kuz

1

@draxidox Gazem po oczach, pałą przez plecy i do aresztu za zakłócanie porządku.

kuz

15

@Aragorn33 Zaraz o tym nie będzie się już pamiętać, odrobili punkty tak jak mieli i git. :P @bartas97 Chłop rozkłada ręce że jest ciągnięty a sędzia dyktuje karnego xD

kuz

2

Kto by się spodziewał, że Casado będzie takim ważnym puzlem w układance Flicka :P

kuz

1

@takisobiektos Ufffffffffffffffff

kuz

1

@Kacper313 Rudiger sam gościa ściskał do Siebie. Cubarsi za to miał zakrwawioną kostkę...

kuz

6

I cyk, weekendzik pod rządowych wydrukowany. Niby nic, ale karny z dupy przyznany, nam dwa karne nieprzyznane i już tylko punkt straty.

kuz

5

Rudiger sam rękę zablokował xd nam nigdy by nawet nie sprawdzili takiego faulu, klasycznie Real gra padake to trzeba im pomóc

kuz

1

Penalty! xD kto by się spodziewał

kuz

0

Mbappe jest tak słabiutki że aż szkoda gadać. Skończyło się hajpowanie, granie pod Niego i granie przeciwko slabeuszom w obronie i wychodzi szydło z worka.

kuz

2

@La Pulgaa Zapomnij, to zaplecze Realu do zbierania punktów

kuz

0

Przelew jeszcze nie zaksięgowany i czekają

kuz

0

Getafe ma już pewnie plan na pomoc w odblokowaniu Mbappe :P

kuz

0

@Transu96 To na globalu? Jeżeli tak to klasa.

kuz

3

@Gibbon_FCB Ale oni nie mają żadnej przewagi tylko ewentualny punkt mniej jutro i zaległy trudny mecz z Valencią...

kuz

0

@MesQueUnClub96 No ale w sumie takie czasy są za nami tylko gramy w dużo słabszej lidze xd gdybyśmy grali w PL to tak samo jak United szorowalibyśmy po środku tabeli za "Najlepszych" czasów Koemana i Xaviego.

kuz

0

@adamek20151 Nie był wybitny, to prawda, ale zestawiając go z De Jongiem to był mistrzem.

kuz

1

@adamek20151 Gavi bez kontuzji jeszcze miał formę, De Jong jest słaby od długiego czasu.

kuz

4

Dobrze, że De Jong miał kontuzję. Wyobrażacie sobie brak szansy dla Casado i grę od początku z holendrem? Byśmy byli w środku tabeli.

kuz

16

My gramy słabo to sędzia robi wszystko żebyśmy przegrali, w meczach Realu jest odwrotnie.

kuz

0

Może Rapha oglądał ostatnio Ronaldinho?

kuz

14

Ferran stoi jak widły w gnoju

kuz

3

Ferrana i De Jonga trzeba się pozbyć już zima. Tragiczne Duo.

kuz

5

Ale co Pena według Was mógł zrobić? xD pierwsza to Jego błędne ustawienie ale teraz? Dajcie na luz, obrona dała dupy.

kuz

2

Ależ zryw po bramce xD strata kolejnej

kuz

2

Oby to był ten zryw

kuz

0

Jednak się nie bojaą , Rapha kroluólu

kuz

2

Dobrze że Bayern i Real siadły w tym najlepszym momencie xd

kuz

2

Boją się dzisiaj oddać strzał czy jak?

kuz

0

@Mustbe11 mówisz o wyrokach. Po fakcie to każdy mądry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?