Jezu jak pięknie mieć Hansiego Flicka, trenera z charakterem do prowadzenia topowej drużyny, budowania mentalu zwycięzców i zawodników... Przeszczęśliwy jestem!
@Stinger_ Ale ja sam uważam że jest słaby i go krytykuje, i stwierdzam fakt że to mu nie pomaga być pewnym. Co w tym dziwnego? Czepiasz się a nie wiesz czego.
1
Ten sędzia to jest mocny, wszystko dla Bayernu gwiżdże
1
@Xxxbarca4ever Inigo bez kontuzji to top, za późno do nas trafił, mogliśmy uniknąć Lengleta
1
@!34RC3!_0N4 Ja również
4
Neuer to dziś Pena
20
Co oni tam o jakimś faulu pieprzą? :D Dzbany
3
Nawet moja żona pyta co to za koleś komentuje, że brzmi jak automat :D
4
Jezu jak pięknie mieć Hansiego Flicka, trenera z charakterem do prowadzenia topowej drużyny, budowania mentalu zwycięzców i zawodników... Przeszczęśliwy jestem!
0
Lamine jest złoty
0
@Stinger_ Ale ja sam uważam że jest słaby i go krytykuje, i stwierdzam fakt że to mu nie pomaga być pewnym. Co w tym dziwnego? Czepiasz się a nie wiesz czego.
0
@Stinger_ Jaki post broniący? To tylko stwierdzenie faktów.
0
Teraz ich docisnąć, w drugiej połowie Olmo Gavi i cisniemy do końca
0
Te ich piłki za linię obrony to nas mogą dobić.
2
Kimmich żółta, bardzo dobra informacja
0
@smokaty każdy wie że jest słaby ale ta sytuacja nie pomaga :D
1
Pena przez tą krytykę to będzie zawsze słabo grał. Każde zagranie jest krytykowane, presja niesamowita, bo każdy chce Wojtka, nawet Hiszpanie.
0
@Stinger_ Nigdzie nie napisałem że to jest dobry bramkarz. Stawia na niego z innych względów. Czytaj ze zrozumieniem . :);
0
Kupa już w majtkach?
0
Znowu nas pozamiataja
0
Zmietli nas do obrony ciut
0
Byle psycha nie siadła :(
0
Raczej spalony chyba że nas przekręcą, ale pierwsze ostrzeżenie
0
Pena nie wie czy wyjść czy zostać , teraz fartowna decyzja
0
Proszę tylko o taki spokój do końca! Proszę o brak odwrócenia sytuacji!
2
Pena już odwala :D
0
Powiem tak: SPO KO JNIE
0
Szybciej się nie dało !
2
Gwizdy na UEFE standard i klasyk :P może przez to ta klątwa?
3
On akcentuje jakby dubbingował epokę lodowcową
0
@Who_you_mam Dlatego Pan Święcicki to jest złoty środek, albo Ćwiąki też.
4
Kręcidło komentuje takim tonem, jakby w liceum recytował jakieś wypracowanie. Tragicznie się tego słucha bo sztuczny jest w tym a nie autentyczny.