kuz

2

Przypomnę, że Olmo jeszcze nie jest zarejestrowany

kuz

1

@PatrychoO Jak co roku

kuz

0

@ObiektywnyKibic121 gosc zagrał dosłownie jeden dobry mecz z Villarreal, więcej nie kojarze

kuz

1

@Maker0 Ale słabe wyniki na początku ligi przy tylu punktach Realu mogą być kluczowe.

kuz

0

@tomek8756 Nico bo mam fajniejszą żonę

kuz

1

Hahaha jeszczs trójkę wpakowali, Flick ich pozabija

kuz

2

@kanver_ chyba nie :P obejrzyj powtórkę

kuz

3

@pep71 xD? Jego nie ma od drugiej połowy

kuz

7

A Flick na konfie powie, że byliśmy lepsi i zagraliśmy kawał spotkania. Czar prysnie i wszyscy się zesramy haha

kuz

3

@kanver_ No nie, bo odskakiwala mu tak samo jak zawsze mimo lepszego występu. Coś mu wyszło ale dalej był słaby.

kuz

2

@Messi96_96 haha mocne

kuz

3

Pamiętacie pierwsze pół roku Lewego? Piętki, woleje, przyjęcia na czub, co się stało? Klątwa Michniewicza trwa?

kuz

0

Yamal wbita jak Messi, żeby tylko presja go nie zjadła

kuz

0

@D10SLEO Raczej będziesz prosił żebym wrócił xd

kuz

2

@kamiVeB 2012 Sampdoria

kuz

0

Olmo ogląda i se myśli "co ja od**bałem"

kuz

1

Balde idealnie złamana linia

kuz

3

Lewy wygląda jakby napastnika z eklapy wrzucili do Barcy, przyjąć nie umie

kuz

4

0-2, jedyne trofeum gdzie jesteśmy faworytem przepada

kuz

1

Hahahahaa Lewy paralityk xD co on zrobił? Mam pewnie z 3 minuty opóźnienia

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Laporta kazał nie pokazywać goli Monaco, znaczy ze nie tracimy

kuz

6

@MesQueUnClub_87 Przeciez ludzie tu mają bekę w większości a Ty sie spinasz. Jedynie o Lewym powaga bo serio jest sie czym martwić.

kuz

1

Puchar sie oddala

kuz

1


Presidente!

kuz

2

@sen W prime był bez dwóch zdań, co Wy porównujecie gościa 35 lat

kuz

2

@Rhaan Nikt nie wyciąga daleko idących wniosków tylko bliskie do Valencii. Bernal/Casado, któryś z tych dzieciaków wyjdzie na Mestalla bo zarząd nie ściągnął defensywnego pomocnika a oni są podobno gotowi.

kuz

0

@Fabik87 Obrona taka wyjdzie na Valencie, ktoś z dwójki Casado Bernal prawdopodobnie też. Gundo za Torre i Yamal za Paua, to wszystko.

kuz

1

Oj będzie miał Flick ciężary w debiucie w La Liga.

kuz

0

Ankieta na stronie powinna brzmieć, czy Flick będzie miał jaja posadzić takiego Lewego w tak tragicznej dyspozycji kosztem Olmo i Fermina w pierwszym składzie razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?