kuz

2

Patrząc na to w jakiej formie są oba zespoły i jak grają, to powinniśmy serio ich zlać srogo, ale wiadomo, klasyk to klasyk i tam może być różnie.

kuz

3

Diabeł się wku**ił na Madryt xD

kuz

1

Hahha twarz Rudigera, piękne!

kuz

0

Lepsza ekipa może w końcu ich zweryfikuje :D

kuz

16

Lepsza drużyna już prowadzi, ale co z tego, wiemy jak się skończy.

kuz

2

Bramkostrzelni dziś wszyscy, nie ma co!

kuz

1

@reloaded No jak to nie wiedząc? Grają o 3 punkty i jak najwięcej goli, żeby być jak najwyżej w tabeli. Czego tu można nie rozumieć? Do ostatniej kolejki będzie się ważył awans a nie, wygrasz 4 mecze i możesz grać rezerwami.

kuz

0

@AnsuLamine Co Ty sobie wmawiasz :D nawet jak zagrają jak placki to i tak 2-1 wygrają

kuz

3

@Gaz Ronaldo trochę chudszy od Fatiego

kuz

5

Starego misia na sztuczny miód nie wezmą, kto arbitrem var z Bayernem? To jest kluczowa postać meczu bez względu na składy i formę ekip.

kuz

1

@Katalonik97 Jeszcze poćwicz te rymy

kuz

29

Real przy obecnych stylach gry i formie obu ekip powinien srac po gaciach, ale wszyscy wiemy jak będzie :D karny z dupy, nieuznany gol dla Barcy, i po co forma? Po co się bać?

kuz

9

@BorzyKrzys Potrafię się utożsamić z Jego fankami i fanami. One Direction jednak miało ogromny fanbase, już odchodząc od tego jaki był po rozpadzie i jakie życie prowadził. Przy śmierci Chestera z LP tak samo czułem jakiś dziwny smutek jakbym stracił kogoś bliskiego, a wychowałem się na Jego muzyce i znaczył dla mnie więcej niż tylko kolejna gwiazda z depresją i problemami, bo święty nie był. Dlatego wolę sobie darować komentowanie i ocenianie kogoś kto pójdzie oddać mu jakiś tam hołd. Jego sprawa.

kuz

0

Pomocnicy: Gavi, Pedri, Pablo Torre, Fermín, Casadó, Olmo, De Jong, Eric García.

Ależ to mocarnie wygląda teraz jak prawie wszyscy są dostępni... Ciężko wybrać trójkę.

kuz

14

@Encore Obrzydlistwo

kuz

5

@Popitek12 Mój dziadek mawiał, że jak wódka Ci zaczyna smakować to jest już źle i powinieneś szukać pomocy. Święte to były słowa.

kuz

1

@NeroTFP1 PL i Angole mają za duży interes w City, nie mogą sami Siebie pozbawić pieniążków leżących na ulicy :)

kuz

5

https://imgur.com/a/K2cWUl7
To mocne, nie powiem. Parskłem.

kuz

0

@masik86 Chodzi bardziej, że napina się w mediach a na boisku nic nie pokazuje :P

kuz

13

@Kondziubarca Przez 6-7 miesięcy się nie uśmiechał, przyjechał do uśmiechniętej Polski i od razu się to zmieniło :)

kuz

20

Dalej niech pajacuje w mediach jednocześnie nie pokazując NIC na boisku :) Na pewno mu to pomoże. Pewnie brał lekcje u Ferrana.

kuz

1

@Gaz Ronaldo nie potrzebuje goli do takiej noty, a Messi musi jeszcze dwie asysty dołożyć. Różnice.

kuz

1

Boliwia jest topowa w Polskim internecie jak gra z każdym innym przeciwnikiem, chyba, że gra przeciwko Messiemu, wtedy to poziom Lichtensteinu (tylko nie tego, który gra przeciwko Ronaldo, bo wtedy jest topką.)

kuz

0

@Rifek Żart Cię ominął

kuz

2


Dostał bluzę od Dawidowicza i od razu oddał bo nie chciał jej.

kuz

12

Dawidowicz piękna symulka kontuzji po trzeciej bramce, bo już chłop nie wytrzymał tej presji. Obsrany po pachy.

kuz

12

Skolim lider obrony

kuz

7

Ale mi kamień z serca spadł

kuz

0

@batoon Polska wygra trzema golami

kuz

5

Madryckie media cisną dalej temat Negreiry, ale na temat Mbappe ani słowa :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?