kuz

4

@FCBparasiempre Tak, to syn Samuela :)

kuz

18

@Arden Przywykliśmy do zajeżdżania zawodników za wszelką cenę bo trenerzy bali się porażki i nie mieli pomysłu. Musimy znowu przyzwyczaić się do normalnego zarządzania graczami.

kuz

0

@adamek20151 Spoko, kibice Barcy przywykli do przeciętności.

kuz

0

Ależ uczta na Sanchez Pizujan :D Oby nasi dowieźli

kuz

0

Znowu Torresa podziwiać... miejmy nadzieję, że Olmo go zmieni w przerwie, nie mogę na gościa patrzeć.

kuz

0

@MatBac1991 Ale w sumie co im do tego? Olmo z nimi nie zagrał, Inigo też, nic bezpośrednio z nimi.

kuz

1

@Culer9002 Tam Espanyol się mieści, taka inna nazwa tej drużyny

kuz

1

Mingueza jaka brama hah :P

kuz

1

@norbi77 Ja tam w ogóle wolę obejrzeć mecz z dołu La Liga niż jakiś hit premier league. Lubię tę ligę po prostu.

kuz

0

@AdrianFCB10 Liverpool weźmie Chiese a nam wcisną placka Diaza :D

kuz

2

@sen No, a zaraz przerwa na reprezentacje i dwa tygodnie bez piłki klubowej.

kuz

0

@MarFan No to porównaj sobie jakie limity FFP ma Barca a jakie Betis :) Dostosowane do pensji

kuz

0

@Gaucho Powiedzą Ci, że jak Ty możesz porównywać Betis do Barcy, ale jeżeli chodzi o zarządzanie to jest to samo, tylko na mniejszej skali. Oni sobie radzą z tymi chorymi przepisami, też musieli sprzedać, ale zrobili takie ruchy, że nadal są mocni, my? Nieszczególnie.

kuz

5

@ViscaelBarca2007 "Andreas będzie niedostępny przez 4 miesiące." xD

kuz

0

@KrwawiaceoczyVEB Dusili grosza od paru sezonów. Dziwne, że się w FPP mieszczą robiąc 6 transferów.

kuz

0

Zastanawiające jest też to, że w okienku gdzie przyszedł Lewy, Rapha, Kounde wszystkich udało się zarejestrować, a to nie były małe kontrakty. No tak, dźwignie finansowe itp, ale Laporta się zarzekał, że już w następnym sezonie (minęły dwa) klub złapie oddech finansowy, że będzie 1:1 (wtedy nie było i się udało). A teraz mają jednego Olmo, 6,5M pensji i muszą sprzedać 6 zawodników żeby móc go zarejestrować? To coś się zmieniło w tym klubie na lepsze po dobrym (przez pryzmat ostatnich sezonów) występie w LM?

kuz

11

@AlphaNumeric No i z takim podejściem potem z takiego 10 latka wyrasta Seba 20 lat co to mu nikt nie może podskoczyć, bo nikt go nie nauczył od małego gadania takich głupot.

kuz

19

@maroon Obsrał zbroję, ale potem zobaczył, że dziadek się boi cokolwiek więcej zrobić i znowu się odpalił. Powinien mu lepa sprzedać ogłuszacza to by może się nauczył.

kuz

0

@MarFan Ale co Ty się chłopaczku uruchamiasz? Ja Cię gdzieś obraziłem? Sam może jesteś głupi bo nigdzie nie bronie Barto bo to przekręt i powinien siedzieć w więzieniu, ale Laporta robi wszystko żeby poprawić Jego "osiągnięcia". Czytaj ze zrozumieniem i przestań się tak pompować. Nikt nie chce sezonu przejściowego, ale jeżeli Twoim zdaniem transfer Olmo kosztem połowy składu w tym Gundo jest okej, to jest co najmniej dziwne myślenie. Cały cyrk który teraz się odpier**la nawet największych fanów Laporty doprowadza do szału. Ale kultury u Ciebie nie ma więc nie ma sensu się w gadkę wdawać.

kuz

0

@macio_944 Nie no, jasne, ale teraz nawet nie ma argumentów na obronę tych idiotów. Pozostaje pochylić głowę albo przyznać rację że burdel na kołach się tu dzieje.

kuz

1

@MesQueUnClub96 No tamten jest z maja 2016, to chyba musi mieć wehikuł czasu xD Nie edytował go

kuz

0

@MarFan Betis też miał Bartomeu? Też nie mogą rejestrować zawodników, ale jakoś sobie z tym radzą i nie łatają dziur transferami za 60 milionów? Czy tak działa poważny zarząd? Można jeszcze bardziej zatopić klub niż zrobił to Barto, potrzymaj tylko szwagrom piwko.

kuz

4

https://www.fcbarca.com/70316-oficjalnie-fc-barcelona-przedluza-umowe-z-nike,dyskusja-4562596.html#comment-4562596

Ale to się źle zestarzało xD Pomyślcie, że kolega budzi się dziś ze śpiączki i czyta co się odpier**lało przez ostatnie 8 lat w tym klubie. Blamaże w europie, korupcja Bartomeu, teraz cyrki z rejestracjami, wyprzedaż za pół darmo połowy składu żeby tylko zarejestrować kogokolwiek. To jest jakaś abstrakcja. @gukwa pozdrawiam i mam nadzieję, że jakoś to znosisz... :D

kuz

2

Ja już nie czytam tych newsów bo człowiek osiwieje przez tych pajaców z zarządu. Wszyscy się śmieją, nie można się przyznać wśród znajomych ze jestes kibicem Barcy bo jest lincz, nie ma nawet argumentów na te cyrki. Gundo odchodzi i na drugi dzień już gra, tutaj kłamią do samego końca, żadnego planu działania, czysta improwizacja i klejenie z gówna. Jeszcze zaplaczemy za Bartomeu jak tak dalej pójdzie.

kuz

1

Albert Bagó nie wytrzymał tego co odpier**la Laporta i się zawinął. Podobnie jak Alemany i reszta.

kuz

5

Z dnia na dzień coraz większy syf w klubie. Nie musieli sprzedawać Gundogana jednak? Raczej oddawać. Rok temu ktoś się kłócił że gorzej już w klubie nie będzie, otóż mylił się.

kuz

0

@Transu96 BEllingham dostał z lotu 90 po dobrym początku sezonu, a Cubarsi 72 i srebrna karta, ładnie tam piją chłopaki, o Ferminie już nie wspomnę.

kuz

0

@sendesara Slabe. Swego czasu podpier**lali nas do komitetu za kontakty z zawodnikami poza klubami (Felix, Griezmann)

kuz

0

Bardzo dziwny ten deal z Lengletem :P Grajek słaby, relacje z Atletico słabe, kontrakt duży. Śmierdzi jakimś wałem.

kuz

0

@Marian_Pazdzioch Sporo ostatnio tych balonów, ciekawe co tam planują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?