@Kgorecki2500 No tak jak napisałem, nie mamy lewego skrzydła i brakuje solidnego DMF. To było wałkowane od odejścia Xaviego. Casado i Bernal to koty w worku, albo odpalą albo nie, słaby De Jong, plaga kontuzji (Pedri, Gavi) w ataku słaby Ferran i Raphinha, Lewy któremu odskakuje piłka i tylko Yamal w formie. Liczymy na Flicka że zmieni ich w maszyny?
Real, Atleti, wszyscy się wzmacniają. U nas liczymy na to, że Flick zdziała cuda i zmieni słabych grajków w top Europy. :P Olmo to nie wiadomo czego się po gościu spodziewać. Trochę ryzykowne podejście Panie Lapciu. Brakowało nam LS i kontroli w środku pola, od tego warto by zacząć żeby pomóc nowemu trenerowi wejść w sezon z kompletną kadrą. My jak zwykle, prezentacja drużyny z dzieciakami z Barcy Atletic a transfery daleko w tyle.
@Kondziubarca To co Ty od wczoraj kibicujesz? To nawet w top5 cyrków nie jest, nie wiem czy w top10 xd Neymar, Griezmann, Lewandowski, wcześniej Coutinho, konferencja Verrattiego, oj jest tego sporo
Bilbao co się odpaliło z postami na insta z Nico. 6 ostatnich to on w roli głównej. Obsrali się ładnie, że chłop może odejść. Na szczęście ma głupiego braciszka co zatrzymuje Jego rozwój na klubie z LKE.
@lucca87 I Bilbao mu kazało podać dalej film gdzie mówi, że to zaszczyt i nie może się doczekać? Ja nic nie biorę. A, i nazwiska odmieniamy w języku Polskim.
Już poszło w eter, że film nagrany w sobotę a w niedzielę był obrót spraw nagle. Tyle, że bez zgody zawodnika by nie publikowali takiego czegoś jeżeli zmieniłby zdanie. Chyba, że Athletic idzie na wojne psychologiczną i chce go zmusić do pozostania.
@NeroTFP1 To największe zje*y piszą. Ja po prostu nie mogę zrozumieć czemu przedłuża i wstrzymuje swój rozwój. Już nie mówię tu o Barcy, ale to najlepszy moment na odejście z jakby nie patrzeć średniaka.
Niemożliwe, że ziomek se od czapy gada takie rzeczy, przecież to tylko by oznaczało kompletny brak szacunku do kibiców. On zostaje tam a Laporta to przegryw.
0
Pier**le to idę pograć w coda, szkoda nerwów na te streamy z serwerami z ziemniaka. Oni myśleli, że to 2k osób będzie oglądać?
1
Ale jestem wku**iony, łącze 1gb światełko, tv podłączony kablem a to zacina jak stream z Afryki. Wstyd.
3
Gaha cały czas buforowanie, a idź Pan w uj jaki klub taka platforma
0
@EkspertzOrlikq No i nadal Barca jest markrtingowo w topie klubów na świecie.
0
@Faro No na tv ciężko...
0
@PIWOSZ89 Barca jest tym magnesem. Jak masz w CV Barce to znaczy, że coś znaczyłeś w światowej piłce.
0
Na YouTube Monaco można oglądać tylko z Francuskim VPNem, jesteśmy skazani na ścinki co 3 sekundy na BarcaOne. O losie.
0
@Nefir Nie no, topowy. Jak my się mamy takimi bez płciowymi grajkami zachwycać, to jak ten klub ma walczyć o wszystko w sezonie?
0
@Faro Ktos z barcy b a finalnie nie będzie z nim grał.
0
@MartinRNB9 Na papierze... W praktyce wiemy jak to jest.
0
@Kgorecki2500 No tak jak napisałem, nie mamy lewego skrzydła i brakuje solidnego DMF. To było wałkowane od odejścia Xaviego. Casado i Bernal to koty w worku, albo odpalą albo nie, słaby De Jong, plaga kontuzji (Pedri, Gavi) w ataku słaby Ferran i Raphinha, Lewy któremu odskakuje piłka i tylko Yamal w formie. Liczymy na Flicka że zmieni ich w maszyny?
11
Real, Atleti, wszyscy się wzmacniają. U nas liczymy na to, że Flick zdziała cuda i zmieni słabych grajków w top Europy. :P Olmo to nie wiadomo czego się po gościu spodziewać. Trochę ryzykowne podejście Panie Lapciu. Brakowało nam LS i kontroli w środku pola, od tego warto by zacząć żeby pomóc nowemu trenerowi wejść w sezon z kompletną kadrą. My jak zwykle, prezentacja drużyny z dzieciakami z Barcy Atletic a transfery daleko w tyle.
0
@Faro No właśnie, tylko sam mecz, bo co obchodzi kibiców Monaco prezentacja Barcy?
4
BarcaONE juz zamula, a jeszcze nic się nie zaczęło. Powodzenia z takimi serwerami na kilkaset tys. ludzi. Youtube Monaco nas uratuje coś czuję.
10
@Kondziubarca To co Ty od wczoraj kibicujesz? To nawet w top5 cyrków nie jest, nie wiem czy w top10 xd Neymar, Griezmann, Lewandowski, wcześniej Coutinho, konferencja Verrattiego, oj jest tego sporo
3
Bilbao co się odpaliło z postami na insta z Nico. 6 ostatnich to on w roli głównej. Obsrali się ładnie, że chłop może odejść. Na szczęście ma głupiego braciszka co zatrzymuje Jego rozwój na klubie z LKE.
0
@lucca87 I Bilbao mu kazało podać dalej film gdzie mówi, że to zaszczyt i nie może się doczekać? Ja nic nie biorę. A, i nazwiska odmieniamy w języku Polskim.
0
@lucca87 Filmik nie jest robiony przez Bilbao bo przed chwilą dodał sam na swojego Insta podobny
0
@Arcybiskup A na Jego instagrama 40 minut temu też kazali wrzucić jak paraduje z bratem i koszulką nr 10?
1
Haha, szybko nową teorię Nico obala, wrzuca se na insta jak idzie z koszulką nr 10. Romero dalej twierdzi że to nagranie z soboty?
3
Powiecie, że to oszust, kłamca i farmazon? Ja też.
0
@FCB_dimiC Wlasnie siedzi i pier**li jakieś głupoty na streamie
0
@Gaucho A co to za różnica? Kwoty są podobne, kontrakty pewnie też.
2
@Kibic_83 Nielogicznym jest wydawanie tej kasy na Olmo, który nie był priorytetem, żeby teraz brakowało na Nico. Zarząd baranów.
0
Już poszło w eter, że film nagrany w sobotę a w niedzielę był obrót spraw nagle. Tyle, że bez zgody zawodnika by nie publikowali takiego czegoś jeżeli zmieniłby zdanie. Chyba, że Athletic idzie na wojne psychologiczną i chce go zmusić do pozostania.
0
@Pawel13sz Ta Turcja to zwierzyniec jest
9
@KacperVEB Otoz może, a to, że nie ucina spekulacji też jest graniem na lepsze warunki w klubie, pewnie przez agenta.
6
@NeroTFP1 To największe zje*y piszą. Ja po prostu nie mogę zrozumieć czemu przedłuża i wstrzymuje swój rozwój. Już nie mówię tu o Barcy, ale to najlepszy moment na odejście z jakby nie patrzeć średniaka.
8
2
@MesQueUnClub_87 Kazdy zdrowo myślący człowiek wie, że złote góry w Bilbao to tereny nizinne w Barcelonie