kuz

1

Ten Hunter im położył końcówkę nuke, same złe decyzje i przegrane pojedynki...

kuz

0

OT... jo Cię krynca.

kuz

0

Niko co teraz dał

kuz

0

Będzie tu trzecia mapa, oby do przodu i Snax z Tazem w finale :)

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Luźne pytanie przy sobocie nad którym ostatnio myśleliśmy ze znajomymi. Puszczacie kupon lotto (fizyczny, drukowany) w galerii w punkcie gier, okazuje się, że wygrywacie 10 milionów na tym kuponie. Jak odbieracie nagrodę? Po prostu idziecie do pierwszego lepszego punktu? Nie obawiacie się, że ktoś Wam ten kupon ukradnie/zabierze/źle rozliczy? :D Przecież to jest kupa pieniędzy i okazja która zdarza się raz w życiu. Macie w ręku jeden jedyny oryginał, osobiście bałbym się go na chwilę komuś podać do ręki. :P

kuz

0

@Maker0 To fakt, ale wiek już ma swój niestety. Tah rozdawał karty w poprzednim sezonie u Alonso nie przegrywając meczu w Bundeslidze, też nie jest pierwszym lepszym grajkiem.

kuz

5

@sergio5 Serio Marca sama sra w swoje gniazdo takimi "newsami"? Dziwne :P

kuz

1

@BezglutenowyPedri Inigo, ma zaraz 34 lata, Tah ma 28, idealny następca do pary z Araujo/Cubarsim w zależności czy urus wróci z formą i czy w ogóle przedłuży kontrakt.

kuz

2

@Mario96w W sensie bez umowy o pracę nie przejdzie. Albo umowa o pracę i podanie danych firmy (bank to weryfikuje) albo własna działalność. Bez któregoś z tych wniosek zostanie odrzucony. Sklepy działają na zasadzie współpracy z bankiem, więc jak bierzesz raty w sklepie (MEX, Euro, Media) to i tak bierzesz te raty w banku a sklep tylko pośredniczy wnioskiem. @Mixtape Tak, jeżeli RRSO jest 0% do iluś tam rat to z reguły od 5 do dajmy na to 30 powinny być zerówki. Zależy też od produktu, bo np. na Apple bardzo rzadko są raty 0%, chyba, że jest akcja.

kuz

1

@Criss18Barca Jak najbardziej idzie, przez wniosek online na ich stronie. Tam do tego masz pewność, że jeżeli mają w ofercie raty 0% to takie dostaniesz, bo w sklepie doradca będzie Ci wmawiał, że takich nie ma żeby opylić lepszy kredyt albo ubezpieczenie i pakiet usług bankowych.

kuz

2

@bartekvisca Tak, miałem pakiet 40 i nie zużywałem nawet połowy, teraz mam chyba 90 i nawet nie zwracam uwagi, traktuje jak nielimitowany xD

kuz

0

@dv7wisnia To w sumie połowę polskiego internetu trzeba by nominować

kuz

4

@zodiak_10 Ronaldo właśnie zakazał synowi grania w Fortnite

kuz

1

@Kgorecki2500 Ciri poszła w Novigradzie do dzielnicy rasta i przeszła próby traw

kuz

3

@blakkudium Jestem na Tah

kuz

0

@Jakchcesz Ja to chyba jestem stary, bo nawet nie znam znaczenia "woke" :P

kuz

4

@KamQiX Wystarczy pójść na krzywuchowe moczary i masz klimacik z trailera :P

kuz

1

@Bykunn A z drugiej strony czemu każdy od razu widzi tu nienawiść? Widziałem wiele komentarzy (nie głupich wpisów hejtujących kobiety, bo to różnica), które treściwie tłumaczą dlaczego granie kobietą jest dla kogoś gorsze od grania mężczyzną, i sam mam podobnie. :) Wypowiadanie własnych odczuć a hejtowanie bez sensu to dwie inne sprawy.

kuz

0

@Seledynowy No jednak wiele zdań jest takich, że jednak ma bo musieli przenieść studio itp. itd. Nadal nie są takim gigantem jak inne studia np. CDP, więc i tak jest bardzo dobrze według mnie, ale ja rzadko narzekam, bardziej rozumiem i wspieram, staram się wyciągnąć max przyjemności z tego co daje producent.

kuz

1

@marcin62 Nic specjalnego, i5 12400f, RTX4060 i 16gb ramu, w miastach fps potrafią spaść do 60 ale tak to stałe około 100 klatek.

kuz

1

@AduŚ07 To zależy jakie masz podejście, bo jedynka to jednak już stara i toporna produkcja, dwójka już lepsza chociaż jeszcze trochę liniowa.

kuz

2

@Safrani No, ale dla Linkin Park pierwszy raz tam pojadę i wydam te 500 zł :(

kuz

2

@marcin62 Dobrze, że w ogóle w trakcie wojny dowieźli :) Grałem już jakieś 30-40 godzin i wcale nie jest tak źle, jak ludzie piszą. Idealnie nie jest ale fun z gry mam.

kuz

1

@marcin62 STALKER 2 wcale nie jest taki zły, a patrząc na studio które go robiło i Redów, to można wyciągnąć zdecydowanie więcej więc jestem dobrej myśli.

kuz

1

@Kamiloza91 Zdecydowanie nie, ale martwię się, że znowu w 1/4 LM pomimo dobrej gry jakiś fatalny błąd skończy się kompromitacją. Za długo się to za nami ciągnie, a Flick na to po prostu nie zasługuje póki co bo gra się ogromnie poprawiła.

kuz

1

@Kgorecki2500 Do tego na początku jeszcze dopisek, że trailer prerenderowany na karcie graficznej RTX, która nie została jeszcze oficjalnie wydana :) A znając życie przy premierze tej gry na rynku będzie królował już RTX7090 :P

kuz

0

@Stinger_ Co bym nie napisał i tak odpowiesz atakiem i będziesz uważał swoje zdanie za ważniejsze, więc dyskusja nie ma sensu. Z Hiszpanią i Holandią to była przenośnia o megalomanii na temat reprezentacji, bo ewidentnie bronisz ich poziomu i tego gdzie jesteśmy. Na to też pewnie odpowiesz bo nie potrafisz zostać bez ostatniego słowa, ale ja kończę.

kuz

0

@Stinger_ No bo są na tym samym poziomie co my. Litwa, Finlandia, Węgry, Czesi, Słowacja i tym podobne to są rywale na naszym poziomie z którymi możemy równo rywalizować. Gadanie od razu po losowaniu, że zajęcie trzeciego miejsca to KOMPROMITACJA już mówi o naszym EGO wybujałym w kosmos i wymaganiu od tej kadry nie wiadomo jakich wyników. To Ty właśnie nie rozumiesz a próbujesz tutaj na siłę kłótni szukać. Ja nie mam zamiaru się z Tobą spierać. A to, że jesteśmy na poziomie Holandii czy Hiszpanii pokazało euro, gdzie pompowano nasze jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy z Francją, Holandią i Austrią. Każda z tych ekip jest poza zasięgiem i cud musiałby się zdarzyć żebyśmy wyszli z tamtej grupy. Ja mówię o ogólnym traktowaniu naszej kadry a nie o tym co Ty tam uważasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?