🚨 Fan teraz do Laporty na trybunach: "Laporta, sprowadź Nico Williamsa." Odpowiedź udzielona przez prezydenta Barcelony: "Mamy już dobry skład." [@victor_nahe]
@Rhaan Nikt nie wyciąga daleko idących wniosków tylko bliskie do Valencii. Bernal/Casado, któryś z tych dzieciaków wyjdzie na Mestalla bo zarząd nie ściągnął defensywnego pomocnika a oni są podobno gotowi.
Ankieta na stronie powinna brzmieć, czy Flick będzie miał jaja posadzić takiego Lewego w tak tragicznej dyspozycji kosztem Olmo i Fermina w pierwszym składzie razem.
2
Przypomnę, że Olmo jeszcze nie jest zarejestrowany
1
@PatrychoO Jak co roku
0
@ObiektywnyKibic121 gosc zagrał dosłownie jeden dobry mecz z Villarreal, więcej nie kojarze
1
@Maker0 Ale słabe wyniki na początku ligi przy tylu punktach Realu mogą być kluczowe.
0
@tomek8756 Nico bo mam fajniejszą żonę
1
Hahaha jeszczs trójkę wpakowali, Flick ich pozabija
2
@kanver_ chyba nie :P obejrzyj powtórkę
3
@pep71 xD? Jego nie ma od drugiej połowy
7
A Flick na konfie powie, że byliśmy lepsi i zagraliśmy kawał spotkania. Czar prysnie i wszyscy się zesramy haha
3
@kanver_ No nie, bo odskakiwala mu tak samo jak zawsze mimo lepszego występu. Coś mu wyszło ale dalej był słaby.
2
@Messi96_96 haha mocne
3
Pamiętacie pierwsze pół roku Lewego? Piętki, woleje, przyjęcia na czub, co się stało? Klątwa Michniewicza trwa?
0
Yamal wbita jak Messi, żeby tylko presja go nie zjadła
0
@D10SLEO Raczej będziesz prosił żebym wrócił xd
2
@kamiVeB 2012 Sampdoria
0
Olmo ogląda i se myśli "co ja od**bałem"
1
Balde idealnie złamana linia
3
Lewy wygląda jakby napastnika z eklapy wrzucili do Barcy, przyjąć nie umie
4
0-2, jedyne trofeum gdzie jesteśmy faworytem przepada
1
Hahahahaa Lewy paralityk xD co on zrobił? Mam pewnie z 3 minuty opóźnienia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Laporta kazał nie pokazywać goli Monaco, znaczy ze nie tracimy
6
@MesQueUnClub_87 Przeciez ludzie tu mają bekę w większości a Ty sie spinasz. Jedynie o Lewym powaga bo serio jest sie czym martwić.
1
Puchar sie oddala
1
Presidente!
2
@sen W prime był bez dwóch zdań, co Wy porównujecie gościa 35 lat
2
@Rhaan Nikt nie wyciąga daleko idących wniosków tylko bliskie do Valencii. Bernal/Casado, któryś z tych dzieciaków wyjdzie na Mestalla bo zarząd nie ściągnął defensywnego pomocnika a oni są podobno gotowi.
0
@Fabik87 Obrona taka wyjdzie na Valencie, ktoś z dwójki Casado Bernal prawdopodobnie też. Gundo za Torre i Yamal za Paua, to wszystko.
1
Oj będzie miał Flick ciężary w debiucie w La Liga.
0
Ankieta na stronie powinna brzmieć, czy Flick będzie miał jaja posadzić takiego Lewego w tak tragicznej dyspozycji kosztem Olmo i Fermina w pierwszym składzie razem.