@damian16161212 Dla mnie gorsze od obchodzenia Halloween jest chodzenie do kościoła, leżenie krzyżem, a po wyjściu bycie zgniłym od środka człowiekiem życzącym każdemu najgorzej, ale to moje zdanie.
A czy Ferran Torres wysłał już do France Futbol list, w którym informuje, że nie pojawi się już na żadnej gali jeżeli go nominują, ze względu na oszukanie Viniciousa? Nie widziałem nigdzie newsa.
@tbas w Olsztynie taki czynsz to norma w większości spółdzielni, gaz rozliczany na cały blok 61 mieszkań, sam mało odpalam grzejniki, ale wystarczy, że jakiś dziadek z 2 piętra ładuje 24/7 i wszyscy płacą.
1700 zł niedopłaty do energii grzewczej w skali roku - gaz. Super, coraz lepiej nam się żyje. A jak tam u Was, przyszło już rozliczenie? :) Do tego od listopada 950 zł czynszu.
Przecież zawodnicy Valencii teraz mają pole do popisu żeby mu zagotować czajnik. Nie wierzę, że on zachowa chłodną głowę przez najbliższy okres, na bank będą go jeszcze bardziej prowokować. Ciekawe jak sędziowie podejdą do sprawy.
@norbi77 To nie Gavi tylko jakiś pier**lnięty dzieciak i fanpage. Twitter rozdaje te weryfikacje na lewo i prawo a potem ludzie się łapią na takie fejki.
@Damian11 Nie przetłumaczysz tego nikomu kto go popiera :D Oni mają klapki na oczach i nie widzą jakim on jest kretynem na boisku jeżeli chodzi o pretensje i zachowanie.
26
Ale my dominujemy aktualnie. Najlepsza drużyna na świecie bez dwóch zdań. Pięknie to wygląda, aby jak najdłużej!
6
@Kgorecki2500 chłop z Brazylii jest kibicem Lecha, to już powinno podejść pod leczenie
0
Fajny Pub w Łodzi z muzyką na żywo? Jutro Dream Theater i dziś się trochę nudzę bo przyjechałem pozwiedzać. :P
0
@Czajka90 Tak, sprzed chwili.
0
Ruben Amorim trenerem United. Kto to w ogóle jest? xD
1
@FanBarcy22 Jak na tapetę w monitorze 16:9 ustawić obrazek w rozmiarach paska z TVN24?
19
@damian16161212 Dla mnie gorsze od obchodzenia Halloween jest chodzenie do kościoła, leżenie krzyżem, a po wyjściu bycie zgniłym od środka człowiekiem życzącym każdemu najgorzej, ale to moje zdanie.
8
A czy Ferran Torres wysłał już do France Futbol list, w którym informuje, że nie pojawi się już na żadnej gali jeżeli go nominują, ze względu na oszukanie Viniciousa? Nie widziałem nigdzie newsa.
0
Ale psychę im odblokował tym odejściem :D
1
@tbas w Olsztynie taki czynsz to norma w większości spółdzielni, gaz rozliczany na cały blok 61 mieszkań, sam mało odpalam grzejniki, ale wystarczy, że jakiś dziadek z 2 piętra ładuje 24/7 i wszyscy płacą.
3
1700 zł niedopłaty do energii grzewczej w skali roku - gaz. Super, coraz lepiej nam się żyje. A jak tam u Was, przyszło już rozliczenie? :) Do tego od listopada 950 zł czynszu.
2
@Deviler No tak, źle to może napisałem ale o to mi chodziło.
1
@Deviler Robercik z tym Le Cabaret też się nie popisał wtedy, mógł z honorem przyjąć, że przegrał z Leo a jednak musiał swoje 5 groszy wcisnąć.
0
@VegetaPolska No Carvajal za Bellinghamem to jest dziwne, ale jak głosujący patrzą na staty w fifie to czego chcesz od nich wymagać? :D
2
Przecież zawodnicy Valencii teraz mają pole do popisu żeby mu zagotować czajnik. Nie wierzę, że on zachowa chłodną głowę przez najbliższy okres, na bank będą go jeszcze bardziej prowokować. Ciekawe jak sędziowie podejdą do sprawy.
22
@norbi77 To nie Gavi tylko jakiś pier**lnięty dzieciak i fanpage. Twitter rozdaje te weryfikacje na lewo i prawo a potem ludzie się łapią na takie fejki.
7
Czy jeżeli Real przegrał 4-0 to nie przyjedzie na rewanż w ramach protestu?
21
Jest wesoło :D
1
@Damian11 Nie przetłumaczysz tego nikomu kto go popiera :D Oni mają klapki na oczach i nie widzą jakim on jest kretynem na boisku jeżeli chodzi o pretensje i zachowanie.
3
Ta ZP dla Rodriego to w sumie też taki hołd dla Busquetsa. Podobny przypadek, cichy, niemedialny geniusz.
2
Strach w niedzielę do kościoła iść, bo będzie zdjęcie Viniciousa stało.
7
Już pod każdym postem na facebooku reakcję HAHA, kocham nasz naród :D
21
No to tydzień płaczu oficjalnie rozpoczęty. Zepsuli im święto zmarłych.
9
Vini podobno na platformie pod sceną od samego rana. Nic nie jadł i nie pił żeby nie wyszło na jaw, bo nawet kucharze nie mogli wiedzieć o nagrodzie.
63
Tyle nagród mogli odebrać ze sceny, tyle honorów, a sobie nie przyjechali. Przecież to jest PRowy upadek, sami sobie winni.
0
@Cvzx https://www.futbin.com/24/player/26743/salma-celeste-paralluelo-ayingono TOTS, jeden uj
1
Salma za swoją kartę TOTY powinna dostać ZP :D Ale latała na skrzydle aż do końca EA FC 24
9
Ja bym dał Xabiemu Alonso :) Ale Ancelotti to żadna kontrowersja :)
2
@J4no To mógłbyś napisać co powiedział, bo nikt pewnie ich nie ogląda.
1
Jordiemu trzeba przyznać, że to co teraz mamy w naszym klubie zawdzięczamy też po części Jemu. Dołożył cegiełkę do odbudowy po rządzach Bartomeu.