kuz

0

Boxdele, Wardęgi i inne pseudo gwiazdki internetu... obejrzałem chwilę ten materiał od Boxdela i to się w głowie nie mieści. Chłopy chcą poruszać poważne tematy, oskarżenia o pedofilię i inne poważne zarzuty, a materiał jest w tonie rozkapryszonego gimnazjalisty. Głupie teksty, ton w jakim mówi, jakieś wstawki jakby to był materiał rozrywkowy. Chłopy chcą zarobić ile się tylko da, finalnie wszystko i tak ucichnie a wyświetlenia i kasa zostaną. Idioci do potęgi, szkoda na to czasu.

kuz

0

@krefi10 Najlepiej byłoby nie musieć sprzedawać jednego żeby kupić drugiego.

kuz

0

@kamiVeB Chłop/baba zamiast uciekać to nagrywa... ludzie serio nie myślą.

kuz

2

@macio_944 Chłopu krew z nosa leciała

kuz

0

@FcPortoFan1999 Zadziwię Cię. Każdy bramkarz z tym kaskiem ochronnym wygląda jak Petr Cech z tym samym kaskiem.

kuz

11

Olmo nos rozwalony tylko, pewnie dlatego zszedł xd

kuz

0

@Katalończyk 99 Zszedł z urazem i grymasem na twarzy

kuz

1

Znowu żałujemy że jest tylko 4-1 a nie Za 6 czy 7. Tęskniłem.

kuz

10

Trener nie ma znaczenia, Xavi nie jest winny tylko zawodnicy

kuz

0

Nachwaliliśmy się Olmo i już cyk, mięsień

kuz

0

Lewy dziś słabiutki

kuz

7

Olmo placek nie sprawdzi się xd

kuz

17

Liga Negreiry, Real nie ma po co sie starać

kuz

0

Inigo posypany od kopnięcia piłki? xd

kuz

2

Piękny chłopak :))))

kuz

0

Teraz z górki :)))

kuz

3

Czuć ten spokój. Za Xaviego człowiek już w stresie oglądał i czekał kiedy stracimy gola. Tu nawet jak stracimy to dalej jakoś tak spokojnie o końcowy wynik.

kuz

7

Cały czas napieramy :) dobrze to wygląda

kuz

0

@Who_you_mam Jaką tragedię ? Cały czas napieramy

kuz

2

@Sulimo Ostatnio ekipę Xaviego rezerwowy Portu poskładał, także ten.

kuz

1

@zeko0 Canal+ sport, po prostu dali Celtę do 18:15

kuz

1

@Mezocyklon87 Wyciął pypcia który miał ostatnie resztki IQ w tym duecie.

kuz

11

Przd chwilą ktoś tu pocisnął De Ligta a ten ładuje bramę :D To jest klątwa La Rambli, wiele razy tak było.

kuz

0

Mecz United dziś bez komentatorów? :P

kuz

3

@J4no politycy to hipokryci i populiści? Kto by się spodziewał.

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

2

@fcbarcafan19 Nie prawda, nie szerz fake newsów. Rob opuścił zespół już wcześniej, jeszcze przed pomysłem o reaktywacji. Shinoda o tym też mówił w wywiadach. Chciał odciąć się od grupy bo nie czuł potrzeby tworzenia jej w dalszym ciągu.

kuz

1

@Sulimo Nie musiał, bo Chester już w Grey Daze robił różnice i miał potężną energie w głosie. Nikt nie będzie miał podobnej, tak samo jak nikt nie podrobi Mercurego. Tylko, że wszyscy mają o to ból dupy a nikt nie próbuje nikogo podrabiać. Ludzie już tak mają, bycie w opozycji jest fajne bo jesteś inny od większości, nie ważne czy masz rację czy nie...

kuz

1

@Lucyfffer Ale głupie gadanie. Gdzie widzisz brak szacunku? Kontynuowanie tego co stworzyli, zarażanie kolejnych pokoleń kawałkami LP to według Ciebie brak szacunku? No głupszej tezy to już nie słyszałem. Ludzie hejtowali LP jeszcze jak Chester żył, że to już nie jest LP, że zeszli na POP, że słabe. Nawet większość stała się już ekspertami od scientologii nie wiedząc wcześniej nawet co to jest i że coś takiego istnieje.
Emily nie zastępuje Chestera, to jest nowy rozdział o czym Shinoda ciągle powtarzał, wystarczy nie być zrzędą i obejrzeć wywiad który jest na YT. Mike to taka sama albo i większa cześć LP niż Chester. Malkontentom ciężko dogodzić jak zawsze, a ten utwór jest zajebisty. Jeżeli reszta płyty będzie podobna to moja szczęka będzie leżała na podłodze jeszcze kilka razy, a Wy dalej sobie narzekajcie, nikt Was nie potrzebuje, LP i tak będzie grać czy Wam się to podoba czy nie.

kuz

17

Roque następny męczennik, nie śmiał się od pół roku biedulek, a widziałem przynajmniej jedno story na insta gdzie cieszy michę od ucha do ucha. Czemu oni nie potrafią zagryźć zębów i pracować ciężko na sukces tylko w mediach wywalają swoje żale? Do Barcy wchodzisz albo z buta albo wypadasz, tu nie ma sezonu na aklimatyzację, tym bardziej jak jesteś młodzikiem z Brazylii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?