kuz

1

@PizzerMan Jak każdy wpłaci chociaz cegiełkę to się uda. Dużo zdrowia byku i najważniejsze, to nie załamywać się psychicznie, pamiętaj. Podejście też mawwielką moc. :) wszystkiego dobrego.

kuz

0

@payn100 Wybrac tylko jednego hiszpana? Nie, ja się tak nie bawię bo to nie będzie najlepszy skład :(

kuz

1

@NeroTFP1 Lewy by to przyjął, przełożył do środka, i stracił. :P

kuz

0

@Blolo No, w tryby offline jak w karciankę :P

kuz

1

Trąbkarz Villalibre w Alaves xD Ostro! Nie wiedziałem.

kuz

1

@Pedri16Future Poprzedni sezon był do zajechania zawodników, a ludzie oczekują, że od pierwszej kolejki każdy będzie grał.

kuz

1

Blanc 97 trafiony i Adama 97 trafiony, dziś sypnęło. Blanc TOP, Adama? Słaba karta poza szybkością to klocek.

kuz

2

@Faro No, gdyby to było tak jak w Premier League to bym grał bo bardziej się interesuje La Ligą, tak samo.

kuz

1

@Faro Tam w ogóle jest dziwnie, bo Ci samo wybiera drużynę. Mi dobrało 5 kontuzjowanych graczy xD Powalone jak cała ta liga

kuz

0

@tribo Chyba musza, bo się Flickowi sypnie ustawienie na Valencię z dwoma pivotami xD

kuz

1

@FCBparasiempre Pewnie jakiś podział praw do transmisji itp.

kuz

0

@daniel32778 Wydaje mi się, że Yamal ma taki charakter, że się odetnie od Niego jak będzie przeginał. To nie pewien Brazol, że ojciec to jest świątynia.

kuz

2

Ayoze do Villarrealu zarejestrowany jako provisional validation. Prowizorka nie tylko w Barcelonie.

kuz

1

@NeroTFP1 E tam, dureń się tłumaczy a zrobił z Siebie i Legii pośmiewisko, bo właśnie reprezentowanie Legii = konsekwencje swojego zachowania względem całego klubu.

kuz

0

@HypeR Usunęli przed chwilą, wcześniej był w pomocnikach. Lecą w ujja

kuz

1

@Faro Już nie. Nawet tam usunęli. Beka xD

kuz

1

@MesQueUnClub_87 Wierzyłbym, ale nie w tym klubie xD Xavi wie, że zostaje a za godzine go zwalniają.

kuz

1

@HypeR O kurdelebele już zniknął też tam :D Beka

kuz

0

@HypeR Wejdź w składy, tam jest zarejestrowany. Po prostu błąd na tej liście. Przecież ta strona jest tylko poglądowa, na pewno jest zarejestrowany.

kuz

2

@KamQiX Siedzi i klika "ausgestorben" na stronie laliga.de. A na poważnie, gdybym ja był trenerem takiego klubu to bym co chwila wydzwaniał do Laporty i naciskał na rejestrację.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

@RoberDzik Jest na stronie zarejestrowany.

kuz

2

Pau Victor zarejestrowany, ruszyła maszyna, zaraz będzie i Olmo. Laporta zastawił swój bebech.

kuz

0

@AFA Czy sędzia z Brazylii powinien sędziować mecz Argentyny? Głównego rywala w sumie?

kuz

0

@FcPortoFan1999 Jaga już pewna awansu do LKE?

kuz

0

@Hosh pokazal xD

kuz

1

Chłop sie zatrzymał

kuz

0

Jezu trzeci karny z kolei co ledwo wpadł xD

kuz

3

Wieczór dreszczowców dziś :D Kto śpi niech żałuje

kuz

0

Tak bardzo nie chcieli Zenka słuchać xD ale ktoś musiał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?