@Aragorn33 Zaraz o tym nie będzie się już pamiętać, odrobili punkty tak jak mieli i git. :P @bartas97 Chłop rozkłada ręce że jest ciągnięty a sędzia dyktuje karnego xD
Mbappe jest tak słabiutki że aż szkoda gadać. Skończyło się hajpowanie, granie pod Niego i granie przeciwko slabeuszom w obronie i wychodzi szydło z worka.
@MesQueUnClub96 No ale w sumie takie czasy są za nami tylko gramy w dużo słabszej lidze xd gdybyśmy grali w PL to tak samo jak United szorowalibyśmy po środku tabeli za "Najlepszych" czasów Koemana i Xaviego.
1
@draxidox Gazem po oczach, pałą przez plecy i do aresztu za zakłócanie porządku.
15
@Aragorn33 Zaraz o tym nie będzie się już pamiętać, odrobili punkty tak jak mieli i git. :P @bartas97 Chłop rozkłada ręce że jest ciągnięty a sędzia dyktuje karnego xD
2
Kto by się spodziewał, że Casado będzie takim ważnym puzlem w układance Flicka :P
1
@takisobiektos Ufffffffffffffffff
1
@Kacper313 Rudiger sam gościa ściskał do Siebie. Cubarsi za to miał zakrwawioną kostkę...
6
I cyk, weekendzik pod rządowych wydrukowany. Niby nic, ale karny z dupy przyznany, nam dwa karne nieprzyznane i już tylko punkt straty.
5
Rudiger sam rękę zablokował xd nam nigdy by nawet nie sprawdzili takiego faulu, klasycznie Real gra padake to trzeba im pomóc
1
Penalty! xD kto by się spodziewał
0
Mbappe jest tak słabiutki że aż szkoda gadać. Skończyło się hajpowanie, granie pod Niego i granie przeciwko slabeuszom w obronie i wychodzi szydło z worka.
2
@La Pulgaa Zapomnij, to zaplecze Realu do zbierania punktów
0
Przelew jeszcze nie zaksięgowany i czekają
0
Getafe ma już pewnie plan na pomoc w odblokowaniu Mbappe :P
0
@Transu96 To na globalu? Jeżeli tak to klasa.
3
@Gibbon_FCB Ale oni nie mają żadnej przewagi tylko ewentualny punkt mniej jutro i zaległy trudny mecz z Valencią...
1
Czy brak Lewego na grafice upamiętniającej 125 lecie klubu to żenada? Ja uważam, że tak.
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/468500297_983235793831842_1700951619437123333_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=dGedyeUGELEQ7kNvgG29_N1&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&_nc_gid=AeSNb-rEVL0VXnXer1O_TqS&oh=00_AYBcCGYiB6YbPxjwNpUNG0BdQNwlG-H2_5oegbZ-UnCZHg&oe=6751263F
0
@MesQueUnClub96 No ale w sumie takie czasy są za nami tylko gramy w dużo słabszej lidze xd gdybyśmy grali w PL to tak samo jak United szorowalibyśmy po środku tabeli za "Najlepszych" czasów Koemana i Xaviego.
0
@adamek20151 Nie był wybitny, to prawda, ale zestawiając go z De Jongiem to był mistrzem.
1
@adamek20151 Gavi bez kontuzji jeszcze miał formę, De Jong jest słaby od długiego czasu.
4
Dobrze, że De Jong miał kontuzję. Wyobrażacie sobie brak szansy dla Casado i grę od początku z holendrem? Byśmy byli w środku tabeli.
16
My gramy słabo to sędzia robi wszystko żebyśmy przegrali, w meczach Realu jest odwrotnie.
0
Może Rapha oglądał ostatnio Ronaldinho?
14
Ferran stoi jak widły w gnoju
3
Ferrana i De Jonga trzeba się pozbyć już zima. Tragiczne Duo.
5
Ale co Pena według Was mógł zrobić? xD pierwsza to Jego błędne ustawienie ale teraz? Dajcie na luz, obrona dała dupy.
2
Ależ zryw po bramce xD strata kolejnej
2
Oby to był ten zryw
0
Jednak się nie bojaą , Rapha kroluólu
2
Dobrze że Bayern i Real siadły w tym najlepszym momencie xd
2
Boją się dzisiaj oddać strzał czy jak?
0
@Mustbe11 mówisz o wyrokach. Po fakcie to każdy mądry.