@PizzerMan Jak każdy wpłaci chociaz cegiełkę to się uda. Dużo zdrowia byku i najważniejsze, to nie załamywać się psychicznie, pamiętaj. Podejście też mawwielką moc. :) wszystkiego dobrego.
@daniel32778 Wydaje mi się, że Yamal ma taki charakter, że się odetnie od Niego jak będzie przeginał. To nie pewien Brazol, że ojciec to jest świątynia.
@NeroTFP1 E tam, dureń się tłumaczy a zrobił z Siebie i Legii pośmiewisko, bo właśnie reprezentowanie Legii = konsekwencje swojego zachowania względem całego klubu.
@KamQiX Siedzi i klika "ausgestorben" na stronie laliga.de. A na poważnie, gdybym ja był trenerem takiego klubu to bym co chwila wydzwaniał do Laporty i naciskał na rejestrację.
1
@PizzerMan Jak każdy wpłaci chociaz cegiełkę to się uda. Dużo zdrowia byku i najważniejsze, to nie załamywać się psychicznie, pamiętaj. Podejście też mawwielką moc. :) wszystkiego dobrego.
0
@payn100 Wybrac tylko jednego hiszpana? Nie, ja się tak nie bawię bo to nie będzie najlepszy skład :(
1
@NeroTFP1 Lewy by to przyjął, przełożył do środka, i stracił. :P
0
@Blolo No, w tryby offline jak w karciankę :P
1
Trąbkarz Villalibre w Alaves xD Ostro! Nie wiedziałem.
1
@Pedri16Future Poprzedni sezon był do zajechania zawodników, a ludzie oczekują, że od pierwszej kolejki każdy będzie grał.
1
Blanc 97 trafiony i Adama 97 trafiony, dziś sypnęło. Blanc TOP, Adama? Słaba karta poza szybkością to klocek.
2
@Faro No, gdyby to było tak jak w Premier League to bym grał bo bardziej się interesuje La Ligą, tak samo.
1
@Faro Tam w ogóle jest dziwnie, bo Ci samo wybiera drużynę. Mi dobrało 5 kontuzjowanych graczy xD Powalone jak cała ta liga
0
@tribo Chyba musza, bo się Flickowi sypnie ustawienie na Valencię z dwoma pivotami xD
1
@FCBparasiempre Pewnie jakiś podział praw do transmisji itp.
0
@daniel32778 Wydaje mi się, że Yamal ma taki charakter, że się odetnie od Niego jak będzie przeginał. To nie pewien Brazol, że ojciec to jest świątynia.
2
Ayoze do Villarrealu zarejestrowany jako provisional validation. Prowizorka nie tylko w Barcelonie.
1
@NeroTFP1 E tam, dureń się tłumaczy a zrobił z Siebie i Legii pośmiewisko, bo właśnie reprezentowanie Legii = konsekwencje swojego zachowania względem całego klubu.
0
@HypeR Usunęli przed chwilą, wcześniej był w pomocnikach. Lecą w ujja
1
@Faro Już nie. Nawet tam usunęli. Beka xD
1
@MesQueUnClub_87 Wierzyłbym, ale nie w tym klubie xD Xavi wie, że zostaje a za godzine go zwalniają.
1
@HypeR O kurdelebele już zniknął też tam :D Beka
0
@HypeR Wejdź w składy, tam jest zarejestrowany. Po prostu błąd na tej liście. Przecież ta strona jest tylko poglądowa, na pewno jest zarejestrowany.
2
@KamQiX Siedzi i klika "ausgestorben" na stronie laliga.de. A na poważnie, gdybym ja był trenerem takiego klubu to bym co chwila wydzwaniał do Laporty i naciskał na rejestrację.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RoberDzik Jest na stronie zarejestrowany.
2
Pau Victor zarejestrowany, ruszyła maszyna, zaraz będzie i Olmo. Laporta zastawił swój bebech.
0
@AFA Czy sędzia z Brazylii powinien sędziować mecz Argentyny? Głównego rywala w sumie?
0
@FcPortoFan1999 Jaga już pewna awansu do LKE?
0
@Hosh pokazal xD
1
Chłop sie zatrzymał
0
Jezu trzeci karny z kolei co ledwo wpadł xD
3
Wieczór dreszczowców dziś :D Kto śpi niech żałuje
0
Tak bardzo nie chcieli Zenka słuchać xD ale ktoś musiał