@LukaszFan Ale bilans to znaczy, żeby jak najwięcej strzelić i jak najmniej stracić. Autobusem nie stracisz ale też nie strzelisz, więc bilans będzie słaby...
@Values Ten mecz będzie bardzo ciekawy :D Girona to nie jest ten sam kaliber co w zeszłym sezonie, ale Real też gra padakę. Będą robić wszystko jak Real zagra słabo, ciekawe widowisko.
@karolszymek Niech spokojnie go Flick wprowadza a nie z marszu. Cubarsi + Inigo dobrze się spisują póki co, zmiana jednego może kompletnie rozwalić taktykę. Chłop nie grał od pół roku.
@Ptasior Bo Bundesliga to lata świetlne przed Ligue 1. Chyba w każdym możliwym aspekcie. Do tego Bayern zawsze był solidny w LM a Robert pokazał jakość już w BVB.
0
O nie, gorzej od De Jonga chyba tylko Ferran wygląda jak wchodzi...
0
Jeszcze De Jong nie wszedł a już głupie zagranie... Szkoda. Po co on go popychał to ja nie wiem.
0
Nie było spalonego bo Cubarsi go wypchnął na spalonego
1
Cubarsi styki przepalone, co za głupota
2
Pena zamyka mordy największym hejterom chyba xd
4
Spokojnie zaraz wejdzie De Jong i BVB odrobi
1
Ale uciszona Signal Iduna :D wrażenie jakby gol widmo
0
@GeraltzKatalonii U nich same spalone z tych akcji, u nas nie :) Czyli u nas funkcjonuje obrona a u nich słabo.
1
Póki co fajny meczyk, żadnych błędów po naszej strony a my mogliśmy już prowadzić :) dokładność poprawić i 3pkt nasze
1
Pułapka offsajdowa to chyba ćwiczona przez 80% treningu. Pięknie to robimy .
0
Całkiem inna drużyna w tej LM, intensywność na innym poziomie
0
Jak piłka minie Kobela to będą jeszcze obrońcy... Co ćpał pan drugi komentator?
0
@LukaszFan Ale bilans to znaczy, żeby jak najwięcej strzelić i jak najmniej stracić. Autobusem nie stracisz ale też nie strzelisz, więc bilans będzie słaby...
1
Jak jakiś głupi błąd nie rozwali meczu to jest szansa na dobry wynik
4
@LukaszFan Nic głupszego dziś nie przeczytam
3
@MichuZ44 Obaj ignoranci, bo każdy ma prawo robić to co mu się podoba, a jak kogoś to boli to ma problem. :P
2
Ale książkowy karny xD lepiej się nie da
0
Rodrygo na boisku, wzmocnienie Realu
1
De Roon opłacony
1
Marciniak znowu wydrukuje pod Real? :P
1
Look Man, Real Madrid is in bad shape, You can do IT!
0
@Solenya Sędziowie zadbają :) Tu już nie ma miejsca na stratę pkt. Anczelot powiedział, że będą w finale to będą.
0
@Eklerek Chłop od zawsze jak mały naburmuszony dzieciak, wojenki w internecie podkręca, rodzinka to samo :D Nigdy go nie polubie
0
@NeroTFP1 To świadczy o wychowaniu, nawet jak nie smakuje to się tego nie mówi, bo tak nie wypada.
1
@Values Ten mecz będzie bardzo ciekawy :D Girona to nie jest ten sam kaliber co w zeszłym sezonie, ale Real też gra padakę. Będą robić wszystko jak Real zagra słabo, ciekawe widowisko.
2
@Rupert_Haubica Ale to jest fakt jak nic. Nie wdaje się w te gierki psychologiczne bo najzwyczajniej w świecie tego nie kuma. Idealny trener.
2
@cules100pro "Spieprzyliście nam nowy rok i trzech króli"
0
@karolszymek Niech spokojnie go Flick wprowadza a nie z marszu. Cubarsi + Inigo dobrze się spisują póki co, zmiana jednego może kompletnie rozwalić taktykę. Chłop nie grał od pół roku.
2
@Ptasior Bo Bundesliga to lata świetlne przed Ligue 1. Chyba w każdym możliwym aspekcie. Do tego Bayern zawsze był solidny w LM a Robert pokazał jakość już w BVB.
0
MBAPPE Przyszedł za darmo!!!
Dajcie mu spokój, bo za taką cenę to akurat prezentuje odpowiedni poziom. Nawet nasz Pau kosztował nas więcej.