Ja nadal cierpliwie czekam, aż Mbappe odpali. Mamy już listopad a on bez karnych nadal wygląda mizernie, nic nie daje tej drużynie. Gdyby nie dobra forma Viniego to by były dramaty. Ciężko powiedzieć, ze taki zawodnik w końcu nie zacznie grać tak jak w Ligue 1, ale swoją drogą tamta liga jest słaba jak barszcz i może przysłoniła wszystkim oczy? W repce w sumie błyszczał, ale to też nie to samo. Doprawdy ciekawa sytuacja i ciekawe jak się ta kariera potoczy. Gdyby to było u nas to już bym był zdenerwowany, że nic z tego nie będzie.
Ludzie narzekają na Carlo jakby on kiedykolwiek miał jakiś styl :D Chyba, że męczenie buły i jakieś bramki po błędach w końcówkach to jest ich styl, to ok. Odkąd odszedł Ronaldo oni grają dobrze, ale nie mają jakiegoś stylu, po prostu wygrywają.
Wbiegł w głowę? Przecież on patrzył przed Siebie żeby dograć a tamten ręką i głową w Niego wjechał. Ludzie Wy jesteście ślepi? Tymbardziej, że wcześniej się już wywracał i ratował jak mógł.
@Miszak Tam gdzie głową dostał od obrońcy i się przewrócił? Przecież to dwie całkiem inne sytuacje. Zanim wspomnisz Suareza, tam był kontakt kolanem a nie ręką.
@Rothan1 Bo jest większa a nie mniejsza? Przecież to właśnie Ci napisali. To nie żadna promocja tylko centralna zmiana cen, i tak się często dzieje. Jeżeli zrobią promo na BF to będzie cena promocyjna i ostatnia sprzed 30 dni przed promocją, czyli pewnie ta 2869.
@Rothan1 No ale sam napisałeś, że zbliża się Black Friday, więc w Black Week będą musieli podać cenę 2869 jeżeli taka była, poza tą która będzie promocyjna. Z 3200 już się nie zmieszczą.
Byłem wczoraj na Dream Theater w Łódzkiej Atlas Arenie i dalej zbieram szczękę z podłogi co Ci goście potrafią zrobić z muzyką. Petrucci to już w ogóle nie z tej planety jest. W czerwcu grają drugi koncert w Operze Leśnej w Sopocie, polecam jak ktoś nie był a chciałby być, mega przeżycie i ponad 3 godziny muzyki.
@Culerinho Te telefony nigdy nie miały jakichś kozak aparatów, lepiej dopłacić do Samsunga A55 jeżeli chcesz super fotki. Ja mam tego note od niedawna i jestem bardzo zadowolony, ale zdjęć nie robie masy.
7
Chłop dostaje lutę piłka w samą twarz a ten brzydal podchodzi i coś tam sapie, prostak ten Rudiger
2
Na cyrografie poza innymi, ostatnim podpisem był podpis Kroosa. I widzimy to teraz. :D
3
Cały świat przeciwko Realowi, znowu. Jak oni mają rywalizować skoro wszyscy przekupują sędziów?
0
Tam było widać że brał udział w akcji i trampek wystawał
0
Brał udział w akcji i spalony na centymetr :D Późno dziś zaczynają nie ma co xD
0
Hahaha Vaskez top
1
Ja nadal cierpliwie czekam, aż Mbappe odpali. Mamy już listopad a on bez karnych nadal wygląda mizernie, nic nie daje tej drużynie. Gdyby nie dobra forma Viniego to by były dramaty. Ciężko powiedzieć, ze taki zawodnik w końcu nie zacznie grać tak jak w Ligue 1, ale swoją drogą tamta liga jest słaba jak barszcz i może przysłoniła wszystkim oczy? W repce w sumie błyszczał, ale to też nie to samo. Doprawdy ciekawa sytuacja i ciekawe jak się ta kariera potoczy. Gdyby to było u nas to już bym był zdenerwowany, że nic z tego nie będzie.
