Podoba mi się w siatce, że nawet najmniejsza prowokacja rywala i już sędzia interweniuje. W piłce tak powinno być to by się skończyły szybko Viniciouse i inne.
Aż dziwne, że nikt się jeszcze nie do**bał do cieszynki Yusufa, że niby broń itp. Piątkowi zabronili robienia pistoletów bo obrażał uczucia. :P Chyba, że nie jestem na czasie i już się znalazł taki imbecyl.
@Faro Poza tym co przeszkadza grać Olmo bliżej lewego skrzydła a Ferminowi w środku np. w trójce z Gundoganem? Jeżeli będzie miał taką formę to będzie grał przed Pedrim, De Jongiem i resztą.
@joloskyy Słabą, nic nie wnoszącą grą? Prostymi błędami, nie dojeżdżaniem w ważnych meczach? Gość się nie nadaje na ten poziom, Busi, Alba, wszyscy to zrozumieli a on dalej tu jest. Nawet jeżeli chodzi o jakieś cechy przywódcze, to on ich po prostu nie ma, jest bezpłciowy. Ale tak jak mówie, to wszystko przez zarządzanie klubem i brak pieniędzy na innych.
@RosjaninBut Obrzydliwe. Ale jak to ktoś fajnie napisał w komentarzu na odpowiedź, kto na takie coś głosuje - kultyści "no matter who". :) Byle tylko nie Trump.
0
To jest deklasacja
0
GG :( szkoda ale i tak są wielcy
0
Ngapeth kocur że ja Cie nie mogę, co on robi
2
Niemożliwi są Francuzi
0
No szczęście dziś jest po stronie Francuzów, nieosiągalne piłki bronią, wpada im wszystko.
0
@sen Alba już się skończył a Gavi jeszcze nie zaczął
0
Damy im poczuć luz a potem zgnieciemy w zarodku :);
2
Podoba mi się w siatce, że nawet najmniejsza prowokacja rywala i już sędzia interweniuje. W piłce tak powinno być to by się skończyły szybko Viniciouse i inne.
5
@mkord w sumie :D nie ma co generalizować ale chłopy w starych bmkach w kombi to chyba same takie gatunki xd
0
@RosjaninBut może zasnął i się ocknął xd
4
Aż dziwne, że nikt się jeszcze nie do**bał do cieszynki Yusufa, że niby broń itp. Piątkowi zabronili robienia pistoletów bo obrażał uczucia. :P Chyba, że nie jestem na czasie i już się znalazł taki imbecyl.
0
@draxidox Co to za dzban :D
0
@Faro Poza tym co przeszkadza grać Olmo bliżej lewego skrzydła a Ferminowi w środku np. w trójce z Gundoganem? Jeżeli będzie miał taką formę to będzie grał przed Pedrim, De Jongiem i resztą.
1
12 z 48 najważniejszych godzin w kwestii Williamsa minęło. Romero - rozliczmy Cię z tego kłamstwa.
10
@Arden zdrowy normalny chłop.
0
Hiszpanie królują aktualnie na świecie :)
5
Tenas co za asysta!
2
10 minut doliczonego i jakiś karny z kapelusza, będzie git dla Francji
1
@sewciu50 Bernal i Casado podobno Flickowi wystarczą, więc po co wydawać hajs?
3
@barcelonaLM Moim zdaniem inteligencję można rozpoznać jak ktos rozumie, że każdy facet ma inny gust, ale co ja tam wiem.
0
Cubarsi jaka interwencja :D klasa
0
Przecież to nur był, haha za co ten karny? Sędzia już zaczyna show. Zwykła walka o piłkę.
2
Dobra teraz sędzia robi co może na remis
1
Zaraz sędzia zacznie wyciąganie bagiet, spokojnie :)
1
@Herato Wziął Live w najgorszym momencie i wygrał im LM i mistrza.
0
@Gaucho Powiemy SkySports :)
0
@joloskyy " i kto by grał za niego geniuszu?" dobra nie kontynuuje rozmowy bo widzę, że rozumienie treści to dla Ciebie problem.
0
@NeroTFP1 Recydywa na bank :)
0
@joloskyy Słabą, nic nie wnoszącą grą? Prostymi błędami, nie dojeżdżaniem w ważnych meczach? Gość się nie nadaje na ten poziom, Busi, Alba, wszyscy to zrozumieli a on dalej tu jest. Nawet jeżeli chodzi o jakieś cechy przywódcze, to on ich po prostu nie ma, jest bezpłciowy. Ale tak jak mówie, to wszystko przez zarządzanie klubem i brak pieniędzy na innych.
2
@RosjaninBut Obrzydliwe. Ale jak to ktoś fajnie napisał w komentarzu na odpowiedź, kto na takie coś głosuje - kultyści "no matter who". :) Byle tylko nie Trump.