kuz

1

@Traba727 Tak. Zarząd Fonta nie kupiłby nikogo, nie było by Lewego, grałaby Barca B. Pewnie mielibysmy majstra rok w rok i ze 2 LM więcej. A może Freixa szczur od Bartomeu? Pewnie kontynuował by piękny projekt swojego mistrza. Na pewno podejmowali by same trafne decyzje i transfery, które spłacały by się w miesiąc. Nieomylni wszyscy tylko Laporta głupek.

kuz

1

@MateS 80% wiadomości bez mutacji byś słuchał?

kuz

1

@Barclonismo dzięki

kuz

0

@Barclonismo Jest już odcinek? Tydzień przerwy ma być, skąd masz ten z ssj3? Jakiś link?

kuz

0

@ViscaelBarca2007 Co ma Laporta do covidowego cyrku Tebasa? Pewnie według Ciebie podpisanie cvc byłoby idealne, skończyli byśmy super jak Betis na przykład. Co Wy bierzecie?

kuz

1

@Bogan Nic nie nadeszło, przecież to ciągle trwa. O 1 do 1 mówi się już od dwóch lat i dalej cisza, chociaż podsumowania finansowe wyglądają już dużo lepiej i widać że coś w dobrym kierunku tu zmierza.

kuz

0

@MesQueUnClub96 Serio Wy widzicie tylko trenera? Poręczenia finansowe jakie załatwił Laporta żeby ściągnąć tu Lewego, Kounde, Raphe? Font nie ma takich znajomości bo to uj a nie biznesmen. Lapcio szyje grubymi nićmi ale chociaż coś z tego jest, utrzymujemy jakoś ta stabilność. Tzw. ujowo ale stabilnie.

kuz

0

@MesQueUnClub96 Real ma jednego prezesa od lat który ma jeden model biznesowy, który się sprawdza. U nas był Bartomeu, szczur który zniszczył po cichu ten klub w perspektywie długoletniej.

kuz

2

Ludzie piszący o zmianie zarządu nie mają chyba pojęcia co w tym klubie jest problemem. Bo przyjdzie Font i wyciągnie 500 milionów na spłatę długów i uregulowanie wszystkich zaległości. Nowy zarząd dostanie bogatego inwestora jak w Fifie i na tym się skończą problemy...
Najlepszym wyjściem byłoby oddanie części klubu jakiemuś inwestorowi właśnie , w tych czasach model klubu socios średnio się sprawdza a oni sami mają w dupie Jego losy jak przychodzi do ważnych głosowań. Cała liga z Tebasem też nam nie będzie ułatwiać NIGDY, nawet jak kasa by się znalazła to będą robić nam pod górkę przez sprawy z Katalonią i tak dalej. Trzyma nas tylko prestiz klubu i pieniadze jakie liga ma z meczów i transmisji.

kuz

1

@Sulimo Ja mam dwie bo z jednej wsi jesteśmy. 16 a potem 18:30. Pierwsza wcześniej ze względu na dzieciaki.

kuz

2

@macio_944 Na enebie już dawno był za 65 zł :D

kuz

1

@ranger3120 Dlaczego Luq usunął mnie, ze swojej listy friends? Ohoooo oooo

kuz

0

@insp1re Mekambe za to miał kilometr kwadratowy jak na treningu strzeleckim, my tak nie mieliśmy z Leganes czy Atleti.

kuz

0

@DonCarletto Bournemouth ma formę ale nie oszukujmy się że to jest średniak, a co po wygranej z City już wracali na tron to ich.

kuz

2

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15103651#comment-15103659
Czy zgadłem? Nie, byłem pewien. Z tym że nie że spadkowiczem ale to szczegół.:D

kuz

0

@PatrykBarca To, że muszę być 12h w pracy na przykład :) A co mi z wolnego w tygodniu jak żona pracuje?

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

2

Niedziele handlowe, najgorsze gów*o jakie można wymyślić.

kuz

0

Teraz tylko brakuje kompromitacji z 4 ligowcem w Pucharze Króla, po babolach Wojtka Szczęsnego. To będzie peak tego sezonu, mówię Wam.

kuz

1

@Luciano99 Idealnie podsumowany, już nic nie trzeba dodawać.

kuz

1

Narzekającym na Pene przypomnę, że uratował nas przed 1-2 już wcześniej niż w końcówce :)

kuz

1

I jak teraz madryckie łby poprą swoją tezę po pierwszej połowie, według której Atleti z nami zawsze rozkłada nogi bo chcą im zrobić na złość?

kuz

0

2.59 vs 0.26 xG
No tu nie ma komentarza...

kuz

2

Flick się bierze za rekordy jak Xavi. Atleti nigdy nie wygrało, Leganes dawno nie wygrało... I tak dalej i tak dalej.

kuz

0

Ja pier**le xd szkoda słów

kuz

0

Olmo przeszkadza

kuz

3

Świetny mecz, masa sytuacji i remis, no weź to zrozum?

kuz

1

Nie no to są czary jakieś...

kuz

0

Najgorsze że Real najbardziej skorzysta z wyniku :/

kuz

0

Jak to wygramy to będzie cud, pech za pechem ostatnio. :( Niby idealny mecz, Atleti mało zagraża a jeden błąd i bieda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?