kuz

4

Leverkuzyny wchodzą w najlepsze minuty :D

kuz

2

Jak my tu jesteśmy zesrani to co mają czuć zawodnicy? :P Trudna pigułka psychiczna te mecze z Bayernem, ale do pierwszego przełamania.

kuz

0

@JohnnySilverhand A kto był rezerwowym bramkarzem Realu i czy zagrał chociaż jeden mecz w pierwszej drużynie wcześniej? Pena bronił sporo w poprzednim sezonie, bronił też wcześniej na wypożyczeniu i nie jest jakimś zwykłym randomem którego od razu sadzasz na ławkę. Ja nie wiem co Wy do niego macie, chłop może i jest niepewny ale nie zasłużył żeby go od razu skreślać bo to jest grupa i zespół a nie jednostki. Na szczęście Flick to mądry gość.

kuz

7

@Stinger_ A to sezon trwa dwa tygodnie czy do czerwca? :D Mats nie zagra do końca sezonu a Wojtek jeszcze się nagra. Wam serio ciężko zrozumieć, że Flick to jest odpowiedzialny facet i nie odstawi gościa od razu bo przyszedł Szczęsny z emerytury bez rytmu meczowego od dwóch miesięcy.

kuz

0

@Zieliniak A czy kiedyś bramkarz wszedł w meczu i zszedł przed końcem? Bo to właśnie jest wędka.

kuz

0

@JohnnySilverhand Przyszedł w okienku zimowym za Casillasa który złamał palec, to nie to samo, czekam dalej.

kuz

0

@JohnnySilverhand Podaj mi jeden przykład, gdzie przyszedł zawodnik w środku sezonu (bramkarz) i wszedł od razu do pierwszego składu? Poczekam.

kuz

0

@kiper09 Proszę Hansi nie rób nam tego

kuz

0

Pena dziś puszcza babola, który znacząco wpłynie na wynik i na klasyk wychodzi Wojtek. Stawiajcie domy.

kuz

5

Aston Villa ich pokonała to i my damy radę.

kuz

1

@Arden No ale po co te plucie tym wielkim ryjem na końcu? Co on chce udowodnić? Że biega za piłką?

kuz

2

Boję się tylko, że zaczniemy dobrze a coś się nagle spier**li i znowu wywalimy się na ryj. Ta klątwa jest tragiczna w skutkach zawsze.

kuz

0

@pride1899 Ten mecz? Upadek pod każdym względem. Już sama LE na wiosnę była ciosem, a do tego białe Camp Nou, tragedia.

kuz

3

Pojawił mi się post jak nas Eintracht zdominował na boisku i na trybunach, ale to była kompromitacja na każdym możliwym poziomie, chyba peak dna jaki Barca wtedy osiągnęła. Na szczęście aktualnie mamy więcej powodów do radości niż do smutku, miejmy nadzieję, że po 23 dodamy kolejny.

kuz

0

@Seledynowy Ale do Tibo mu bardzo daleko, Belg mimo ich tragicznej gry ratował im dupę.

kuz

0

Pena vs Łunin
Two retards fighting

kuz

2

Ludzie myślą, że Szczena przyjdzie w środku sezonu i od razu po badaniach wskoczy do bramki na wszystkie mecze. To tak nie działa. Jest jakaś hierarchia, jakiś szacunek wzajemny sztabu do zawodników. Nie ważne jak Pena się prezentuje jest w tym klubie dłużej i od początku sezonu. Flick jest świadomy że Wojtek jest lepszy i wprowadzi go na jedynkę, ale powoli.

kuz

0

@Pedri16Future Michał Mitrut, zestawienie co najmniej słabe jak na taki mecz.

kuz

0

Dziś Krecidło komentuje nasz mecz haha, będzie super.

kuz

0

@Encore wysritny a nie wybitny.

kuz

0

W tym sezonie na Real trzeba patrzyć tylko w pojedynkach bezpośrednich. Resztę olać i robić swoje.

kuz

3

Wszyscy wiedzą jak się kończy obrona wyniku z białymi a i tak to robią, nie rozumiem

kuz

2

Już 2:2 xddddddd

kuz

2

I to tyle z BVB :p

kuz

2

Stuttgart okradziony z gola

kuz

2

Patrząc na to w jakiej formie są oba zespoły i jak grają, to powinniśmy serio ich zlać srogo, ale wiadomo, klasyk to klasyk i tam może być różnie.

kuz

3

Diabeł się wku**ił na Madryt xD

kuz

1

Hahha twarz Rudigera, piękne!

kuz

0

Lepsza ekipa może w końcu ich zweryfikuje :D

kuz

16

Lepsza drużyna już prowadzi, ale co z tego, wiemy jak się skończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?