kuz

1

Hahaha co się tu dzieje, taka akcja takie przyjęcie a strzał jak u anemika? Fatum

kuz

6

To jest ten dzień, nic nie wpadnie można się rozejść

kuz

0

Jak na początku meczu pokradniesz po 30 sekund to jest szansa że w 45 sędzia tego nie zapamięta

kuz

0

Pedri jaki piękny zwód teraz, niby miał odegrać a poszedł do przodu. Ładnie to wyglądało.

kuz

0

Pech jak uj, a oni grają jak rzeźnicy

kuz

0

Ale gęsto tam, zero przestrzeni.

kuz

0

Stracić gole to jedno ale chodzi o to, żeby więcej strzelić :D

kuz

1

Ja się wstrzymuje z osądami do końca bo potem bedo pisać że kibice sukcesu xd

kuz

0

"oswobodził się z krycia" jak on nie miał krycia od początku haha

kuz

0

Ziomki już na czas grają xd

kuz

0

@Marcelinho99 Co miał Pena zrobić przy osamotnionym strzelcu? Przecież on nie miał żadnych szans a wczesniej wyjął sam na sam

kuz

2

Szybko poszło, liga parzy

kuz

1

Pena ratuje po raz pierwszy, dla tych co wątpią w Jego wartość

kuz

2

Hustle_hard zadowolony na trybunie

kuz

0

@krol211 Pisali tu że podobno kartka od zawieszenia

kuz

2

Dawać więcej! Bednarek wytrzyma!

kuz

3

@KamQiX Nie zapomnij o milionach i samograju :P

kuz

1

Marcusie Sorgu, prowadź po zwycięstwo! Niech duch brata Xaviego będzie z Tobą!

kuz

0

@Eklerek Topowy obrońca reprezentacji, w topowej lidze

kuz

8

@michal26 Trzymać Lewego z dala od Michniewicza i może się nie zatnie

kuz

0

Już sędzia zrobi wszystko żeby Casado nie zagrał za tydzień.

kuz

1

@PatrykBarca Z tym United to się nie ma co podniecać bo w następnej kolejce się ze spadkowiczem wywalą na ryj :D City jest żałosne po prostu bez Rodriego i tyle.

kuz

1

@Eklerek Chwała Ci za to, przegrywać z United to już serio Pep wisi na włosku chyba, w końcu skończy się cierpliwość.

kuz

1

@Encore Podaje hasło: pinionszki

kuz

5

Można być słabym, można mieć dołek, najgorszą serię, ale gorszym od United to się nie da być haha :D

kuz

0

@Eklerek Wychodzenie wysoko linią obrony i liczenie na spalonego też jest bardzo ryzykowne, a póki co chyba działa :P

kuz

0

@Eklerek Definicja ryzyka, nie myli się ten co nic nie robi :)

kuz

5

@Eklerek A moim zdaniem jak coś nie idzie to potrzebuje zmiany i trzeba ryzykować, może akurat coś zagra tak jak powinno? :) Wielkie umysły tym się wyróżniają. W Realu klepią bez sensu a Anczelot ciągle to samo bez żadnych zmian uparcie.

kuz

0

@Nightraider No dobra, ale co Pena źle zrobił ostatnio? Jaki krytyczny błąd popełnił żeby go od razu usadzić na ławce? Wszyscy tak psioczą a on wyciągnął parę dobrych strzałów i ogólnie broni całkiem ok. Błędy błędami, ale nikt nie powiedział, że Szczęsny od razu wejdzie i będzie topem topów.

kuz

2

@macio_944 Może nie internet, a pieniądze z niego płynące. Większość dla pieniędzy prędzej czy później zrobi z Siebie durnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?