kuz

1

@Kgorecki2500 Do tego na początku jeszcze dopisek, że trailer prerenderowany na karcie graficznej RTX, która nie została jeszcze oficjalnie wydana :) A znając życie przy premierze tej gry na rynku będzie królował już RTX7090 :P

kuz

0

@Stinger_ Co bym nie napisał i tak odpowiesz atakiem i będziesz uważał swoje zdanie za ważniejsze, więc dyskusja nie ma sensu. Z Hiszpanią i Holandią to była przenośnia o megalomanii na temat reprezentacji, bo ewidentnie bronisz ich poziomu i tego gdzie jesteśmy. Na to też pewnie odpowiesz bo nie potrafisz zostać bez ostatniego słowa, ale ja kończę.

kuz

0

@Stinger_ No bo są na tym samym poziomie co my. Litwa, Finlandia, Węgry, Czesi, Słowacja i tym podobne to są rywale na naszym poziomie z którymi możemy równo rywalizować. Gadanie od razu po losowaniu, że zajęcie trzeciego miejsca to KOMPROMITACJA już mówi o naszym EGO wybujałym w kosmos i wymaganiu od tej kadry nie wiadomo jakich wyników. To Ty właśnie nie rozumiesz a próbujesz tutaj na siłę kłótni szukać. Ja nie mam zamiaru się z Tobą spierać. A to, że jesteśmy na poziomie Holandii czy Hiszpanii pokazało euro, gdzie pompowano nasze jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy z Francją, Holandią i Austrią. Każda z tych ekip jest poza zasięgiem i cud musiałby się zdarzyć żebyśmy wyszli z tamtej grupy. Ja mówię o ogólnym traktowaniu naszej kadry a nie o tym co Ty tam uważasz.

kuz

0

@Stinger_ Dobra uważaj sobie co tam chcesz, wierz dalej, że nasza repka będzie wygrywać z Hiszpaniami i Holandiami :D Ja sobie spokojnie będę obserwował bez zbytniej podniety że mamy topowych graczy w topowych ligach.
Kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi, Barca przegrała z Las Palmas, straciła punkty z Osasuną, też są słabsi? Od 2016 roku nie graliśmy w finale LM, nie wychodziliśmy z grupy a Olimpique Lyon wychodził, też jesteśmy słabsi? Po prostu Polska nie jest hegemonem w piłkę nożną jako reprezentacja i tyle, pogódźcie się z tym to będziecie spokojniej oglądać mecze. Stawianie tutaj Włochów, mistrzów Europy to już całkiem hit.

kuz

5

@Antimadridista_WR Wiadomo, że drugi, bo pewnego męczennika nikt nie pobije, dobry chwyt! :D

kuz

1

@Stinger_ Ale Ty od dziś oglądasz piłkę nożną? Przecież w reprezentacji nie liczy się gdzie grają jednostki tylko zgranie całej ekipy, a u nas nigdy się to nie przekładało na wyniki. Na wybitnym Euro 2016 topem był Pazdan z Legii Warszawa i Kapustka którego nikt nie znał.

kuz

1

@LukaszFan Tak tak.. :D @FcPortoFan1999 to gra słów a Wy już się czepiacie, po prostu jesteśmy słabsi niż większość kibiców oczekuje i nigdy nie będziemy rywalizować z TOP10. @Stinger_ Lewy 37 lat zaraz, schyłek kariery, Zieliński który nie jest wybitny i kto jeszcze? W obronie ktoś gra w Bayernie? Słaby Dawidowicz, Betoniarek który nic dobrego nie gra w PL? Zejdzcie na ziemie.

