kuz

0

O nie, gorzej od De Jonga chyba tylko Ferran wygląda jak wchodzi...

kuz

0

Jeszcze De Jong nie wszedł a już głupie zagranie... Szkoda. Po co on go popychał to ja nie wiem.

kuz

0

Nie było spalonego bo Cubarsi go wypchnął na spalonego

kuz

1

Cubarsi styki przepalone, co za głupota

kuz

2

Pena zamyka mordy największym hejterom chyba xd

kuz

4

Spokojnie zaraz wejdzie De Jong i BVB odrobi

kuz

1

Ale uciszona Signal Iduna :D wrażenie jakby gol widmo

kuz

0

@GeraltzKatalonii U nich same spalone z tych akcji, u nas nie :) Czyli u nas funkcjonuje obrona a u nich słabo.

kuz

1

Póki co fajny meczyk, żadnych błędów po naszej strony a my mogliśmy już prowadzić :) dokładność poprawić i 3pkt nasze

kuz

1

Pułapka offsajdowa to chyba ćwiczona przez 80% treningu. Pięknie to robimy .

kuz

0

Całkiem inna drużyna w tej LM, intensywność na innym poziomie

kuz

0

Jak piłka minie Kobela to będą jeszcze obrońcy... Co ćpał pan drugi komentator?

kuz

0

@LukaszFan Ale bilans to znaczy, żeby jak najwięcej strzelić i jak najmniej stracić. Autobusem nie stracisz ale też nie strzelisz, więc bilans będzie słaby...

kuz

1

Jak jakiś głupi błąd nie rozwali meczu to jest szansa na dobry wynik

kuz

4

@LukaszFan Nic głupszego dziś nie przeczytam

kuz

3

@MichuZ44 Obaj ignoranci, bo każdy ma prawo robić to co mu się podoba, a jak kogoś to boli to ma problem. :P

kuz

2

Ale książkowy karny xD lepiej się nie da

kuz

0

Rodrygo na boisku, wzmocnienie Realu

kuz

1

De Roon opłacony

kuz

1

Marciniak znowu wydrukuje pod Real? :P

kuz

1

Look Man, Real Madrid is in bad shape, You can do IT!

kuz

0

@Solenya Sędziowie zadbają :) Tu już nie ma miejsca na stratę pkt. Anczelot powiedział, że będą w finale to będą.

kuz

0

@Eklerek Chłop od zawsze jak mały naburmuszony dzieciak, wojenki w internecie podkręca, rodzinka to samo :D Nigdy go nie polubie

kuz

0

@NeroTFP1 To świadczy o wychowaniu, nawet jak nie smakuje to się tego nie mówi, bo tak nie wypada.

kuz

1

@Values Ten mecz będzie bardzo ciekawy :D Girona to nie jest ten sam kaliber co w zeszłym sezonie, ale Real też gra padakę. Będą robić wszystko jak Real zagra słabo, ciekawe widowisko.

kuz

2

@Rupert_Haubica Ale to jest fakt jak nic. Nie wdaje się w te gierki psychologiczne bo najzwyczajniej w świecie tego nie kuma. Idealny trener.

kuz

2

@cules100pro "Spieprzyliście nam nowy rok i trzech króli"

kuz

0

@karolszymek Niech spokojnie go Flick wprowadza a nie z marszu. Cubarsi + Inigo dobrze się spisują póki co, zmiana jednego może kompletnie rozwalić taktykę. Chłop nie grał od pół roku.

kuz

2

@Ptasior Bo Bundesliga to lata świetlne przed Ligue 1. Chyba w każdym możliwym aspekcie. Do tego Bayern zawsze był solidny w LM a Robert pokazał jakość już w BVB.

kuz

0

MBAPPE Przyszedł za darmo!!!
Dajcie mu spokój, bo za taką cenę to akurat prezentuje odpowiedni poziom. Nawet nasz Pau kosztował nas więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?