kuz

0

To jest deklasacja

kuz

0

GG :( szkoda ale i tak są wielcy

kuz

0

Ngapeth kocur że ja Cie nie mogę, co on robi

kuz

2

Niemożliwi są Francuzi

kuz

0

No szczęście dziś jest po stronie Francuzów, nieosiągalne piłki bronią, wpada im wszystko.

kuz

0

@sen Alba już się skończył a Gavi jeszcze nie zaczął

kuz

0

Damy im poczuć luz a potem zgnieciemy w zarodku :);

kuz

2

Podoba mi się w siatce, że nawet najmniejsza prowokacja rywala i już sędzia interweniuje. W piłce tak powinno być to by się skończyły szybko Viniciouse i inne.

kuz

5

@mkord w sumie :D nie ma co generalizować ale chłopy w starych bmkach w kombi to chyba same takie gatunki xd

kuz

0

@RosjaninBut może zasnął i się ocknął xd

kuz

4

Aż dziwne, że nikt się jeszcze nie do**bał do cieszynki Yusufa, że niby broń itp. Piątkowi zabronili robienia pistoletów bo obrażał uczucia. :P Chyba, że nie jestem na czasie i już się znalazł taki imbecyl.

kuz

0

@draxidox Co to za dzban :D

kuz

0

@Faro Poza tym co przeszkadza grać Olmo bliżej lewego skrzydła a Ferminowi w środku np. w trójce z Gundoganem? Jeżeli będzie miał taką formę to będzie grał przed Pedrim, De Jongiem i resztą.

kuz

1

12 z 48 najważniejszych godzin w kwestii Williamsa minęło. Romero - rozliczmy Cię z tego kłamstwa.

kuz

10

@Arden zdrowy normalny chłop.

kuz

0

Hiszpanie królują aktualnie na świecie :)

kuz

5

Tenas co za asysta!

kuz

2

10 minut doliczonego i jakiś karny z kapelusza, będzie git dla Francji

kuz

1

@sewciu50 Bernal i Casado podobno Flickowi wystarczą, więc po co wydawać hajs?

kuz

3

@barcelonaLM Moim zdaniem inteligencję można rozpoznać jak ktos rozumie, że każdy facet ma inny gust, ale co ja tam wiem.

kuz

0

Cubarsi jaka interwencja :D klasa

kuz

0

Przecież to nur był, haha za co ten karny? Sędzia już zaczyna show. Zwykła walka o piłkę.

kuz

2

Dobra teraz sędzia robi co może na remis

kuz

1

Zaraz sędzia zacznie wyciąganie bagiet, spokojnie :)

kuz

1

@Herato Wziął Live w najgorszym momencie i wygrał im LM i mistrza.

kuz

0

@Gaucho Powiemy SkySports :)

kuz

0

@joloskyy " i kto by grał za niego geniuszu?" dobra nie kontynuuje rozmowy bo widzę, że rozumienie treści to dla Ciebie problem.

kuz

0

@NeroTFP1 Recydywa na bank :)

kuz

0

@joloskyy Słabą, nic nie wnoszącą grą? Prostymi błędami, nie dojeżdżaniem w ważnych meczach? Gość się nie nadaje na ten poziom, Busi, Alba, wszyscy to zrozumieli a on dalej tu jest. Nawet jeżeli chodzi o jakieś cechy przywódcze, to on ich po prostu nie ma, jest bezpłciowy. Ale tak jak mówie, to wszystko przez zarządzanie klubem i brak pieniędzy na innych.

kuz

2

@RosjaninBut Obrzydliwe. Ale jak to ktoś fajnie napisał w komentarzu na odpowiedź, kto na takie coś głosuje - kultyści "no matter who". :) Byle tylko nie Trump.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?