kuz

1

@SuperPatsonFCB Bo tutaj w tym przypadku potworem jest właśnie ojciec, nie obejrzałem do końca więc ciężko powiedzieć, ale chodzi bardziej o właśnie tragiczne dzieciństwo i wychowanie w traumie.

kuz

0

@nelson25 Bo Hansi jest mądrym człowiekiem, ma kontakt z zawodnikiem i bardzo dobrze wie, jak rozporządzać Jego siłami. Spokojnie, to nie Xavi.

kuz

2

Potwory: Historia braci Menendez. Kontynuacja serii z Dahmerem. Powiem Wam, że jestem po 4tym odcinku, nie spodziewałem się, że to będzie lepsze od pierwszej części. Świetna jest ta seria i polecam każdemu komu podobała się jedynka.

kuz

12

@Adran360 A niech się bawią zwierzęta w swoim zoo :DD

kuz

4

Walą tam tymi petardami xD

kuz

4

Mecz Interu z Milanem, obok wyniku logo EA FC 25, a obu ekip nie ma w grze z powodu licencji, co za przypadek :P

kuz

1

@jacobFCB Mam, korzystamy codziennie od roku już, nie warto słuchać ludzi, bo krytykuje go większość która go nie ma. Ja polecam jak nie masz w domu mikserów itp. to thermomix to takie all in one

kuz

0

@galix22 Angielski, Hiszpański i Niemiecki. Trzy.

kuz

17

"Podanie LAMINE możemy spokojnie porównywać z tym co zrobił wczoraj Vinicious..." Wiśniowski widzę też nietrzeźwy.

kuz

1

W LM jakiś szaman rzucił na nas klątwę i oni zapominają jak się gra albo jakieś czerwo wpada załatwiając mecz. To niemożliwe jak różne drużyny oglądamy w ciągu kilku dni.

kuz

4

Czerwo za taki bandytyzm!

kuz

1

Lepiej żeby Yamala z Getafe oszczędził.

kuz

1

Flick kontroluje mecz idealnie, zmiany idealne, z Monaco też ale tam w 10 cud że nie przegraliśmy wyżej i było blisko remisu. Świetnie póki co trenejro.

kuz

1

Gdyby nie ten mecz z Monaco to siła złego na jednego a my i tak dajemy radę. Z Xavim na ławce już by mogło być po sezonie. XD

kuz

0

Dobra, dawaj Fatiego bo wszyscy ciekawi

kuz

0

Rapha Ty żółwiu, szybciej!

kuz

0

Szczęście nas nie opuszcza przy atakach Villarrealu

kuz

1

To wszystko się zemści jeszcze

kuz

0

Jak nie dadzą karnego to hit, szczególnie po wczoraj

kuz

0

@tomcias10 Oprócz Ferrana

kuz

0

Pablo Torre, ja Cię pier....

kuz

3

Pablo piękny mecz, żołnierz Flicka

kuz

0

Demony wiszą nad Barcą...

kuz

0

Pena właśnie się przedstawił tym, którzy go nie znali xd

kuz

0

Czysto hipotetyczne pytanie do biegłych w przepisach,mamy szansę na rejestrację bramkarza w przypadku długiej kontuzji Matsa?

kuz

1

City co za fart

kuz

27

Do tych co nie pamiętają okresu z Pena na bramce... krzyżyk nam na drogę xD

kuz

1

Stanowczo za mało kontuzji w tym sezonie! Wincyj!

kuz

0

Ten gol to przewrotka tak samo jak Real to klub grający fair. Ale cieszy drugi gol Robcia. :)

kuz

1

Garcia dziś znowu wyleci jak tak dalej pójdzie :D sędzia go lubi póki co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?