@Arczie Ludzie czytajcie trochę, na youtubie nie ma meczu tylko w apce Barcy która nie działa albo działa jak krew z nosa, strumyk sobie odpalcie najlepiej w necie.
@Nazio_87 Co Ty. Tu właśnie o to chodzi żeby wykupić subskrypcję BarcaOne i masz lepszą jakość itp. biznes is biznes, darmowa specjalnie ma jakość kartofla i tnie. A ogląda 70 tys. :P 8 mln to subskrybenci kanału.
1
Ale gościa skasował Casado, trochę styki zgrzane jak na taki mecz
0
Jak tu nie wygramy to spore szanse na kolejny sezon bez trofeum :(
6
Lewy ma odejście jak moja 80 letnia babcia wstająca z wózka do toalety
1
@ketrab321 xDDD
40
W drugiej połowie Williams ląduje na spadochronie na murawie
0
Widać ze się boją złapać urazu przed Valencią, mecz macania się wzajemnego + magic touche Lewego
14
Haha ten Lewy i Jego joga bonito. Znowu cały sezon takiej magii...
2
@Bulbulator No ale on taki jest co sezon.
0
Odpalil sie strumyk na przegladarce w tv, co prawda Ankara Messi komentuje ale da sie oglądać xd
1
@Arczie Zbanują to zaraz bo to piracki stream edit. właśnie poleciał ban
0
@Arczie Ludzie czytajcie trochę, na youtubie nie ma meczu tylko w apce Barcy która nie działa albo działa jak krew z nosa, strumyk sobie odpalcie najlepiej w necie.
0
@Stu Ja mirrorcastem puszczam na tv, trochę mała płynność ale działa
0
@takisobiektos I mamy z tego jakiś tam % od sprzedaży.
0
Deco z Bojanem zamiast siedzieć na meczu powinni już szukać kogoś na LS zamiast Williamsa
0
@Ziemny na YT Monaco trzeba Francuski VPN
2
@macio_944 Zaraz spadnie z rowerka :(
0
@Guess Meczu nie będzie
0
@Nazio_87 Co Ty. Tu właśnie o to chodzi żeby wykupić subskrypcję BarcaOne i masz lepszą jakość itp. biznes is biznes, darmowa specjalnie ma jakość kartofla i tnie. A ogląda 70 tys. :P 8 mln to subskrybenci kanału.
1
@Vito9 Nie , na tym gównie będzie tylko
1
Grubas by zrobił jedną dobra rzecz i nakazał im zostawić to na Youtubie bo apka nie ogarnia
1
@Pawel13sz Oficjalny Barcy, już koniec zaraz. Mecz niestety na tym gównie.
2
Dobra Nico nie wyszedł, można się rozejść
1
@Pawel13sz Od 19:05 jest na youtubie, przed tym nie było warto
0
@Cule tam sie nie da oglądać, ja odpuściłem
0
Szefo mówi, reszta słucha
11
Laporta grubasek zadowolony, ciekawe z czego
0
Jakby nie mogli juz tego meczu na YouTube zostawić
0
@HypeR Fermin na wakacjach
2
Jakość taka sama jak nasze działania na rynku transferowym
0
@Jackazz Ale jak z apki na tv? Ja niemmam takiej opcji? Screen mirroring?