@Traba727 Tak. Zarząd Fonta nie kupiłby nikogo, nie było by Lewego, grałaby Barca B. Pewnie mielibysmy majstra rok w rok i ze 2 LM więcej. A może Freixa szczur od Bartomeu? Pewnie kontynuował by piękny projekt swojego mistrza. Na pewno podejmowali by same trafne decyzje i transfery, które spłacały by się w miesiąc. Nieomylni wszyscy tylko Laporta głupek.
@ViscaelBarca2007 Co ma Laporta do covidowego cyrku Tebasa? Pewnie według Ciebie podpisanie cvc byłoby idealne, skończyli byśmy super jak Betis na przykład. Co Wy bierzecie?
@Bogan Nic nie nadeszło, przecież to ciągle trwa. O 1 do 1 mówi się już od dwóch lat i dalej cisza, chociaż podsumowania finansowe wyglądają już dużo lepiej i widać że coś w dobrym kierunku tu zmierza.
@MesQueUnClub96 Serio Wy widzicie tylko trenera? Poręczenia finansowe jakie załatwił Laporta żeby ściągnąć tu Lewego, Kounde, Raphe? Font nie ma takich znajomości bo to uj a nie biznesmen. Lapcio szyje grubymi nićmi ale chociaż coś z tego jest, utrzymujemy jakoś ta stabilność. Tzw. ujowo ale stabilnie.
@MesQueUnClub96 Real ma jednego prezesa od lat który ma jeden model biznesowy, który się sprawdza. U nas był Bartomeu, szczur który zniszczył po cichu ten klub w perspektywie długoletniej.
Ludzie piszący o zmianie zarządu nie mają chyba pojęcia co w tym klubie jest problemem. Bo przyjdzie Font i wyciągnie 500 milionów na spłatę długów i uregulowanie wszystkich zaległości. Nowy zarząd dostanie bogatego inwestora jak w Fifie i na tym się skończą problemy... Najlepszym wyjściem byłoby oddanie części klubu jakiemuś inwestorowi właśnie , w tych czasach model klubu socios średnio się sprawdza a oni sami mają w dupie Jego losy jak przychodzi do ważnych głosowań. Cała liga z Tebasem też nam nie będzie ułatwiać NIGDY, nawet jak kasa by się znalazła to będą robić nam pod górkę przez sprawy z Katalonią i tak dalej. Trzyma nas tylko prestiz klubu i pieniadze jakie liga ma z meczów i transmisji.
1
@Traba727 Tak. Zarząd Fonta nie kupiłby nikogo, nie było by Lewego, grałaby Barca B. Pewnie mielibysmy majstra rok w rok i ze 2 LM więcej. A może Freixa szczur od Bartomeu? Pewnie kontynuował by piękny projekt swojego mistrza. Na pewno podejmowali by same trafne decyzje i transfery, które spłacały by się w miesiąc. Nieomylni wszyscy tylko Laporta głupek.
1
@MateS 80% wiadomości bez mutacji byś słuchał?
1
@Barclonismo dzięki
0
@Barclonismo Jest już odcinek? Tydzień przerwy ma być, skąd masz ten z ssj3? Jakiś link?
0
@ViscaelBarca2007 Co ma Laporta do covidowego cyrku Tebasa? Pewnie według Ciebie podpisanie cvc byłoby idealne, skończyli byśmy super jak Betis na przykład. Co Wy bierzecie?
1
@Bogan Nic nie nadeszło, przecież to ciągle trwa. O 1 do 1 mówi się już od dwóch lat i dalej cisza, chociaż podsumowania finansowe wyglądają już dużo lepiej i widać że coś w dobrym kierunku tu zmierza.
0
@MesQueUnClub96 Serio Wy widzicie tylko trenera? Poręczenia finansowe jakie załatwił Laporta żeby ściągnąć tu Lewego, Kounde, Raphe? Font nie ma takich znajomości bo to uj a nie biznesmen. Lapcio szyje grubymi nićmi ale chociaż coś z tego jest, utrzymujemy jakoś ta stabilność. Tzw. ujowo ale stabilnie.
0
@MesQueUnClub96 Real ma jednego prezesa od lat który ma jeden model biznesowy, który się sprawdza. U nas był Bartomeu, szczur który zniszczył po cichu ten klub w perspektywie długoletniej.
2
Ludzie piszący o zmianie zarządu nie mają chyba pojęcia co w tym klubie jest problemem. Bo przyjdzie Font i wyciągnie 500 milionów na spłatę długów i uregulowanie wszystkich zaległości. Nowy zarząd dostanie bogatego inwestora jak w Fifie i na tym się skończą problemy...
Najlepszym wyjściem byłoby oddanie części klubu jakiemuś inwestorowi właśnie , w tych czasach model klubu socios średnio się sprawdza a oni sami mają w dupie Jego losy jak przychodzi do ważnych głosowań. Cała liga z Tebasem też nam nie będzie ułatwiać NIGDY, nawet jak kasa by się znalazła to będą robić nam pod górkę przez sprawy z Katalonią i tak dalej. Trzyma nas tylko prestiz klubu i pieniadze jakie liga ma z meczów i transmisji.
1
@Sulimo Ja mam dwie bo z jednej wsi jesteśmy. 16 a potem 18:30. Pierwsza wcześniej ze względu na dzieciaki.
2
@macio_944 Na enebie już dawno był za 65 zł :D
1
@ranger3120 Dlaczego Luq usunął mnie, ze swojej listy friends? Ohoooo oooo
0
@insp1re Mekambe za to miał kilometr kwadratowy jak na treningu strzeleckim, my tak nie mieliśmy z Leganes czy Atleti.
0
@DonCarletto Bournemouth ma formę ale nie oszukujmy się że to jest średniak, a co po wygranej z City już wracali na tron to ich.
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15103651#comment-15103659
Czy zgadłem? Nie, byłem pewien. Z tym że nie że spadkowiczem ale to szczegół.:D
0
@PatrykBarca To, że muszę być 12h w pracy na przykład :) A co mi z wolnego w tygodniu jak żona pracuje?
0
Komentarz usunięty
2
Niedziele handlowe, najgorsze gów*o jakie można wymyślić.
0
Teraz tylko brakuje kompromitacji z 4 ligowcem w Pucharze Króla, po babolach Wojtka Szczęsnego. To będzie peak tego sezonu, mówię Wam.
1
@Luciano99 Idealnie podsumowany, już nic nie trzeba dodawać.
1
Narzekającym na Pene przypomnę, że uratował nas przed 1-2 już wcześniej niż w końcówce :)
1
I jak teraz madryckie łby poprą swoją tezę po pierwszej połowie, według której Atleti z nami zawsze rozkłada nogi bo chcą im zrobić na złość?
0
2.59 vs 0.26 xG
No tu nie ma komentarza...
2
Flick się bierze za rekordy jak Xavi. Atleti nigdy nie wygrało, Leganes dawno nie wygrało... I tak dalej i tak dalej.
0
Ja pier**le xd szkoda słów
0
Olmo przeszkadza
3
Świetny mecz, masa sytuacji i remis, no weź to zrozum?
1
Nie no to są czary jakieś...
0
Najgorsze że Real najbardziej skorzysta z wyniku :/
0
Jak to wygramy to będzie cud, pech za pechem ostatnio. :( Niby idealny mecz, Atleti mało zagraża a jeden błąd i bieda.