kuz

1

@FcPortoFan1999 Jaki obciach? Z Finlandią będziemy się bili o drugie miejsce i jak go nie zajmiemy to będzie całkiem normalne. Nie zdziwię się jak jeszcze z Litwą stracimy punkty bo to ten sam poziom. Jedynie Malta do łyknięcia na 6pkt bez problemu powinna być, reszta to otwarte karty. Przestańcie z naszych robić Brazylie z 2002 bo obciach to Wy robicie. :D

kuz

1

Ciekawe kiedy w końcu zaczniemy traktować naszą repkę tak jak się powinno, czyli jak Europejskiego średniaka :P Te 6 miejsce w rankingu po Euro 2016 namieszało w głowach co niektórym i chyba za dużo wymagają. Taka Finlandia to nasz poziom, powinniśmy celować w baraże bo HIszpania/Holandia poza zasięgiem jest.

kuz

0

@clyde Wszystko zrozumiałe, Ciri idealnie pasuje w fabułę i w ogóle, nie mogło być chyba inaczej. Jednak wczuta, tak jak napisał @marcin62 już nie będzie taka sama, wiem po sobie z innych gierek. :)

kuz

2

@MessiForeverTheBest Po to, że w internecie generalnie ludzie od razu Cię wyzywają za Twoją własną opinię. W tym przypadku zauważyłem, że każdy kto krytykuje Ciri jako głównego bohatera jest linczowany. @Kgorecki2500 Ja absolutnie nie hejtuję, to nie w tę stronę. A na rodzimych Redów nigdy złego słowa nie powiem bo to nasza duma narodowa.

kuz

1

Wiedźmin IV, jak tam po trailerze? Ja zasnąłem i obejrzałem dziś rano.
Powiem Wam swoje przemyślenia i guzik mnie obchodzi co kto myśli. NIE LUBIĘ GRAĆ KOBIETAMI, tym bardziej w grach RPG gdzie lubię się utożsamiać z postacią. Geralt to był badass, wjeżdżał z buta i rozganiał towarzystwo, jakoś w tego typu grać kobietami gra mi się ŹLE, i tu nie chodzi o spermiarstwo czy inne podobne, po prostu tak mam. Ciri nie ma tego charakteru i nie bije od niej taki respekt jak od Geralta, może gra to zmieni, zobaczymy. :)
Mimo wszystko czekam z niecierpliwością co tam redzi na nowym silniku wystrugali, bo za dwa lata immersja świata i możliwości to będzie coś pięknego.

kuz

1

@D10SLEO Ferran ładował manę tak długo :D Ale Kobel się nie popisał tutaj.

kuz

0

@bartekvisca Mają być dwie zapowiedzi/nowości po których opadną ludziom szczęki. HL3 to jeden z domysłów. :)

kuz

1

Marian zaczął młotem skuwać posadzkę w meczu Jagi :D Zaraz go pogonią spod kamery.

kuz

7

Hejterzy Legii się już odpalają, że grali z kelnerami a dziś w końcu przeciwnik... :D Beka z takich typów.

kuz

0

Jeszcze Benfica i Atalanta. O ile Benfica to już nie ta ekipa sprzed lat to Atalanta napsuje nam krwi.

kuz

1

Spalony :)) 3pkt są, szczerze to nie wierzyłem

kuz

1

Ferran już nie ma siły z wrażenia.

kuz

3

Kobel dziś najgorszy na boisku, 3 bramki zawalił. Przy Raphie zero reakcji, źle ustawiony, potem wypluł łatwa piłkę do Ferrana a na koniec znowu źle ustawiony a miał tyle czasu. Tragiczny mecz.

kuz

0

Jeszcze Hublot wchodzi...

kuz

17

Ferran ładował ulti przez 10 sekund przed strzałem xD

kuz

0

Oijj nie wywieziemy tu punktów... :€

kuz

4

Jak czytam komentarze to połowa tutaj chyba nie zna podstawowych przepisów albo jest tak zaślepiona Barcą że widzą wszędzie błędy.

kuz

0

Skończyło się Neuerowanie

kuz

0

Rekin dobijacz xD

kuz

0

Jak te zmiany nie wy**bią nas na minę to ja nie mam pytań haha :D Flick gra w szachy 5d

kuz

0

I tak szacun za noszenie 10 chłopa na plecach przez 70 minut

kuz

0

Kolejne podanie do bramkarza

kuz

0

O Jezu jeszcze Franklin, RIP KURŁA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?