@dylanwzgw A niech sobie dostaje. Fajnie będzie poczytać komentarze Jego fanów, którzy jeszcze rok temu pisali, że ta nagroda jest bezwartościowa i nie ma żadnego prestiżu.
Jestem zdania że gole z karnego to żaden wyczyn indywidualny. Fakt, trzeba też trafić i potrafią odblokować, ale każdy mógłby zostać wybrany do wykonania i mieć dwa gole, losowy przypadek.
@Pedri16Future Ci nagrywający też nieźli, zamiast podejść do sprawy na chłodno jak dorośli, to lamentują przy dzieciach, że psy zagryzły drugiego psa. Ja to bym raczej zapewniał, że nic się temu małemu na pewno nie stało i wszystko jest w porządku a nie płakał w niebogłosy i jeszcze traumatyzował dzieciaki.
@kanver_ Doskonały przykład z Flickiem, że można od razu wszystko zmienić o 180 stopni i sprawić, że drużyna gra lepiej. Te biadolenie z budowaniem projektu itp, ile on tam już jest? Dwa sezony? Trzy? Nie ma to sensu.
1
@dylanwzgw A niech sobie dostaje. Fajnie będzie poczytać komentarze Jego fanów, którzy jeszcze rok temu pisali, że ta nagroda jest bezwartościowa i nie ma żadnego prestiżu.
1
Kopie chłopa w łeb i nie ma karnego xZ
0
Jestem zdania że gole z karnego to żaden wyczyn indywidualny. Fakt, trzeba też trafić i potrafią odblokować, ale każdy mógłby zostać wybrany do wykonania i mieć dwa gole, losowy przypadek.
0
Madrycioki dalej w borach? Dzień dobry kochani! Piękny dzień!
2
Negreira, halucynacja, taka... sytuacja... xD No nie bylo lepszego tygodnia!
5
@Pedri16Future Ci nagrywający też nieźli, zamiast podejść do sprawy na chłodno jak dorośli, to lamentują przy dzieciach, że psy zagryzły drugiego psa. Ja to bym raczej zapewniał, że nic się temu małemu na pewno nie stało i wszystko jest w porządku a nie płakał w niebogłosy i jeszcze traumatyzował dzieciaki.
2
@kanver_ Doskonały przykład z Flickiem, że można od razu wszystko zmienić o 180 stopni i sprawić, że drużyna gra lepiej. Te biadolenie z budowaniem projektu itp, ile on tam już jest? Dwa sezony? Trzy? Nie ma to sensu.
24
Kiedy myślisz, że Flick nie może być już mądrzejszym i dojrzalszym gościem, przychodzi kolejna konferencja i znowu masz wątpliwości.
1
@Eto'o9 R10 Odpoczną sobie z Crveną Zvezdą, jutro lecimy z madryciakami jak z dziećmi.
0
@Cvzx To Deportivista z moczu i kału
1
@Sulimo Świetny jest, całkiem inny niż wszystkie. A placki tak samo krytykują jak Sharp Edges np. :)
35
Pedri: "Hansi powiedział nam, żebyśmy nie strzelali tak wielu goli Jego byłemu klubowi, ale gdy to mówił Raphinha był w toalecie."
Nawet śmieszne. :D
0
Crvena Zvezda Ty już wiesz co...
76
Żona w szoku, pierwszy raz od dawna idę spać szczęśliwy po lidze mistrzów z topowym zespołem.
3
@Coutinho007 Olmo jednak pewniejszy chyba
3
Casado twardy gość, stłuczenie mocne tylko
0
Proszę nie, proszę nie, proszę nie
0
Co jak co, ale interwencja Penyi z początku meczu z Kanem była mega ważna :D
0
3 to chyba w 5 minut nie stracimy ? :P Juz można świętować ?
0
Flick ... Trener Barcy, czyli Hansi Flick. Chat GPT.
1
Nawet sędzia im dziś nie pomógł , a wszystko gwiżdże pod Bayern
2
4-1 oni chcą już końca a tu jeszcze Gaviria przy linii xD
1
Balde igra z ogniem
5
Mniej podań, odejście od dna Barcy, 4-1 z Bayernem. Coś niesamowitego Hansi!
0
Jaki spokój, co jest do uja?! :D
3
Joga Koundito xD
0
@Sawik_10 Zazdro
4
Nawet MSN ich tak nie zlało na Camp Nou
1
@macio_944 Dokładnie to samo czuje. Po tym wszystkim w przeszłości nadal drze o wynik, chore.
0
No taki miękki karny :)