@reloaded No jak to nie wiedząc? Grają o 3 punkty i jak najwięcej goli, żeby być jak najwyżej w tabeli. Czego tu można nie rozumieć? Do ostatniej kolejki będzie się ważył awans a nie, wygrasz 4 mecze i możesz grać rezerwami.
Real przy obecnych stylach gry i formie obu ekip powinien srac po gaciach, ale wszyscy wiemy jak będzie :D karny z dupy, nieuznany gol dla Barcy, i po co forma? Po co się bać?
@BorzyKrzys Potrafię się utożsamić z Jego fankami i fanami. One Direction jednak miało ogromny fanbase, już odchodząc od tego jaki był po rozpadzie i jakie życie prowadził. Przy śmierci Chestera z LP tak samo czułem jakiś dziwny smutek jakbym stracił kogoś bliskiego, a wychowałem się na Jego muzyce i znaczył dla mnie więcej niż tylko kolejna gwiazda z depresją i problemami, bo święty nie był. Dlatego wolę sobie darować komentowanie i ocenianie kogoś kto pójdzie oddać mu jakiś tam hołd. Jego sprawa.
Boliwia jest topowa w Polskim internecie jak gra z każdym innym przeciwnikiem, chyba, że gra przeciwko Messiemu, wtedy to poziom Lichtensteinu (tylko nie tego, który gra przeciwko Ronaldo, bo wtedy jest topką.)
Ten chłopiec w trakcie hymnu dostał bluzę od jednego z naszych reprezentantów, ale gdy zszedł z boiska i zobaczył, że tylko on ją ma, to od razu oddał 🥹 #POLCROhttps://t.co/AV82T6qQBW">pic.twitter.com/AV82T6qQBW
2
Patrząc na to w jakiej formie są oba zespoły i jak grają, to powinniśmy serio ich zlać srogo, ale wiadomo, klasyk to klasyk i tam może być różnie.
3
Diabeł się wku**ił na Madryt xD
1
Hahha twarz Rudigera, piękne!
0
Lepsza ekipa może w końcu ich zweryfikuje :D
16
Lepsza drużyna już prowadzi, ale co z tego, wiemy jak się skończy.
2
Bramkostrzelni dziś wszyscy, nie ma co!
1
@reloaded No jak to nie wiedząc? Grają o 3 punkty i jak najwięcej goli, żeby być jak najwyżej w tabeli. Czego tu można nie rozumieć? Do ostatniej kolejki będzie się ważył awans a nie, wygrasz 4 mecze i możesz grać rezerwami.
0
@AnsuLamine Co Ty sobie wmawiasz :D nawet jak zagrają jak placki to i tak 2-1 wygrają
3
@Gaz Ronaldo trochę chudszy od Fatiego
5
Starego misia na sztuczny miód nie wezmą, kto arbitrem var z Bayernem? To jest kluczowa postać meczu bez względu na składy i formę ekip.
1
@Katalonik97 Jeszcze poćwicz te rymy
29
Real przy obecnych stylach gry i formie obu ekip powinien srac po gaciach, ale wszyscy wiemy jak będzie :D karny z dupy, nieuznany gol dla Barcy, i po co forma? Po co się bać?
9
@BorzyKrzys Potrafię się utożsamić z Jego fankami i fanami. One Direction jednak miało ogromny fanbase, już odchodząc od tego jaki był po rozpadzie i jakie życie prowadził. Przy śmierci Chestera z LP tak samo czułem jakiś dziwny smutek jakbym stracił kogoś bliskiego, a wychowałem się na Jego muzyce i znaczył dla mnie więcej niż tylko kolejna gwiazda z depresją i problemami, bo święty nie był. Dlatego wolę sobie darować komentowanie i ocenianie kogoś kto pójdzie oddać mu jakiś tam hołd. Jego sprawa.
0
Pomocnicy: Gavi, Pedri, Pablo Torre, Fermín, Casadó, Olmo, De Jong, Eric García.
Ależ to mocarnie wygląda teraz jak prawie wszyscy są dostępni... Ciężko wybrać trójkę.
14
@Encore Obrzydlistwo
5
@Popitek12 Mój dziadek mawiał, że jak wódka Ci zaczyna smakować to jest już źle i powinieneś szukać pomocy. Święte to były słowa.
1
@NeroTFP1 PL i Angole mają za duży interes w City, nie mogą sami Siebie pozbawić pieniążków leżących na ulicy :)
5
https://imgur.com/a/K2cWUl7
To mocne, nie powiem. Parskłem.
0
@masik86 Chodzi bardziej, że napina się w mediach a na boisku nic nie pokazuje :P
13
@Kondziubarca Przez 6-7 miesięcy się nie uśmiechał, przyjechał do uśmiechniętej Polski i od razu się to zmieniło :)
20
Dalej niech pajacuje w mediach jednocześnie nie pokazując NIC na boisku :) Na pewno mu to pomoże. Pewnie brał lekcje u Ferrana.
1
@Gaz Ronaldo nie potrzebuje goli do takiej noty, a Messi musi jeszcze dwie asysty dołożyć. Różnice.
1
Boliwia jest topowa w Polskim internecie jak gra z każdym innym przeciwnikiem, chyba, że gra przeciwko Messiemu, wtedy to poziom Lichtensteinu (tylko nie tego, który gra przeciwko Ronaldo, bo wtedy jest topką.)
0
@Rifek Żart Cię ominął
2
Dostał bluzę od Dawidowicza i od razu oddał bo nie chciał jej.
12
Dawidowicz piękna symulka kontuzji po trzeciej bramce, bo już chłop nie wytrzymał tej presji. Obsrany po pachy.
12
Skolim lider obrony
7
Ale mi kamień z serca spadł
0
@batoon Polska wygra trzema golami
5
Madryckie media cisną dalej temat Negreiry, ale na temat Mbappe ani słowa :P