@PatrykBarca Z tym United to się nie ma co podniecać bo w następnej kolejce się ze spadkowiczem wywalą na ryj :D City jest żałosne po prostu bez Rodriego i tyle.
@Eklerek A moim zdaniem jak coś nie idzie to potrzebuje zmiany i trzeba ryzykować, może akurat coś zagra tak jak powinno? :) Wielkie umysły tym się wyróżniają. W Realu klepią bez sensu a Anczelot ciągle to samo bez żadnych zmian uparcie.
@Nightraider No dobra, ale co Pena źle zrobił ostatnio? Jaki krytyczny błąd popełnił żeby go od razu usadzić na ławce? Wszyscy tak psioczą a on wyciągnął parę dobrych strzałów i ogólnie broni całkiem ok. Błędy błędami, ale nikt nie powiedział, że Szczęsny od razu wejdzie i będzie topem topów.
1
Hahaha co się tu dzieje, taka akcja takie przyjęcie a strzał jak u anemika? Fatum
6
To jest ten dzień, nic nie wpadnie można się rozejść
0
Jak na początku meczu pokradniesz po 30 sekund to jest szansa że w 45 sędzia tego nie zapamięta
0
Pedri jaki piękny zwód teraz, niby miał odegrać a poszedł do przodu. Ładnie to wyglądało.
0
Pech jak uj, a oni grają jak rzeźnicy
0
Ale gęsto tam, zero przestrzeni.
0
Stracić gole to jedno ale chodzi o to, żeby więcej strzelić :D
1
Ja się wstrzymuje z osądami do końca bo potem bedo pisać że kibice sukcesu xd
0
"oswobodził się z krycia" jak on nie miał krycia od początku haha
0
Ziomki już na czas grają xd
0
@Marcelinho99 Co miał Pena zrobić przy osamotnionym strzelcu? Przecież on nie miał żadnych szans a wczesniej wyjął sam na sam
2
Szybko poszło, liga parzy
1
Pena ratuje po raz pierwszy, dla tych co wątpią w Jego wartość
2
Hustle_hard zadowolony na trybunie
0
@krol211 Pisali tu że podobno kartka od zawieszenia
2
Dawać więcej! Bednarek wytrzyma!
3
@KamQiX Nie zapomnij o milionach i samograju :P
1
Marcusie Sorgu, prowadź po zwycięstwo! Niech duch brata Xaviego będzie z Tobą!
0
@Eklerek Topowy obrońca reprezentacji, w topowej lidze
8
@michal26 Trzymać Lewego z dala od Michniewicza i może się nie zatnie
0
Już sędzia zrobi wszystko żeby Casado nie zagrał za tydzień.
1
@PatrykBarca Z tym United to się nie ma co podniecać bo w następnej kolejce się ze spadkowiczem wywalą na ryj :D City jest żałosne po prostu bez Rodriego i tyle.
1
@Eklerek Chwała Ci za to, przegrywać z United to już serio Pep wisi na włosku chyba, w końcu skończy się cierpliwość.
1
@Encore Podaje hasło: pinionszki
5
Można być słabym, można mieć dołek, najgorszą serię, ale gorszym od United to się nie da być haha :D
0
@Eklerek Wychodzenie wysoko linią obrony i liczenie na spalonego też jest bardzo ryzykowne, a póki co chyba działa :P
0
@Eklerek Definicja ryzyka, nie myli się ten co nic nie robi :)
5
@Eklerek A moim zdaniem jak coś nie idzie to potrzebuje zmiany i trzeba ryzykować, może akurat coś zagra tak jak powinno? :) Wielkie umysły tym się wyróżniają. W Realu klepią bez sensu a Anczelot ciągle to samo bez żadnych zmian uparcie.
0
@Nightraider No dobra, ale co Pena źle zrobił ostatnio? Jaki krytyczny błąd popełnił żeby go od razu usadzić na ławce? Wszyscy tak psioczą a on wyciągnął parę dobrych strzałów i ogólnie broni całkiem ok. Błędy błędami, ale nikt nie powiedział, że Szczęsny od razu wejdzie i będzie topem topów.
2
@macio_944 Może nie internet, a pieniądze z niego płynące. Większość dla pieniędzy prędzej czy później zrobi z Siebie durnia.