kuz

6

Flick i tak daleko zajechał na młodzieży, ale chłop jest mądry i wie, że potem by przyszło pasmo porażek bez odpoczynku. Lepiej przegrać jeden mecz niż miesiąc być bez kluczowych zawodników.

kuz

2

Dobra mecz do zapomnienia.

kuz

0

Mógł odkupić to nawet to zjebau

kuz

2

Casado i Inigo, bo obrony i kontroli potrzeba.

kuz

1

Victor w nagrodę za bramkę poogląda Ferrana z ławki.

kuz

1

Ferran zostaje xDDD

kuz

4

Kounde szef nad szefy. Olał Ferrana i gra na dwie pozycje.

kuz

1

Teraz zmiany i ich zmiażdżyć psychicznie

kuz

1

Hahaha co tu się.....

kuz

0

Nie no Lewy to pod lade się ładuje :(((

kuz

0

Sędzia chyba kibic Realu :))

kuz

0

@matirix20 Na 9 do roboty w supermarkecie*

kuz

1

Ferran, Ferran, Ferran - powinna być żółta/pomarańczowa, nie da się na Niego patrzyć.

kuz

0

Bez zmian, czyli Osa zamyka mecz :) szkoda, ale to musiało przyjść.

kuz

3

Jak Hansi nie zrobi min 3 zmian to wrzucą nam jeszcze trójkę i nie będzie po co ich potem robić.

kuz

1

100% faul, zostaliśmy oszukani

kuz

5

Casado, Yamal i Raphinha koniecznie. Jeszcze Inigo bym wrzucił od razu dla bezpieczeństwa i może uda się to odrobić.

kuz

2

Czekam tylko aż jakiś mądrala wyskoczy zaraz z "zostawcie Ferrana bo to nie Jego wina, drużyna gra słabo." Tu takie ananasy są.

kuz

0

Lewandowski bez pomocy i serwisu nie istnieje.

kuz

22

Ferran po tym meczu nie powinien powąchać już murawy i odejść w styczniu. Koleś nie daje NIC, nie wyróżnia się NICZYM, lepiej dać szansę komuś z rezerw bo nie zagra gorzej. Chłop jest TRAGICZNY, SŁABY, BEZBARWNY. Jeden z najgorszych transferów Barcy.

kuz

0

Taaaa, na bank gwizdanie faul... Nie mamy białych strojów.

kuz

0

Ale go chłop minął , albo skiksowal i mu wyszło xD

kuz

0

Z ciekawości, w poprzednim sezonie Alonso rotował też i szczęściem nie przegrał meczu? Czy nie rotował aż tak? Szczerze to nie śledziłem składów.

kuz

1

@LionelM95 To znaczy Bob Budowniczy po Bałkańsku

kuz

0

T-Bag nam bramę załadował

kuz

4

Wiecznie dzieciakami się nie da wygrywać i grać pięknie :)

kuz

5

Jak dziś nie będzie ciężarów to Flick jest geniuszem

kuz

4

@RobsonPL Przedsprzedaż

kuz

0

@PatrychoO No w życiu, skoro zwracasz uwagę na takie rzeczy :P @MesQueUnClub_87 Ciii, tu jest głośniejsze

kuz

0

@PatrychoO Trudno musisz mieć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?