@juarez Według Niego Font magicznie by nas wyciągnął z dołka, znalazł sponsorów albo walizkę z pieniędzmi w metrze :P Uwielbiam takich "myślicieli" po czasie. Gdyby ludzie wiedzieli co się odyebie za Pisu to by nie głosowali.
@ShawnC Dostał transfery jak w normalnym okienku transferowym (gdzie byliśmy w dupie finansowej) a ten będzie pisał, że młodziaki z Barcy B grały, gdzie grał tylko Gavi (Pedri nie jest z Barcy B, Araujo też nie). :D Pojechał na solidnej formie Ter Stegena i dobrej obronie (wszyscy byli w formie). Styl był badziewny, nie zliczę wyników 1-0 przepchniętych kolanem.
@Gaz Teraz po czasie to sobie możesz oceniać. Gdyby Font wygrał, i teraz byłaby taka sama sytuacja albo gorsza to też odwrotnie moglibyśmy powiedzieć, że Laporta raz wyciągnął klub z dołka i drugi pewnie też by dał radę. Kto by nie przyszedł był po uszy w szambie, teraz jest po pas.
@mordini123 Dobra, ale teraz gramy 8 spotkań, możemy trafić na trudniejszych rywali niż inne zespoły np.? Wiadomo, w losowaniu grup też mogliśmy trafić do grupy śmierci, ale teraz to chyba może być bardziej problematyczne?
@Bulbulator Oficjalnie to tutaj słowo nad wyraz. Nawet jak kogoś OFICJALNIE sprowadzamy to nie wiadomo czy uda się zarejestrować. Jak coś oficjalnie sprzedajemy (prawa do Barca Vision) to nie dostajemy kasy przez pół sezonu. Także z tym oficjalnie to tak nie jest.
@LambiPL No tak, bo jeżeli masz przywilej to gra zostaje puszczona, a wszystko co się wydarzy później jest traktowane jakby tego faulu nie było. Tzn. nie wykorzystujesz przywileju jeżeli spalisz akcję.
📲 Ronald Araújo za pośrednictwem mediów społecznościowych: "Znikam na chwilę. Pracuje nad sobą. Wracam nie do poznania." [IG] https://t.co/YAeuG4MuQr">pic.twitter.com/YAeuG4MuQr
@lucca87 Tu wszystko jest na ostatnią chwilę. PUMA wykładała 150M od ręki, trzeba było kopnąć w dupę NIKE i tyle, a oni póki co nas dymają, bo teraz nagle nie mają nawet części tego co naobiecywali.
3
@juarez Według Niego Font magicznie by nas wyciągnął z dołka, znalazł sponsorów albo walizkę z pieniędzmi w metrze :P Uwielbiam takich "myślicieli" po czasie.
Gdyby ludzie wiedzieli co się odyebie za Pisu to by nie głosowali.
15
@ShawnC Dostał transfery jak w normalnym okienku transferowym (gdzie byliśmy w dupie finansowej) a ten będzie pisał, że młodziaki z Barcy B grały, gdzie grał tylko Gavi (Pedri nie jest z Barcy B, Araujo też nie). :D Pojechał na solidnej formie Ter Stegena i dobrej obronie (wszyscy byli w formie). Styl był badziewny, nie zliczę wyników 1-0 przepchniętych kolanem.
2
@Gaz Teraz po czasie to sobie możesz oceniać. Gdyby Font wygrał, i teraz byłaby taka sama sytuacja albo gorsza to też odwrotnie moglibyśmy powiedzieć, że Laporta raz wyciągnął klub z dołka i drugi pewnie też by dał radę. Kto by nie przyszedł był po uszy w szambie, teraz jest po pas.
0
@bartekvisca DOdatek lepszy od podstawki
1
@kanver_ Ta, a jutro NEWS OJO NICO BLISKO
0
@mordini123 Dobra, ale teraz gramy 8 spotkań, możemy trafić na trudniejszych rywali niż inne zespoły np.? Wiadomo, w losowaniu grup też mogliśmy trafić do grupy śmierci, ale teraz to chyba może być bardziej problematyczne?
0
@VegetaPolska To może ciekawsze mecze będą :P
2
@Bulbulator Oficjalnie to tutaj słowo nad wyraz. Nawet jak kogoś OFICJALNIE sprowadzamy to nie wiadomo czy uda się zarejestrować. Jak coś oficjalnie sprzedajemy (prawa do Barca Vision) to nie dostajemy kasy przez pół sezonu. Także z tym oficjalnie to tak nie jest.
5
@Corr Czy on czy Bosak czy inny, i tak odpada w pierwszej rundzie
0
@Benz Dobrze, że Modric został. Bo to by było już całkiem słabo.
3
@LambiPL No tak, bo jeżeli masz przywilej to gra zostaje puszczona, a wszystko co się wydarzy później jest traktowane jakby tego faulu nie było. Tzn. nie wykorzystujesz przywileju jeżeli spalisz akcję.
2
1. Tchouaméni, Valverde, Bellingham
2. Tchouaméni, Kroos, Bellingham
Niby mała różnica, ale będzie BARDZO widoczna.
1
@matirix20 Trochę lepszy skład miałeś niż będzie miał Flick :P
7
@Rust_Cohle Gay ordinary attention thief. Wszystko się zgadza.
2
@adamek20151 Coś Ty, ja stawiam szybki gol Realu i jakieś 4-0. Mecz bez historii i Real z pucharem.
0
@partymaker No dobra, ale co on ma do Poznania, że wraca ale nie tam i już zdementował wszystkie plotki wiążące go z Lechem?
7
Czyli Lech i Warta odpadają.
2
@draxidox Ja wychowałem się "po sąsiedzku" z jednostką OSP, chłopaki bez mojej wiedzy zrobili nam bramę wozem. Mega miło było.
0
Hansi się odniesie dlaczego jeszcze nie zarejestrowali Olmo i Inigo :P
2
@lucca87 Tu wszystko jest na ostatnią chwilę. PUMA wykładała 150M od ręki, trzeba było kopnąć w dupę NIKE i tyle, a oni póki co nas dymają, bo teraz nagle nie mają nawet części tego co naobiecywali.
4
@Nicko Będzie nas kosztować stratę punktów w pierwszym meczu ligowym. A może nawet kompromitację? Kto wie... Już lepiej Christensena dać na DMF.
3
@Messibestplayerintheworld Aha, czyli na kontrakt Olmo trzeba sprzedaży na jakieś 40M euro hehehe. Śmiech przez łzy.
1
U Romero na Valencię w pierwszym składzie dwóch pivotów Bernal i Casado, oni chyba serio planują ich wystawić. To może być smutny wieczór.
1
@Kapitan hawk A to nie był Andre Gomes?
0
Jak tu już wychodzi nazwisko Trincao za 15m ze Sportingu to jest bardzo źle, kolejny sezon w dupę jeża :D Zapinajcie pasy
1
@Salchent Spokojnie, jeszcze aż 3 dni do pierwszego meczu sezonu, jest dużo czasu
0
Ciekaw jestem jak to jutro będzie chodzić w tym Realu. Kopanie się po czole jak na ME czy raczej brameczka i dobry występ Kimbappe?
2
@Wio Jest na netflixie jakby ktoś nie miał czasu na 20 minut reklam :P
0
@Masnymichael Internet 1gb + trzy telefony komórkowe + eleven i pakiet C+, 299 zł miesięcznie
0
@Masnymichael Orange Love