7
Ludzie narzekają na Carlo jakby on kiedykolwiek miał jakiś styl :D Chyba, że męczenie buły i jakieś bramki po błędach w końcówkach to jest ich styl, to ok. Odkąd odszedł Ronaldo oni grają dobrze, ale nie mają jakiegoś stylu, po prostu wygrywają.
0
@Uukasz_93 Joselu macha z daleka
5
To teraz w przerwie fikołek trenera Milanu i Real robi to co zwykle, chyba idę spać. xD
0
Hahaha ale Stojanow męczennika teraz, mecz życia ma
0
@Roobo
Wbiegł w głowę? Przecież on patrzył przed Siebie żeby dograć a tamten ręką i głową w Niego wjechał. Ludzie Wy jesteście ślepi? Tymbardziej, że wcześniej się już wywracał i ratował jak mógł.
2
@Miszak Tam gdzie głową dostał od obrońcy i się przewrócił? Przecież to dwie całkiem inne sytuacje. Zanim wspomnisz Suareza, tam był kontakt kolanem a nie ręką.
0
Nieudana sztuczka, padolino, świetnie zaczyna BalonDor
2
@Szakalaka12369 Nie muszę, technika Vinicjusza mnie powala
6
Stacja I, Vinicjusz ośmiesza się po raz pierwszy
0
"Real Madryt chce się zemścić na AC Milanie za ostatnie porażki." Zaczyna się jakby mieli w drugiej połowie wcisnąć 5.
5
Real bez koszulek ze wsparciem dla okradzionego Vinicjusza? Wstyd!
1
@Sulimo To było do przewidzenia, pozbyli się największych gwiazd.
0
@Rothan1 Bo jest większa a nie mniejsza? Przecież to właśnie Ci napisali. To nie żadna promocja tylko centralna zmiana cen, i tak się często dzieje. Jeżeli zrobią promo na BF to będzie cena promocyjna i ostatnia sprzed 30 dni przed promocją, czyli pewnie ta 2869.
0
@Rothan1 No ale sam napisałeś, że zbliża się Black Friday, więc w Black Week będą musieli podać cenę 2869 jeżeli taka była, poza tą która będzie promocyjna. Z 3200 już się nie zmieszczą.
0
@Michael24 A szkoda, długo walczyłem o bloka żeby mi się te idiotyzmy nie wyświetlały.
4
@AduŚ07 To zgłaszasz od razu taki fakt i płacą ogromne kary. Każda przecena musi mieć takie info na metce.
3
@AduŚ07 Przecież już nie ma takich zabiegów, bo unia wymaga podania ceny z 30 dni przed obniżki :D
1
@Maker0 Flick pokazuje, że w sumie to mają rację xD
2
@Gaz Ale to znowu po powrocie już się nagrał? On już chyba nawet wagi nie przykuwa do dobrego prowadzenia się..
1
@jacobFCB Until Dawn straszy straszakami, Silent Hill 2 klimatem, zależy jaki woli typ horroru. :)
1
@capricornusjrk Stream of Consciousness zagrali pierwszy raz od dawna :D Przez 13 minut orgazm dla uszu, pozdrawiam również.
2
Byłem wczoraj na Dream Theater w Łódzkiej Atlas Arenie i dalej zbieram szczękę z podłogi co Ci goście potrafią zrobić z muzyką. Petrucci to już w ogóle nie z tej planety jest. W czerwcu grają drugi koncert w Operze Leśnej w Sopocie, polecam jak ktoś nie był a chciałby być, mega przeżycie i ponad 3 godziny muzyki.
0
@Culerinho Te telefony nigdy nie miały jakichś kozak aparatów, lepiej dopłacić do Samsunga A55 jeżeli chcesz super fotki. Ja mam tego note od niedawna i jestem bardzo zadowolony, ale zdjęć nie robie masy.