kuz

0

@Danzo23 Szczerze to ciężki wybór, ale chyba Rodrygo. Gość teraz jest tam w cieniu gwiazd a zawsze w kluczowych momentach nie zawodził. Byłby dla nas takim Pedro 2.

kuz

0

@Baros1990 No niestety, albo wybierasz lojalność albo karierę. Z Bilbao nie wygra większych trofeów i nie będzie tak medialny jak byłby w Realu czy Barcelonie. Jego wybór, szacunek za lojalność, ale realia są jakie są.

kuz

0

@Prorokk Włodar by z dupy tak se takie info podawał? Nie wiem :) Zobaczymy

kuz

12

@cules100pro Karierę zniszczył sobie sam, zostając w Bilbao, tym bardziej, że zapowiada już też następny sezon w Athleticu. :) Nie mówię tu, że mógł iść do nas, ale to był najlepszy moment żeby iść gdziekolwiek.

kuz

0

@kanver_ Co im z dobrych wyników w Europie jak w następnym sezonie przy takiej grze na własnym podwórku nie powąchają pucharów?

kuz

0

Feio dziś poleci? Kogo w Jego miejsce? Chyba aktualnie na rynku nie ma normalnego trenera, żeby nie był jakimś wynalazkiem z dupy na siłę?

kuz

0

@ProMILs Inigo wskoczył na taki poziom, że nie czuć braku Araujo.

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

1

@draxidox Piła najważniejsza a nie tam pajacowanie w wywiadach. Podziękował, odebrał, odszedł. W tych czasach jak ktoś nie odpier**la pajacerki w mediach to jest dziwny. :D

kuz

12

@macio_944 Koleś jest chory. Już nie mogę się doczekać co on zacznie pier**lić jak będzie już starszy, i zaproszą go do jakiejś telewizji jako eksperta. Przecież on będzie gadał, że był we wszystkim najlepszy, że ZP to była kradzież i został oszukany. Mu się odklei gorzej niż innym ex piłkarzom i to na 100%, bo już się zaczyna bawić w dzieciaka na Youtubie. Potem się dziwić, że jakieś Gale i inne El Jarki są upośledzeni, skoro ich Idol nie jest lepszy. :DDD

kuz

1

@Gibbon_FCB Ta spuścizna to już dawno została zbezczeszczona. Odkąd Fergie odszedł to wszystko przestało tam funkcjonować, od trenerów po zaplecze i organizacje.

kuz

0

@Matt921 Na tle drużyny z ekstraklasy? Tragicznie się zaprezentował, nic mu nie wyszło wartego uwagi.

kuz

1

@Matt921 dosłownie :)

kuz

0

@AnsuLamine @Stinger_ Zamiast Jagielloni wstaw dowolny klub z ekstraklasy, to samo :P

kuz

3

1-0 z Betisem a w niedzielę 0-2 w dupę z Jagiellonią, taki obraz ekstraklasy

kuz

1

Bożydar cały mecz źle wymawia nazwisko a kumpel nawet mu nie podpowie, bo sam pewnie nie wie. Poziom TOP!

kuz

0

@messi33 Nigdy się tak nie stanie bo Real jest za słaby, nie mają stylu

kuz

1

Nie no to jest tragiczne, że dwie klasy lepsza drużyna jaką jest Betis przegrywa w takim stylu z drużyną z ekstraklasy. Betis w formie załatwia sprawę w pierwszej połowie...

kuz

1

20 minut bez gola, wstyd dla Betisu

kuz

5

Już półgłówki z Legii odpalili race i super się będzie oglądało. Gratulacje.

kuz

15

@Pedri16Future Hahaha, pompują go jak mogą

kuz

0

@mordini123 Nie ma przecież szans że to się utrzyma tak :P

kuz

13

No to klasycznie! Z jednej strony dobrze, że Real przeje**ł, a z drugiej zaje**ście!

kuz

1

@Witekk10 Jutro protokół Jean Pierre Negreirois

kuz

18

Śmiali się z nas po Monaco a sami w papę z Lille dostali :)

kuz

2

Dibu można nie lubić ale to jest TOP bramkarz.

kuz

1

@AduŚ07 My walczyliśmy, zabrakło trochę szczęścia i precyzji.

kuz

1

Czy Lille złamie klątwę?

kuz

2

Nie taki ten Baja Munsia straszny jak go malują, jak nam nie sparaliżuje pośladków to powinniśmy dać radę.

kuz

0

Atleti dostało lekcje w Lizbonie jak my kiedyś :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?