kuz

1

Ten sędzia to jest mocny, wszystko dla Bayernu gwiżdże

kuz

1

@Xxxbarca4ever Inigo bez kontuzji to top, za późno do nas trafił, mogliśmy uniknąć Lengleta

kuz

1

@!34RC3!_0N4 Ja również

kuz

4

Neuer to dziś Pena

kuz

20

Co oni tam o jakimś faulu pieprzą? :D Dzbany

kuz

3

Nawet moja żona pyta co to za koleś komentuje, że brzmi jak automat :D

kuz

4

Jezu jak pięknie mieć Hansiego Flicka, trenera z charakterem do prowadzenia topowej drużyny, budowania mentalu zwycięzców i zawodników... Przeszczęśliwy jestem!

kuz

0

Lamine jest złoty

kuz

0

@Stinger_ Ale ja sam uważam że jest słaby i go krytykuje, i stwierdzam fakt że to mu nie pomaga być pewnym. Co w tym dziwnego? Czepiasz się a nie wiesz czego.

kuz

0

@Stinger_ Jaki post broniący? To tylko stwierdzenie faktów.

kuz

0

Teraz ich docisnąć, w drugiej połowie Olmo Gavi i cisniemy do końca

kuz

0

Te ich piłki za linię obrony to nas mogą dobić.

kuz

2

Kimmich żółta, bardzo dobra informacja

kuz

0

@smokaty każdy wie że jest słaby ale ta sytuacja nie pomaga :D

kuz

1

Pena przez tą krytykę to będzie zawsze słabo grał. Każde zagranie jest krytykowane, presja niesamowita, bo każdy chce Wojtka, nawet Hiszpanie.

kuz

0

@Stinger_ Nigdzie nie napisałem że to jest dobry bramkarz. Stawia na niego z innych względów. Czytaj ze zrozumieniem . :);

kuz

0

Kupa już w majtkach?

kuz

0

Znowu nas pozamiataja

kuz

0

Zmietli nas do obrony ciut

kuz

0

Byle psycha nie siadła :(

kuz

0

Raczej spalony chyba że nas przekręcą, ale pierwsze ostrzeżenie

kuz

0

Pena nie wie czy wyjść czy zostać , teraz fartowna decyzja

kuz

0

Proszę tylko o taki spokój do końca! Proszę o brak odwrócenia sytuacji!

kuz

2

Pena już odwala :D

kuz

0

Powiem tak: SPO KO JNIE

kuz

0

Szybciej się nie dało !

kuz

2

Gwizdy na UEFE standard i klasyk :P może przez to ta klątwa?

kuz

3

On akcentuje jakby dubbingował epokę lodowcową

kuz

0

@Who_you_mam Dlatego Pan Święcicki to jest złoty środek, albo Ćwiąki też.

kuz

4

Kręcidło komentuje takim tonem, jakby w liceum recytował jakieś wypracowanie. Tragicznie się tego słucha bo sztuczny jest w tym a nie autentyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?