Flick i tak daleko zajechał na młodzieży, ale chłop jest mądry i wie, że potem by przyszło pasmo porażek bez odpoczynku. Lepiej przegrać jeden mecz niż miesiąc być bez kluczowych zawodników.
Ferran po tym meczu nie powinien powąchać już murawy i odejść w styczniu. Koleś nie daje NIC, nie wyróżnia się NICZYM, lepiej dać szansę komuś z rezerw bo nie zagra gorzej. Chłop jest TRAGICZNY, SŁABY, BEZBARWNY. Jeden z najgorszych transferów Barcy.
6
Flick i tak daleko zajechał na młodzieży, ale chłop jest mądry i wie, że potem by przyszło pasmo porażek bez odpoczynku. Lepiej przegrać jeden mecz niż miesiąc być bez kluczowych zawodników.
2
Dobra mecz do zapomnienia.
0
Mógł odkupić to nawet to zjebau
2
Casado i Inigo, bo obrony i kontroli potrzeba.
1
Victor w nagrodę za bramkę poogląda Ferrana z ławki.
1
Ferran zostaje xDDD
4
Kounde szef nad szefy. Olał Ferrana i gra na dwie pozycje.
1
Teraz zmiany i ich zmiażdżyć psychicznie
1
Hahaha co tu się.....
0
Nie no Lewy to pod lade się ładuje :(((
0
Sędzia chyba kibic Realu :))
0
@matirix20 Na 9 do roboty w supermarkecie*
1
Ferran, Ferran, Ferran - powinna być żółta/pomarańczowa, nie da się na Niego patrzyć.
0
Bez zmian, czyli Osa zamyka mecz :) szkoda, ale to musiało przyjść.
3
Jak Hansi nie zrobi min 3 zmian to wrzucą nam jeszcze trójkę i nie będzie po co ich potem robić.
1
100% faul, zostaliśmy oszukani
5
Casado, Yamal i Raphinha koniecznie. Jeszcze Inigo bym wrzucił od razu dla bezpieczeństwa i może uda się to odrobić.
2
Czekam tylko aż jakiś mądrala wyskoczy zaraz z "zostawcie Ferrana bo to nie Jego wina, drużyna gra słabo." Tu takie ananasy są.
0
Lewandowski bez pomocy i serwisu nie istnieje.
22
Ferran po tym meczu nie powinien powąchać już murawy i odejść w styczniu. Koleś nie daje NIC, nie wyróżnia się NICZYM, lepiej dać szansę komuś z rezerw bo nie zagra gorzej. Chłop jest TRAGICZNY, SŁABY, BEZBARWNY. Jeden z najgorszych transferów Barcy.
0
Taaaa, na bank gwizdanie faul... Nie mamy białych strojów.
0
Ale go chłop minął , albo skiksowal i mu wyszło xD
0
Z ciekawości, w poprzednim sezonie Alonso rotował też i szczęściem nie przegrał meczu? Czy nie rotował aż tak? Szczerze to nie śledziłem składów.
1
@LionelM95 To znaczy Bob Budowniczy po Bałkańsku
0
T-Bag nam bramę załadował
4
Wiecznie dzieciakami się nie da wygrywać i grać pięknie :)
5
Jak dziś nie będzie ciężarów to Flick jest geniuszem
4
@RobsonPL Przedsprzedaż
0
@PatrychoO No w życiu, skoro zwracasz uwagę na takie rzeczy :P @MesQueUnClub_87 Ciii, tu jest głośniejsze
0
@PatrychoO Trudno musisz mieć :P