@SuperPatsonFCB Bo tutaj w tym przypadku potworem jest właśnie ojciec, nie obejrzałem do końca więc ciężko powiedzieć, ale chodzi bardziej o właśnie tragiczne dzieciństwo i wychowanie w traumie.
Potwory: Historia braci Menendez. Kontynuacja serii z Dahmerem. Powiem Wam, że jestem po 4tym odcinku, nie spodziewałem się, że to będzie lepsze od pierwszej części. Świetna jest ta seria i polecam każdemu komu podobała się jedynka.
@jacobFCB Mam, korzystamy codziennie od roku już, nie warto słuchać ludzi, bo krytykuje go większość która go nie ma. Ja polecam jak nie masz w domu mikserów itp. to thermomix to takie all in one
W LM jakiś szaman rzucił na nas klątwę i oni zapominają jak się gra albo jakieś czerwo wpada załatwiając mecz. To niemożliwe jak różne drużyny oglądamy w ciągu kilku dni.
Flick kontroluje mecz idealnie, zmiany idealne, z Monaco też ale tam w 10 cud że nie przegraliśmy wyżej i było blisko remisu. Świetnie póki co trenejro.
1
@SuperPatsonFCB Bo tutaj w tym przypadku potworem jest właśnie ojciec, nie obejrzałem do końca więc ciężko powiedzieć, ale chodzi bardziej o właśnie tragiczne dzieciństwo i wychowanie w traumie.
0
@nelson25 Bo Hansi jest mądrym człowiekiem, ma kontakt z zawodnikiem i bardzo dobrze wie, jak rozporządzać Jego siłami. Spokojnie, to nie Xavi.
2
Potwory: Historia braci Menendez. Kontynuacja serii z Dahmerem. Powiem Wam, że jestem po 4tym odcinku, nie spodziewałem się, że to będzie lepsze od pierwszej części. Świetna jest ta seria i polecam każdemu komu podobała się jedynka.
12
@Adran360 A niech się bawią zwierzęta w swoim zoo :DD
4
Walą tam tymi petardami xD
4
Mecz Interu z Milanem, obok wyniku logo EA FC 25, a obu ekip nie ma w grze z powodu licencji, co za przypadek :P
1
@jacobFCB Mam, korzystamy codziennie od roku już, nie warto słuchać ludzi, bo krytykuje go większość która go nie ma. Ja polecam jak nie masz w domu mikserów itp. to thermomix to takie all in one
0
@galix22 Angielski, Hiszpański i Niemiecki. Trzy.
17
"Podanie LAMINE możemy spokojnie porównywać z tym co zrobił wczoraj Vinicious..." Wiśniowski widzę też nietrzeźwy.
1
W LM jakiś szaman rzucił na nas klątwę i oni zapominają jak się gra albo jakieś czerwo wpada załatwiając mecz. To niemożliwe jak różne drużyny oglądamy w ciągu kilku dni.
4
Czerwo za taki bandytyzm!
1
Lepiej żeby Yamala z Getafe oszczędził.
1
Flick kontroluje mecz idealnie, zmiany idealne, z Monaco też ale tam w 10 cud że nie przegraliśmy wyżej i było blisko remisu. Świetnie póki co trenejro.
1
Gdyby nie ten mecz z Monaco to siła złego na jednego a my i tak dajemy radę. Z Xavim na ławce już by mogło być po sezonie. XD
0
Dobra, dawaj Fatiego bo wszyscy ciekawi
0
Rapha Ty żółwiu, szybciej!
0
Szczęście nas nie opuszcza przy atakach Villarrealu
1
To wszystko się zemści jeszcze
0
Jak nie dadzą karnego to hit, szczególnie po wczoraj
0
@tomcias10 Oprócz Ferrana
0
Pablo Torre, ja Cię pier....
3
Pablo piękny mecz, żołnierz Flicka
0
Demony wiszą nad Barcą...
0
Pena właśnie się przedstawił tym, którzy go nie znali xd
0
Czysto hipotetyczne pytanie do biegłych w przepisach,mamy szansę na rejestrację bramkarza w przypadku długiej kontuzji Matsa?
1
City co za fart
27
Do tych co nie pamiętają okresu z Pena na bramce... krzyżyk nam na drogę xD
1
Stanowczo za mało kontuzji w tym sezonie! Wincyj!
0
Ten gol to przewrotka tak samo jak Real to klub grający fair. Ale cieszy drugi gol Robcia. :)
1
Garcia dziś znowu wyleci jak tak dalej pójdzie :D sędzia go lubi póki co