Flick został bez dwóch zawodników i cały świat się z nas śmiał? Tu nie ma dobrych rozwiązań, wstyd jak cholera...
Abstrahując już od tego, to zauważyłem, że jest ogrom osób tak nienawidzących Laporty, że Jego niepowodzenia i upadek przekładają ponad dobre imię klubu, jakby wszystko co mu się aktualnie nie udaje nie dotyczyło klubu pośrednio lub bezpośrednio.

kuz

0

Laporta już na**bany czy nie zapomniał o konferencji?

kuz

1

@Arden A czym się dyrektor sportowy zajmuje? Przecież to praktycznie prawa ręka Laporty :D Przez 4 miesiące olewali temat a na kluczowy czas wyjechał na urlop, nie no, gituwa!

kuz

1

@Popitek12 Przy aktualnych formach obu zespołów, strzelenie jednej bramki to będzie dla nich sukces. Nie ma na co liczyć raczej.

kuz

0

Klub się sypie i kompromituje na oczach całego świata piłkarskiego i nie tylko, a Deco zostawił szwagra i pojechał na flaszkę świąteczna do Brazylii :D Ten zarząd dostarcza więcej upokorzeń niż wszystkie poprzednie razem, nawet za Barto nie było takich karuzeli bo uciekł przed burzą xd szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?