kuz

1

Alvarez robi za tło? Nie spodziewałem się. Może musi się tam odnaleźć u Cholo, oni grają specyficznie.

kuz

1

@FCB24 Dokladnie, nikomu nie pomagają tylko są farfoclami

kuz

1

Nie ma czerwa, ale jaja hahahah

kuz

2

Czerwona będzie, jeżeli nie to śmiech z tych sędziów.

kuz

1

Ale w tym Realu brak ładu i składu, wydaje się jakby zbieranina przypadkowych ludzi grała a zabrali tylko Kroosa. Bieda jak uj.

kuz

1

Szukają karnego przy każdej okazji :P Żadnej nie przepuszczą, dziś się noga potknie po raz drugi to już się zrobi gorąco wokół Negreiry.

kuz

2

@Rastafarnianin Jeszcze na kartce z zeszytu napisane, co za wieś :D

kuz

1

@Lionel_Messi10 Slaba ta karta Yamala, trzeba czekać do pierwszego totw albo future stara

kuz

3

Błąd strzela po błędzie Jagi xD

kuz

18

@draxidox Tak, tylko, że fotoradary i inne urządzenia do pomiaru mają jakąś tam skalę błędu. W sądzie bez problemu do wygrania takie coś według mnie.

kuz

0

Ronaldinho 98 i Zidane 98 z paczki 84+x10. Tak to można dzień zaczynać. :P Dzień dobry!

kuz

4

@Culers Bo jest aktualnie jednym z lepszych Po na świecie

kuz

8

Chylę dzis głowę przed Raphinhą, świetny mecz, pokazał że u Flicka może być żołnierzem, Ale Ferran? Nieporozumienie.

kuz

0

Hahah Olmo dalej czeka, to jest parodia klubu.

kuz

10

@Danny Gaucho No, a po prawej wiszą nogi na zapas jak ktoś się połamie. Sprytne.

kuz

1

@Comentateiro Kounde schowa go do kieszeni jak Mbappe

kuz

5

@zygzakmaklini O, Deco na fejku się zalogował :D

kuz

0

Hajto to jest głupek do kwadratu, dobranoc

kuz

2

@Pnog37 Chiesa będzie miał trenera na ławce a nie wuefiste co nie ma na Niego pomysłu.

kuz

0

@Messibestplayerintheworld Gdyby domkneli nike, było by 12 milionów

kuz

3

@Messibestplayerintheworld Ludzie przestańcie węszyć spiski. Manzano jest sędzią w Hiszpanii i to normalne, że co jakiś czas będzie nam sędziował. To, że są tragiczni to wie każdy, jedni bardziej, drudzy mniej, ale nie raz widzieliśmy, że jak zagramy dobrze to nawet sędzia nie może nic popsuć.

kuz

0

@kamiVeB Ta wleciał :D Ludzie nie mogą przyjąć do wiadomości, że z tego Neymara zostało tylko nazwisko i reszta najgorszych cech - imprezy, kontuzje i problemy. Neymar zaczął problemy Barcy i idealnie teraz przychodząc by je zakończył powodując upadek klubu, tak bym to widział :D

kuz

3

@AlwaysBlaugrana Ofkors nie jest gotowy, za mały rytm treningowy, brzuch go boli, zbyt jasne włosy czekają aż pociemnieją.

kuz

0

Tak jak ktoś tu pisał, właśnie niedawno myknął mi przed oczami jakiś news: "Neymar zrobi wszystko, żeby wrócić do Barcy."

:D Okienko bez powrotu Neymara okienkiem straconym. Oby się nie nabrali na Niego i Sterlinga tylko.

kuz

0

@FcPortoFan1999 Więcej mogą wygrać w LKE i zdobyć więcej pkt dla Polski, w LE pewnie większość poza zasięgiem jak wyżej. No ale kasa większa z awansu do LE.

kuz

0

@Uukasz_93 Takiego ryzyka się nie podejmuje nawet, jak zawodnik jest zdrowy przez cały sezon i nie ma kontuzji, a tu na szklance jest stawiana cała przyszłość klubu jakby był nie wiadomo kim. Nie ujmuję Olmo, ale to nie jest ten poziom.

kuz

11


Nowy hymn ligi mistrzów, nawet tutaj klimat potrafią zepsuć, a idź Pan w ch...

kuz

3

Jakby mi ktoś powiedział, że od lat ktoś opłaca ludzi związanych z Barcą żeby zniszczyli ten klub, ale z roku na rok, kawałek po kawałku, to z biegiem lat coraz bardziej bym w to wierzył.

kuz

2

@Lionel_Messi10 Ciekawe kiedy my się doczekamy prezentacji jakiegoś dobrego (już nie mówiąc topowego) grajka z prawdziwego zdarzenia, a nie jedna trybuna, parę kapek z piłką i dziadek z dzieciakami...

kuz

7

@FCB24 To chyba jakaś Dubai D'Or, albo odpowiednik ZP ale przyznawanej przez organizacje samego Ronaldo dla Ronaldo xD No jest zj**em typ lekkim na tym punkcie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?